Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. Miało być k**ewsko i jest:decayed:
  2. środek mam czarny, czarne skóry, decha wszystko, pierwowzór: Maks:decayed:
  3. będzie k**ewsko:przebiegly:
  4. zejde do "bezpiecznego" 62~, tylko musze wyjąc cały amor, bo mam zapeczoną nakrętke:facepalm: ---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ---------- przy 8J ET33 z oponą 225/40 już może być trochę bida:decayed: Ja wywaliłem dystans i przy ET43 i oponie 225/40 jest ok, a w zależności jak stanę to czasem chowa się koło w nadkole:decayed: ET mam 44:wink: ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ---------- no w końcu można by ogarnąć temat, zaczyna mnie to irytować
  5. to jest 59? jakie parametry felgi? ja mam 8j, et 44, oponka 225/40 ---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ---------- jak znajde troche czasu, to zabiore się za kręcenie:wink:
  6. ile miałeś? ja mam teraz 63,5 cm do błotnika z przodu, 64cm z tyłu, nie wiem na ile zejść, żeby w miarę jeździć
  7. i już są wystarczy tylko pokręcić gwintem:decayed:
  8. trzeba, jeśli to przedlift, bo za kierą masz śruby od obudowy:wink: ---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------
  9. chodzi Ci o ten odnicek pomiędzy kolumną przy kierownicy, a łączeniem za pedałami? jeśli tak to jest to 5 śrub:wink: odkręcasz pod kierą i wyjeżdzasz z "kolumna" później zostaje Ci ten krzyżak na jednej śrubie:decayed:
  10. dobra baza do modów, idziesz dobra droga, ale zdecydowanie niżej, polecam gwint:decayed: a na marginesie mówiąc wywal końcówkę tego wydechu:facepalm:
  11. jeżeli jeszcze tarcze mają mięso, zanieś je do tokarza, niech przetoczy, u mnie załatwiło to sprawę + oczywiście nowe klocki, delikatne hamowania przez jakieś 300km i hamulce jak talala, bynajmniej u mnie:decayed:
  12. ja bym chciał chociaż sobie to podświetlić ale już pojawią się problem, bo nie mam tasmy od tipa i brakuje miejsca na wtyczke:decayed:
  13. wkońcu wziąłem się za podłączenie temp, pociągnałem kabelek od czujnika przed chłodnicą, bo mam climatronic, temp jaką pokazuje mi na fisie to -0,5 +2.0, kiedy na dworze pizga po 20C, co jest nie tak? mase z czujnika, trzeba podać również na wtyczke?
  14. guziki są do zmiany biegów w automacie, raczej nic z tym nie zrobisz, sam takowe posiadam, ale u mnie one kończą się wtyczką
  15. byłem tego samego zdania, jedank kupiłem kiere od esy, odmładza wnętrze, jest wielka różnica, trzyma się jakbyś miał 600HP:decayed:
  16. kupowałeś dodatkowe dekory? jeśli tak, to w jakiej kasie udało Ci się wyrwać?
  17. opcji jest dużo, monoblocki jak się trafią w dobrej cenie:wink:
  18. hola hola to było zdjęcie po rezaniu już błyszczy ---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ---------- Mi starczyło 30x100, ale nie ma miejsca na pomyłki. hahaha to nie dla mnie, potrzebuje większy arkusz:kox: ---------- Post dopisany 16-09-2012 at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany 08-09-2012 at 12:53 ---------- SPRZEDAM FELGI:decayed: Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  19. jest temat do modów, plus, że już siedzi na jakiejś glebie:decayed: miłego rezania:jerk:
  20. normalne przedliftowe, nie ruszane, tak wyszły zdjęcia:facepalm:
  21. co na czarno?
  22. narazie tylko w takim. a radio rzeczywiście, troszkę mi wjechało w auto ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ---------- polecam kierownice sline, odmładza wnętrze, a jadąc czujesz się jak sołtys mający 200km wiecęj:decayed: foty kalkulatorem na szybkiego
  23. taką jak twoją ile metrów Ci zeszło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.