Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 APS] by czorny
pasuje, pod koniec przyszłego tygodnia można coś ogarnąć + jakaś sesja:decayed: także będziemy w kontakcie:wink:
-
[B5 APS] by czorny
tak to angol:kwasny: how to?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
teraz pozostaje jeszcze problem przekłamania prędkościomierza:decayed:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
już ogarnąłe, winny był sciemniacz w licnziku bo zmieniałem na fisa, kolory kabli całkiem inne niż w rozpisce, pociągnąłem kabel do licznika i hula:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
około 20
-
[B5 APS] by czorny
Na każdych tarczach jest C5 nie wiedziałem, nie jestem obeznany w temacie, Maks, oszukuje mi prędkoścomierz, jak to ugryźć?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
który pin we wtyczce poliftowego licznika steruje poswietelniem wnetrza, sciemniaczem ---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:54 ---------- probem rozwiązany, pin 17 z nowej niebieskiej kostki do starej niebieskiej pin 22(oczywiście mam wyrezaną przejsciówke, nie sugerujcie się kolorami kabli bo nie zawsze są zgodne)
-
[B5 APS] by czorny
po zdjęciu osłony, na tarczach jest AUDI C5, chociaż podświetlenie jest czerwone, już powoli mam dość ciągniecia kabli, lutowania i zgrzewania termokurczek
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Całkiem możliwe, prawdopodobnie trzeba podać dodatkowy plus. Tak podejrzewam, nie daje ściąć głowy. ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ---------- A co do przekłamania to się nie dziwie, tak teraz patrzę na foty... Przecież masz licznik z angola... tutaj tylko edycja/wgranie wsadu z europy Cie ratuje, no i podmiana tarczy na europejską. Chyba, że już masz wsad wgrany, to tylko tarcza Ci została. gdzie ten plusik podpiąć? jaka kasa za wgranie wsadu EU? to sie robi vagiem?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jutro się podepne, mam teraz inny problem, zniknęło mi podświetlenie guzików i klimatrnoica, czy to wina sciemniacza, działa tylko na licznik, dodam też, że zmieniałem manetkę
-
[B5 APS] by czorny
nie ma, jest inny problem, oszukuje mi prędkościomierz:decayed: ---------- Post dopisany at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany at 11:20 ---------- i znikło mi podświetelnie przycisków i klimatronica, wydaję mi się, że to wina ściemniacza:wink:
-
[B5 APS] by czorny
pewno, chociaż nie powiedziałeś, że jest z C5:wink:
-
[B5 APS] by czorny
fisik już na pokładzie, chociaż nie mam podpiętych jeszcze wszystkich czujników:decayed:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
co do przekłamań to sprawdź jakie masz kodowanie licznika, co do górnej części fisa, to wyświetlane jest tam info z radia, bądź ori nawigacji mianowicie jak sprawdzić kodowanie?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
szmege rege fis już hula czy isntenieje jakiś sposób kalibracji licznika, oszukuje mi prędkościomierz, a liczniki mam z a6 c5:facepalm: po zniknięciu napisu OK, jest psute pole, czy tylko i wylacznie pojawia się tam info o radio?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
szukam szukam i nie mogę znaleźć, przez przeniesienie forum linki sa nieaktywne:kwasny:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
już to ugryzłem, pokazuje mi spalanie, chwilowe jest dziwne, aktualizuje się tak co 1-2 sec, idzie zrobić, żeby na bieżąco się aktualizowało? ---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:49 ---------- znajdę gdzieś na forum rozpiskę pinów klimatronica? bo gdzieś tam muszę się wpiąć w temperature
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
gdzie podłączyć się z temperaturą jeśli mam klimatronik? ---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ---------- Ktoś tu się zna na kabelkomanii? na fisie z podłączonym sygnałem spalania pokazuje mi 10L/100 ciągle bez wzgledu na przygazówkę, z odpietą czerwoną kostką również jak to ugryźć?
-
[B5 APS] by czorny
jakbyś dostał i tak byś przygarnął, nie pier**l:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
Moje są ponizej, a czorny będzie miał całe w skórze lub z szarą alkantarą ;p http://img215.imageshack.us/img215/9639/dsc4747c.jpg http://img51.imageshack.us/img51/7499/dsc4701p.jpg biorę twoje
-
[B5 APS] by czorny
Za pół roku wrzuci Recaro... Idzie w moje ślady, bo też najpierw miałem takie skóry przed recaro naprawdę musze przyznać, że są wygodne, muszę do Ciebie podskoczyć i posiedzieć w recaro to pewnie zachoruje:wink:
-
[B5 APS] by czorny
tylko 12+, masa, jeszcze nie wiem gdzie podpiąć, bo nie chce wystrzelić sobie poduch:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
na kiere też przyjdzie czas jutro rezam fisa, przejściówka jest, manetka jest, licznik jest, trzeba jeszcze podłączyć lampki w boczkach i podpiąć kubły w prąd:wink: ---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ---------- nie pocieszasz mnie, ale dziękuje za uznanie:decayed: ---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ---------- ---------- Post dopisany at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ---------- naprawdę jest cięzko przy załączonej klimie:grin: dlatego zacieram rączki:kox:
-
[B5 APS] by czorny
tak, wiem, to boli, we wrzesniu wjeżdza 18T:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
mądrze prawisz, pewnie gdybym jeździł częściej w jakieś trasy to bym śmigał również na kozie, zostawmy to tak jak jest ---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:16 ---------- wczoraj wjechały kubły w skórze, boczki pod 4xel, bose, telefon:decayed: