Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yo! :hi:

Auto kupiłem od bliskiemu sercu taty, znajomego, więc mogę śmiało powiedzieć, że wiem co kupiłem.

Auto jest zadbane, co myślę, że wychwycicie ze zdjęć :)

Audi, kolor czarny metalik. Rok 98. Pierwszy lift. Pojemność 1.6

Przebieg 173tyś. przegląd niemiecki na początku 2010r z przebiegiem 150tyś, do tego książka serwisowa i kwitki na części.

Auto stoi obecnie na 15calach Audi na bdb oponkach wielosezonowych.

Silnik AHL na skrzyni DCN.

Auto służyło jako 4 pojazd w rodzinie, sprzedany pod pretekstem "Wy sobie nie myślcie, że kryzys jest tylko u Was, u nas też jest". Dlatego też sprzedawał właśnie 2 autka, które posiadał.

Z wyposażenia bardziej istotnego, posiada climatronic, 4 x poduszka powietrzna, elek. szyby i lusterka, szyberdach, 6 oryginalnych głośników z radiem Chorus. Brakuje mi tu tylko FIS'u :angry:

Z ciekawostek; Autko posiada nową alu zapasówkę, z oponą Continentala z 98r, zostało gruntownie sprawdzone na stacji diagnostycznej, zero rdzy :cool1:

Auto kupiłem kilkanaście godzin po tym, jak przyjechało do kraju, nie stało nigdzie na allegro. Z początku nie podobało mi się, gdyż miałem inne priorytety (A4 w kombi i gazie) i czekałem z kupnem do marca-kwietnia, lecz stan techniczny i wizualny pojazdu, a zarazem uczciwy i pewny sprzedawca, spowodował, że autko zostało kupione i czeka, na odwilż :buhaha:

W aucie porobiłem:

- Totalny remont silnika

- Gaz sekwencja

- Lampy tył LIFT

- Lampy przód LIFT

- Kierunkowskazy dymione

- Obrys US

- Wywaliłem oznaczenie z klapy

- Grill RS4

- Ramki tablic bez reklam

- Concert PLUS + jack

- Dekory w czerwień

- itd.

NOWE PLANY CO DO AUTA

Poważne plany : Felgi 18'' RS6 + Gwint, Lampy LED tył, Skóra kubły czarna, wydech dwururka, konsola polift.

Pierwsze dni autka u mnie :)

20120210630.jpg

20120210629.jpg

20120210628.jpg

20120210627.jpg

20120210626.jpg

20120210625.jpg

20120210624.jpg

20120210623.jpg

20120210622.jpg

20120210621.jpg

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

AKTUALIZACJA

Wsadzona instalacja sekwencyjna :naughty:

cimg3544.jpg

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

AKTUALIZACJA

Wyleciały oznaczenia z klapy :D

cimg3549y.jpg

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

AKTUALIZACJA

Ciemne kierunki :D

cimg3558.jpg

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

AKTUALIZACJA

Czarna ramka :wink::wink:

cimg3686.jpg

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

AKTUALIZACJA

Dekory w wersji RED :jerk:

cimg4273u.jpg

cimg4270r.jpg

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

AKTUALIZACJA

Lifciaki tył :yeee:

mojan.jpg

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

AKTUALIZACJA

Lifciaki przód :slina:

cimg4404b.jpg

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

TOTAL REMONT

- Uszczelka pod głowicą

- Uszczelniacze

- Wsio uszczelki po drodze

- Panewki

- Pierścienie

- Olej półsyntetyk

- itp

+ spawanie miski i nowa chłodnica :)

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

KIERA Esowa :jerk:

20121015191.jpg

+++++++++++++++++++++++++++++++

Grill RS4

cimg4981f.jpg

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Obrys US

cimg5175.jpg cimg5173.jpg

Opublikowano

Ładny egzemplarz ;D Powodzenia w modzeniu a przede wszystkim bezawaryjności;p

Opublikowano

Jedyny słuszny kolor :D Bezawaryjności, niech służy długo.

Opublikowano

Z zewnątrz jak z zewnątrz ale środek to ma przynajmniej ze zdjęć - jak nowy :) fajny egzemplarz naprawdę, ciekawi mnie tylko ( gdyż sam poszukuję ) ile Cię kosztował - jak coś PW

Powodzenia w założonych planach

Pozdrawiam

Opublikowano

podobna do mojej czarnej

powodzenia w modach

Opublikowano
  • Autor
Z zewnątrz jak z zewnątrz ale środek to ma przynajmniej ze zdjęć - jak nowy :)

Kierownica nie posiada śladów zużycia, nie wyślizgana, to samo gałka zmiany biegów. Jedynie oryginalny mieszek ma na zgięciu małą dziurkę, ze starości pewnie, ale że na zgięciu, to nawet nie będę go wymieniać. Fotel kierowcy co prawda trzeba wyprać, ale to nie problem, bo zafunduję Audiczce karchera na wiosnę :cool1:

Felgi trzeba poczyścić, dekielki odświeżyć .. itp. To takie pierdoły :tongue4:

Poszło PW z ceną :wink:

Opublikowano

Bardzo zadbana czwóreczka.... Szkoda że motorek taki słaby... Powodzenia w modach i bezawaryjności...

Opublikowano

witam kompana z lubuskiego

Opublikowano
  • Autor

rafuzg, Skąd jesteś? :wink:

Motorek, wystarczający, jak na pierwsze autko :cool1:

Opublikowano

Czarna B5 ma potencjał :D

Kolor jak najbardziej na +

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Według VIN'u i naklejki w bagażniku, posiadam kod lakieru -> Z9U (vulkanschwarz perleffekt), w wolnym tłumaczeniu nazwa tego koloru oznacza "wulkaniczna czarna perła". Czyli chodzi tutaj o typ lakieru perłowy czy to po prostu ściema i wykwintna nazwa na czarny metalik? :decayed:

Opublikowano

lz9u mam też, jest to kolor grafitowy, różni się zdecydowanie od czarnego

Opublikowano
  • Autor

W garażu jest czarna :decayed:

W dowodzie mam napisane, że jest to czarny :kox:

Jak jest ładne niebo, które się odbija od lakieru, to jest taki kolor jak mam w podpisie na obrazku :whistling:

A jak słoneczko świeci, to właśnie taki niby grafit. :facepalm:

Opublikowano

musiałbyś stanąć obok czarnej a4, to byś zobaczył różnicę:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mi tam tylko chodzi o to, czy jest to metalic czy perła :kox:

Opublikowano

perła

Opublikowano
  • Autor

:dance:

Dzięki za odp :dancing:

Opublikowano

witam

Audiczka ładna i zadbana ,ten motor jest jednak bardzo słaby jak na taka ciezka bude,a w gazie to juz wogole nie pojedzie

powodzenia i pozdrawiam

Opublikowano

Zadbana i pewna - nic tylko brac - dobry zakup. Silnik zawsze można zeSWAPować :D

P.S. Wpuść dziewczynę do auta bo widać, że marźnie :P

Opublikowano

stan 100% :banan2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.