Treść opublikowana przez cougarr2
-
piec na pellet - opinie
Jeśli ktoś miał lub ma styczność z tego typu piecem proszę o opinię. Przymierzam się do wymiany kotła co, pellet jest jedną z alternatyw do eko groszku.
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
Jeśli ktoś potrzebuję przeliczenia składki zapraszam. wiadomość priv.
-
Ubezpieczenie na życie
Hej. Jak masz chęć porozmawiać z agentem PZU Zycie - odezwij się na priv. pozdrawiam.
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
PZU mimo ze jestem z nią związany jako agent to jest specyficzna firma
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
Koledzy / koleżanki policzy mi ktoś składkę na OC ?? (z pominięciem PZU) pojazd to autobus międzymiastowy
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
Bez przesady taki pakiet można zrobić spokojnie za dużo mniej. 3400 zł to robiłem na auto warte 125 tysięcy netto a nie 17 brutto
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
dołożyć kogoś z -60% i w ten sposób chociaż zniżyć wartość składki. Bo jeśli zaczynać od 0 plus te dodatki to będzie wysoka składka.
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
a ja teraz jak liczę zainteresowanym samo OC to taniej wychodzi pakiet z AC
-
Co to za wino ? ?
- Co to za wino ? ?
Szkoda że szału nie będzie Myślałem, że nie trzeba będzie jutro iść do roboty. Wina leżakują, co do stanu to się nie wypowiem, trzeba otworzyć i zdegustować. Ja nie jestem koneserem win, więc niech sobie leżą.- Co to za wino ? ?
Ciekawe jaką może przedstawiać wartość ?- Co to za wino ? ?
Właśnie próbowałem goglować i z uwagi na uszkodzoną etykietę nic na ten temat nie mogę znaleźć. Mam jeszcze dwie butelki jedna z 1982 i 2009 roku ale z tamtymi nie było problemu aby je rozszyfrować.- Co to za wino ? ?
Butelka sobie leżakuje od kiedy pamiętam.- Co to za wino ? ?
Witam. W domowej piwnicy znalazłem wino ze zdjęcia Może koś się zna i podpowie mi co to za winko ile może być warte Z etykiety można wywnioskować, że rocznik 1954r. może jestem bogaty tylko o tym nie wiem- Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
zauważ że na reklamie jest takie stwierdzenie nie wiem czy przytoczę dokładnie po 1 małej szkodzie to ładnie wygląda jak się kupuje diabeł tkwi w szczegółach. Tak jak np, ruchomości w domu w wartości nowej lub rzeczywistej jedno słowo a polisa zupełnie inna- Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
wzrost ceny oficjalnie tłumaczony jest tzw. BLS bezpośrednią likwidacją szkód. Kolejna sprawa to pojawiające się firmy które proponują uzyskanie większych odszkodowań, oraz licznymi wypłatami zadośćuczynień rodzinom ofiar wypadków ze skutkiem śmiertelnym itp. Jednak moim zdaniem to tylko są preteksty do podwyżek. Ciągle jest oglądanie się że w UE płaci się więcej za OC i teraz mamy przedsmak tego co będzie bo już OC przy 60% zniżkach sięga 1 000 zł. tel. 508 281 640- Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
Jeśli ktoś jest zainteresowany przeliczeniem OC AC zapraszam. Potwierdzam kontynuacja jest OK nowe wychodzą drogo o dziwo zawsze było inaczej- Jaki aparat fotograficzny kupić ?
Pytanie teraz jakie szkiełka dobrać, tak jak pisałem do fotografii produktowej i nagrywania Byłem ostatnio w media i facet polecił sony alfa 6000 ma ktoś jakieś doświadczenia ? może ktoś posiada takowy ?- Pomysł na biznes - burza mózgów :)
Ponawiam nawiąże kontakty (hurt, detal, jakieś przedstawicielstwo ciekawych produktów itp). Termosy, noże, ubrania, optyka, obuwie itp.- Jaki aparat fotograficzny kupić ?
Co co byś kolego polecił ?? przeznaczenie tak jak pisałem- Jaki aparat fotograficzny kupić ?
Z uwagi iż sprzedałem stary aparat przyszedł czas na coś nowego. Ogólnie aparat potrzebny będzie do fotografii produktowej do sklepu, ale także chciałbym aby kręcił jakieś proste filmy produktowe. Miałem Canona 550d ale jak kręciłem filmy to ostrość była tylko w jednym punkcie i za każdym ruchem trzeba było ostrzyć od nowa to mnie strasznie wkur..... budżet około 3000 tysia. Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia w kwestii fotografii to chętnie posłucham.- Kto ogarnia prestashop - potrzebuję pomocy
Potrzebuje zmienic troche wyglad. Nastepnie wlaczyc opcje braku mozliwosci zakupu przez sklep onlinie tylko stacjonarnie i potrzebuje zintegrować prestashop z allegro. Oczywiscie za wlozozny wysilek zaplace. Odświeżam kotleta, chodzi głównie o zmianę wyglądu (nadanie klimatu). Dalej temat na tapecie- Pomysł na biznes - burza mózgów :)
Wędkarstwo to temat jeszcze większy niż myślistwo. Trzeba mieć duży lokal- Pomysł na biznes - burza mózgów :)
Wiadomo jak jest, chętnie bym z kimś nawiązał kontakty (hurt, detal, jakieś przedstawicielstwo ciekawych produktów itp). Koncesje mam na amu i broń, amu mam w sprzedaży na broń nie mam warunków lokalowych.- Pomysł na biznes - burza mózgów :)
Wędkarstwo bardzo zbliżony temat. Już o tym myślałem. - Co to za wino ? ?