Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Ale ujeba.ne :thumbdown:

Ale lampy kox :kox: Tylko jakoś mi tak ciemno, grill z polifta by się przydał i jakaś felga :decayed:

Zerknij w pierwszy post :wink:

Opublikowano

Kurfunia, ile czasu trzeba na założenie grilla i felg? :decayed::decayed: W porywach godzinę :polew:

Co nie zmienia faktu, że auto ujeban.e :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jedna felga do prostowania, wypolerować ranty, do tego znaleźć odpowiednio krótkie śruby do dystansów (łepki muszą się schować), grill muszę prysnąć w czerń itp :D

A auto faktycznie, upierdzielone :grin:

Opublikowano
Jedna felga do prostowania, wypolerować ranty, do tego znaleźć odpowiednio krótkie śruby do dystansów (łepki muszą się schować), grill muszę prysnąć w czerń itp :D

A auto faktycznie, upierdzielone :grin:

To na co czekasz? DO ROBOTY! :wink:

Opublikowano
  • Autor

Spokojnie, jak rozłożę mody na dłuższy okres czasowy to dłużej się zacieszam z pojedyńczych :D Na razie się jeszcze lampkami jaram :grin:

Opublikowano

Kozacko z tymi dekorami, jest gdzieś na forum jak je sie demontuje? Planuje sobie okleić ale nie chce połamać

Opublikowano
  • Autor

Jest, jest, w dziale "zrób to sam"

Opublikowano

cos podejrzany ten dekor na tylnych drzwiach:decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dekor

A : nie przykręcone na zdjęciach, przez co odstaje

B : folia ciulowa, na rogach średniawka, trzeba docisnąć i dokręcić

C : kolor na zdjęciu spowodowany ciulowym światłem :)

---------- Post dopisany 15-10-2012 at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2012 at 21:30 ----------

d*pa tam, felgi 17'' RH ZW1 sprzedane ! Pogoniłem dziady, wraz z dystansami. A co! Albo grubo albo wcale, na wiosnę 18 cali, koniecznie w oryginale Audi.. Najprawdopodobniej RS6 :naughty:

Do tego doszła kierka Esowa :jerk:

Wygłuszka pod maskę

I grill lifciak in mat, made in progress :decayed:

20121015191.jpg

20121015192.jpg

20121015194.jpg

20121015196.jpg

20121015197.jpg

Opublikowano

o moje lampy ta tyle :kox: spoko ejforka

Opublikowano
  • Autor

A no Twoje :decayed: Musiałem w nich przeciwmgłowe na drugą stronę przerzucać :D Tzn dziurę na żarówkę rzeźbić :grin:

A tak w ogóle nie dawno prawie kompletny remont : Uszczeleczka głowica, wsio uszczelki, uszczelniacze, panewki wszystkie, pierścienie all, planowanie głowicy, a do tego spawanie miski, nowa chłodnica i inne ecie pecie :whistling:

---------- Post dopisany 21-10-2012 at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2012 at 22:17 ----------

Panowie, DYLEMAT !! Skóry w ładnym stanie, czarne, z kanapą NIESKŁADANĄ czy poliftowe fotele w kratę ze składaną?

Opublikowano

A kubełki czy zwykłe? :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Plackowate placki ale w świetnym stanie :wink:

Opublikowano
Plackowate placki ale w świetnym stanie :wink:

to bierz skórę, bo placki w kratę wyglądają średnio. Jakby były kubły to brałbym kratę, bo wyglądają... :kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

Ale skóra jest nie składana .. co nie ukrywam, jest dużą wadą. Mam okazję przewozić zderzaki lub innego rodzaju części samochodowe i czasami składana kanapa to zbawienie :whistling:

Opublikowano

No w sedanie to tym bardziej. Zrobisz jak uważasz:decayed: Albo dokup same fotele przednie kubełkowe:naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Łee.. no gdzie tak :kox:

Ta skóra jest w moim angolu na części i praktycznie wychodzi mnie tyle co NIC, nie mam zamiaru kupować skóry ani innych dupereli, jak nie ma czegoś w tym angolu, to w następnym będzie i sobie założę :wink:

---------- Post dopisany 28-10-2012 at 02:54 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2012 at 23:44 ----------

cimg4637n.jpg

Oznakowana :wink:

---------- Post dopisany 10-12-2012 at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2012 at 02:54 ----------

cimg4981f.jpg

Prawie jak rs4

:decayed:

Opublikowano

śnieg mogłeś ogarnąć:bag::bag::bag::bag::bag::bag::bag::bag::bag::bag::bag::bag::bag::jerk:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

cimg5175.jpg

cimg5173.jpg

:jerk::jerk::jerk:

Opublikowano

Pierwszy rzut na temat i przeczytałem " Wulkanizacja Jawora .. " :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.