Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6]18/8J ET 45 + opona 225/40 na zawiasie S-line 1BE


makthedon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie chce kupic takie felgi + opony jak w temacie do mojej nowo nabytej a4 1.9 tdi w quattro. Wejda bez problemu? Auto jest w wersji s-line wiec zawias ma lekko obnizony. Dzieki z gory. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto kupilem na 17" z opona 225/50 a z tego co widzialem na kalkulatorze opon to srednica tych z tematu bedzie 2,9mm wieksza. W kazdym razie wole sie poradzic osob zaznajomionych w temacie dlatego pytam :)

---------- Post dopisany 10-07-2012 at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2012 at 22:07 ----------

Czy ktos moze sie jeszcze wypowiedziec na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie wiem czy nie beda sie stykac z amortyzatorem bo te obecne 17" 8J maja ET35 i jak wsuwam reke to jest dosyc blisko albo tak mi sie tylko wydaje, nie jestem pewien. Beda potrzebne dystanse z 5mm? Jak myslicie? Aha opone jednak bede zakladal 225/40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno wejść ale pewności nie mam

to po co pisac w temacie ? nabijanie postow?:decayed:

jak wiem to pisze a nie gdybanie

wejda na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wskoczylo kolo bez problemu tak jak mowiliscie :) Jeszcze raz dzieki za pomoc

img20120712193713.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to komfort jest bardzo dobry, dla mojej zony tez. Chetnie bym wladowal gwint ale wlasnie zona jest przeciwna temu po tym jak wczesniej jezdzilo sie golfem :) Troche to rozumiem bo jak nadejdzie potomek to wiadomo jak jest wiec zawias s-line mi wystarczy :)

dsc00425my.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarczy, bo zawias seryjny 1BE strasznie mizernie wybiera nierówności, o czym się osobiście przekonałem, przesiadając się na KONI Sport + H&R:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ja mam 8,5x18 ET35 do tego 13mm na stronę dystanse to jest na maxa co się da, na większej wyrwie potrafi czasem liznąć nadkole jak mocno załadowany. opona 225/40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...