Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 APS] by czorny
Po co się oszukujesz.. Drugiej okazji nie będzie a jak Ci powiem, że najbardziej wredny niebieski idzie wkrótce na emeryture?
-
[B5 APS] by czorny
póki co:wallbash:
-
[B5 APS] by czorny
zrezygnowałem z USA, ostatnio niebiescy u mnie w okolicy ostro czepią, przypuszczam, że pierwszy wyjazd i nie mam dowodu:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
pomyślę, bo w poniedziałek idzie do lakiernika na rezanko tyłu haha, to w sumie mógłby machnąć
-
[B5 APS] by czorny
mam Fk, jak masz skręcony, żeby dało się w miarę jeździć? ---------- Post dopisany at 08:10 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ---------- kręcenia nie będzie końca:grin: ---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:10 ---------- myślałem, że odwrotnie, dzięki:hi: ja mam KW, ale czuć ze swoje już przeszedł i na przyszły sezon pójdzie do regenarcji albo wymienie na coś innego:wink: na przyszły sezon air:JC_fan: tak to wygląda, i jeździ się optymalnie a w międzyczasie kratki:wink:
-
[B5 APS] by czorny
mam Fk, jak masz skręcony, żeby dało się w miarę jeździć? ---------- Post dopisany at 08:10 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ---------- kręcenia nie będzie końca:grin: ---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:10 ---------- myślałem, że odwrotnie, dzięki:hi:
-
[B5 APS] by czorny
ogołem myślałem, że przy takiej glebie one nie drgną, ale jednak pracują te 2 cm:bag: maks, zobacz fote wyżej, czy przypadkiem przednie spręzyny nie są założone odwrotnie? jutro będę jeszcze raz wyjmował przód:facepalm:
-
[B5 APS] by czorny
trochę przesadziłem, bo zdziera mi opony jutro muszę pokrecic:wink: ogólem fajna zabawka:jerk:
-
[B5 APS] by czorny
o pieniądzach dżentelmeni nie rozmawiają
-
[B5 APS] by czorny
Koleś wspominał coś o talerzykach? Czy można nimi kręcić, czy zapieczone? Ja kupiłem niedawno używke gwint KW i talerzyki zapieczone na amen xD bo długo nie ruszane... zapewnił, że nakretki się krecą, a amortyzatory są sprawne, zobaczymy, czekam z niecierpliwością na kuriera:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
koleś mówił, że 100% i żadnych wycieków, zobaczymy co będzie, ew reklamacja haha:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
a co zbierasz jakieś zamówienia? jeśli tak to oczywiście, że się piszę ---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ---------- Tak powinna seria wyglądać Bez dwóch zdań, do 19" gwint by się przydał. Szukam Sponsora ---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ---------- jedzie:jerk::jerk:
-
[B5 APS] by czorny
tak się składa, że mam amorka z przodu wylanego i muszę wymienić dwa, więc rozglądam się za gwintem, ale nie ma niczego co przykuło moją uwagę w dobrych pieniądzach, pozostaje mi czekać no 19 już potrzebuje solidnej gleby:wink: dokładnie, przy -40 jest niezła koza, że aż wstyd:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
tak się składa, że mam amorka z przodu wylanego i muszę wymienić dwa, więc rozglądam się za gwintem, ale nie ma niczego co przykuło moją uwagę w dobrych pieniądzach, pozostaje mi czekać
-
[B5 APS] by czorny
---------- Post dopisany 23-07-2012 at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany 18-07-2012 at 21:23 ---------- miałem ciśnienie na zdjęcie spawarką w plenerze:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
tego jest pełno na alledrogo, tutaj masz jakiś przykładowy ZESTAW HID XENON H7 H1 H3 H4 KSENON KSENONY 35W (2467060687) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ---------- mały spocik w zg, z duffym:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
będę pamietał, trzymaj dla mnie te klapę medik:decayed: ---------- Post dopisany at 17:06 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ---------- ja akurat kupiłem za groszę, u mnie w rejonie, ale na allegro kupisz za 150~
-
1500zl na tuning wizualny
lampy zespolone valeo na soczewce do tego jakiś zestaw HID, gwint, albo sprężyny obniżające i będzie ogarnięta furka
-
[B5 APS] by czorny
mieliście już jakieś problemy z niebieskimi?
-
[B5 APS] by czorny
tak:decayed: http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/5.jpg :jerk: trochę podobne auta nam się zrobią
-
[B5 APS] by czorny
medik, dzisaj był rzecoznawca, orzekł wymianę, zobacze na jaką kwote, cały czas myślę o klapie i o Tobie pamiętam w szczególności, że podejdzie LY7M:decayed: tylko jak to będzie wyglądało z przedliftowym zderzakiem, no i jakie koszta wysyłki takiego ustrojstwa? ---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ---------- tu sie nie zastanawia, tu sie czeka na pieniążki:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
umarłem :polew: ---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ---------- do czegoś takiego własnie dąże:wink:
-
[A4 B6]18/8J ET 45 + opona 225/40 na zawiasie S-line 1BE
łąduj je! podejdą
-
[B5 ADR] Podsiwtlenie zapalniczki i popielniczki..
żaróweczka w aso bodajże 19zł, ja kupiłem w kim świebodzin, napisz do nich maila, to Ci wyślą KIM - Dealer Volkswagen
-
[B5 APS] by czorny
a akademcu to jeden melanż