Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. powiedz mi, czy jak wykręce tiptrona to wsadzę zwyklą poduszkę od s4 p&p?
  2. nie wiem ile %, na foli było napisane po prostu black:decayed:
  3. na przyklad albo szprejem czarnym wbrew pozorom jak sie odtlusci trzyma dobrze , mam tunel malowany sprejem na czarno i przezywa wszytsko pek kluczy jakies graty wycieranie kolanem od strony kierowcy ale poducha to jest typowy plastik? zwykły szpraj mat da rade? ---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ---------- no wiadomo ---------- Post dopisany 04-12-2012 at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2012 at 15:48 ---------- wpadł mocniejszy wzmacniacz, i zamknięty subwoofer, pozostaje kupić zwrotnice i podłączyć wszystkie głośniki pod wzmacniacz
  4. w pokoju go trzymasz?
  5. ? nie czaje tego slangu:decayed: penersko, kozacko, k**ewsko?
  6. będzie penera:jerk:
  7. zamiast pólifta wolałbym do siebie też s4 wrzucić, no ale koszty.. do s4 dolicz progi i tył = przekracza wartośc auta
  8. to może mi też kupisz na mikołaja tylko czekać na efekty:jerk:
  9. Mam kierunki juz zakupione tylko muszę zamontować. Kolorek mój jest inny niż Twój LY7T nie widziałem, że jest taki kolor, ja mam 96' i mam M, a po lifcie jest już LY7W
  10. jeszcze białe kierunki boczne wrzuć kolorek jak mój LY7M:decayed:
  11. a nie lepiej po prostu pomalować? myślałem o tym, ale poducha to przecież nie tworzywo ze skóry, a nie chciałbym, żeby mi za pół roku czy miesiąc odpadało.. myślę, że dałoby radę. Koszt mały, a najwyżej odpadnie:wink: pogadam jeszcze z tapicerem, jak coś wymyślę to zrobie fotostory:eusathink:
  12. a nie lepiej po prostu pomalować? myślałem o tym, ale poducha to przecież nie tworzywo ze skóry, a nie chciałbym, żeby mi za pół roku czy miesiąc odpadało..
  13. blokada okien pasażerów XD ---------- Post dopisany 29-11-2012 at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2012 at 21:10 ---------- kiera już na aucie, poduchę z czasem trzeba wymienić na czarną
  14. dajesz na konkrecie, ze skórek będziesz zadowolony:decayed:
  15. warto było ---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ---------- ramki założone, wszystko hula, ze aż miło:decayed: no może poza funkcją LOCK nie wiedzieć dlaczego ?
  16. acera sobie odpuść asus EE pc jest dobry, miałem przyjemność uzytkowac:wink:
  17. przerywam ciszę, żeby nie było, że nic się nie modzi, bose w toku, 4x elektryczne szyby w toku, obszycie kierownicy w toku:jerk:
  18. przedliftowe są na takich "spinkach" łatwo rozebrać i złożyć
  19. dokładnie, wszyscy macie tak ladnie spasowane te tylne zderzaki, ja mam hak do belki zrobiony ori, i sie wygina na zgrzewach, jest krzywo, nie mówiąc już o liniach:facepalm: do tego co ja mam masz idealnie mi zderzak spie,dala troche w lewo ale to od przetarcia poprzedniego wlasciciela a tak to git siedzi, musze jeden slizg przykrecic bo sie srubka wyrobila i ma byc Przy moim twój to ideał ---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ---------- przyszedł i czas na regeneracje gwintu, nowe nakrętki już kupione,amory idą w polerke:jerk:
  20. amerykanka sama w sobie jest konkretna:decayed: gratuluje wozidła:wink:
  21. dokładnie, wszyscy macie tak ladnie spasowane te tylne zderzaki, ja mam hak do belki zrobiony ori, i sie wygina na zgrzewach, jest krzywo, nie mówiąc już o liniach:facepalm:
  22. dam nakładki chromowane jak 3/4 forum:decayed:
  23. dla mnie też, ale jak już wspominałem każdy ma swoje wizje BENEK bez żadnej obrazy oczywiście, szanuje twój wybór:wink:
  24. no no, opony z biedronki sobie wypraszam, z makro owszem:decayed:
  25. o gustach sie nie dyskutuje:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.