Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. pasuje, pod koniec przyszłego tygodnia można coś ogarnąć + jakaś sesja:decayed: także będziemy w kontakcie:wink:
  2. tak to angol:kwasny: how to?
  3. teraz pozostaje jeszcze problem przekłamania prędkościomierza:decayed:
  4. już ogarnąłe, winny był sciemniacz w licnziku bo zmieniałem na fisa, kolory kabli całkiem inne niż w rozpisce, pociągnąłem kabel do licznika i hula:decayed:
  5. około 20
  6. Na każdych tarczach jest C5 nie wiedziałem, nie jestem obeznany w temacie, Maks, oszukuje mi prędkoścomierz, jak to ugryźć?
  7. który pin we wtyczce poliftowego licznika steruje poswietelniem wnetrza, sciemniaczem ---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:54 ---------- probem rozwiązany, pin 17 z nowej niebieskiej kostki do starej niebieskiej pin 22(oczywiście mam wyrezaną przejsciówke, nie sugerujcie się kolorami kabli bo nie zawsze są zgodne)
  8. po zdjęciu osłony, na tarczach jest AUDI C5, chociaż podświetlenie jest czerwone, już powoli mam dość ciągniecia kabli, lutowania i zgrzewania termokurczek
  9. Całkiem możliwe, prawdopodobnie trzeba podać dodatkowy plus. Tak podejrzewam, nie daje ściąć głowy. ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ---------- A co do przekłamania to się nie dziwie, tak teraz patrzę na foty... Przecież masz licznik z angola... tutaj tylko edycja/wgranie wsadu z europy Cie ratuje, no i podmiana tarczy na europejską. Chyba, że już masz wsad wgrany, to tylko tarcza Ci została. gdzie ten plusik podpiąć? jaka kasa za wgranie wsadu EU? to sie robi vagiem?
  10. jutro się podepne, mam teraz inny problem, zniknęło mi podświetlenie guzików i klimatrnoica, czy to wina sciemniacza, działa tylko na licznik, dodam też, że zmieniałem manetkę
  11. nie ma, jest inny problem, oszukuje mi prędkościomierz:decayed: ---------- Post dopisany at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany at 11:20 ---------- i znikło mi podświetelnie przycisków i klimatronica, wydaję mi się, że to wina ściemniacza:wink:
  12. pewno, chociaż nie powiedziałeś, że jest z C5:wink:
  13. fisik już na pokładzie, chociaż nie mam podpiętych jeszcze wszystkich czujników:decayed:
  14. co do przekłamań to sprawdź jakie masz kodowanie licznika, co do górnej części fisa, to wyświetlane jest tam info z radia, bądź ori nawigacji mianowicie jak sprawdzić kodowanie?
  15. szmege rege fis już hula czy isntenieje jakiś sposób kalibracji licznika, oszukuje mi prędkościomierz, a liczniki mam z a6 c5:facepalm: po zniknięciu napisu OK, jest psute pole, czy tylko i wylacznie pojawia się tam info o radio?
  16. szukam szukam i nie mogę znaleźć, przez przeniesienie forum linki sa nieaktywne:kwasny:
  17. już to ugryzłem, pokazuje mi spalanie, chwilowe jest dziwne, aktualizuje się tak co 1-2 sec, idzie zrobić, żeby na bieżąco się aktualizowało? ---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:49 ---------- znajdę gdzieś na forum rozpiskę pinów klimatronica? bo gdzieś tam muszę się wpiąć w temperature
  18. gdzie podłączyć się z temperaturą jeśli mam klimatronik? ---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ---------- Ktoś tu się zna na kabelkomanii? na fisie z podłączonym sygnałem spalania pokazuje mi 10L/100 ciągle bez wzgledu na przygazówkę, z odpietą czerwoną kostką również jak to ugryźć?
  19. jakbyś dostał i tak byś przygarnął, nie pier**l:decayed:
  20. Moje są ponizej, a czorny będzie miał całe w skórze lub z szarą alkantarą ;p http://img215.imageshack.us/img215/9639/dsc4747c.jpg http://img51.imageshack.us/img51/7499/dsc4701p.jpg biorę twoje
  21. Za pół roku wrzuci Recaro... Idzie w moje ślady, bo też najpierw miałem takie skóry przed recaro naprawdę musze przyznać, że są wygodne, muszę do Ciebie podskoczyć i posiedzieć w recaro to pewnie zachoruje:wink:
  22. tylko 12+, masa, jeszcze nie wiem gdzie podpiąć, bo nie chce wystrzelić sobie poduch:decayed:
  23. na kiere też przyjdzie czas jutro rezam fisa, przejściówka jest, manetka jest, licznik jest, trzeba jeszcze podłączyć lampki w boczkach i podpiąć kubły w prąd:wink: ---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ---------- nie pocieszasz mnie, ale dziękuje za uznanie:decayed: ---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ---------- ---------- Post dopisany at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ---------- naprawdę jest cięzko przy załączonej klimie:grin: dlatego zacieram rączki:kox:
  24. tak, wiem, to boli, we wrzesniu wjeżdza 18T:decayed:
  25. mądrze prawisz, pewnie gdybym jeździł częściej w jakieś trasy to bym śmigał również na kozie, zostawmy to tak jak jest ---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:16 ---------- wczoraj wjechały kubły w skórze, boczki pod 4xel, bose, telefon:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.