Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 APS] by czorny
owszem, nie smakują, czas je popchnąć i kupić coś większego, do tego jakiś gwint, bo na tych sprężynach słabo siadł, plan jest gorzej z finansami:decayed: ---------- Post dopisany 22-06-2012 at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2012 at 15:24 ---------- w miejsce borbeta, wjechało coś większego, mianowicie 19' 235/35/19 więcej fotek, wkrótce:banan:
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
ale gablota:decayed: na prawdę na fajnej opcji, felgi z VW robią konkretną robotę, teraz pozostaje tylko kręcić gwintem:slina: jedyne co mogę jeszcze powiedzieć to to, że zazdrość przeze mnie przemawia :grin:
-
[B5 APS] by czorny
Kozaczek z airem na osiedlu koło obwodnicy, cały czas musze ją omijać
-
[B5 APS] by czorny
owszem, ale muszę Cie zasmucić bo mamy jeszcze większe
-
[B5 APS] by czorny
na tych miniaturkach z imageshacka, sprężyny FK ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ---------- i samochód zostawię na pierwszym progu zwalniającym w mieście :decayed:
-
[ALL] Naciąg
to przeloz teraz całe do przodu, jeśli to wina opon będą huczeć z tył, jeśli będzie słuchać huczenie z przodu, wykluczysz sobie oponki:wink:
-
Problem z mocą, istny muł, nie wiadomo w czym problem
podobne objawy miałem w zafirze z gazem bez sekwencji, falowanie obrotów, zero mocy i na benzynie i na gazie, po wywaleniu calej instalacji lpg wszystko wróciło do normy, ja obstawiałbym jednak instalacje lpg:wink:
-
[B5 APS] by czorny
Wolsztyn
-
[ALL] Naciąg
"Strzał z inflatora powoduje uszczelnienie opony na obręczy tak, aby można było zwykłym sposobem napompować koło do przepisowego ciśnienia." używane do naciągania opon =D nie wiem jak Ty miałeś naciągane, ja właśnie z pomocą tego urządzenia:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
praktycznie nic przetwornice weszły pod lampy, więc ich nie widać mała dziurka w plastikowej zaślepce od strony xenonu, do żarnika i to wszystko, HIDY są zrobione tak, żeby było PLUG&PLAY, zadnego cięcia kabli,kostek wszystko jest kompatybilne ---------- Post dopisany 04-06-2012 at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2012 at 07:53 ---------- na przód wpadły sprężyny FK -40mm, tył jeszcze nie tknięty,chęci były, czasu jednak nie jutro zajmę się tyłem, mam nadzieje, że chociaż troche jeszcze siądzie całość ---------- Post dopisany 10-06-2012 at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2012 at 23:40 ---------- Kilka aktualnych zdjęć, poodkurzałem trochę pod maską
-
[ALL] Naciąg
sam śmigam z naciągiem, nieco większym bo na feldze 9j mam opone o szerokości 205, może powinieneś mieć naciągnięte jeszcze raz, jeśli to wina opony to strzał z inflatora powinien załatwić sprawę, mógł zrobić się bąbel, ciśnienie masz dobre:decayed:
-
Rezanko Podświetlania zewnętrzynch klamek by Magicbattle
wyczerpujący opis, na pewno u siebie wyrezam
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
:slina:
-
[B5 APS] by czorny
Przypuszczam, że china, świecą w miarę
-
[B5 APS] by czorny
lepiej, pocztą pantoflową, koleś założył hidy do peugota 206 bez soczewki i "nie mógł się przyzwyczaić" i sprzedał mi je za bezcen, a 200 pesow polskich na alledrogo dał, także okazyjnie:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
jest trochę niebiesko, zobaczymy co będzie w deszczu, jeśli będzie źle to przesiadka na 4300k
-
[B5 APS] by czorny
Żłopać to ona dopiero będzie jeżdżę dosyć dynamicznie i przeważnie mieszczę się w 10L/100, 80% trasy to miasto:decayed: a co do gąbki, to jest po to, żeby nie paliło w ręce, bo jak chwile trzymasz papier to nieźle pali, dlatego warto zainwestować w gąbke aktualizacja strona 1:banan: ---------- Post dopisany 08-05-2012 at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2012 at 16:31 ---------- dzisiaj wymodziłem zestaw HID 5000K, świeci ładnie, lecz trzeba przyzwyczaić oko
-
Czy te sprężyny podejdą do 1,6 od 1,9TDI, pomoc dla lajka
standard przedlift 96
-
Czy te sprężyny podejdą do 1,6 od 1,9TDI, pomoc dla lajka
czyli jak je zaloze na moje ori amorki bedzie grac?
-
Czy te sprężyny podejdą do 1,6 od 1,9TDI, pomoc dla lajka
dobra, to je chapne, mam tylko nadzieje, że obnizają conajmniej o 30mm, spręzyny z lifta niczym sie nie roznia tak?
-
Czy te sprężyny podejdą do 1,6 od 1,9TDI, pomoc dla lajka
mam klime, ale koles nie wie ile te sprezyny obnizaly, firmy tez nie moge sie rozczytać, co myślisz?
-
Czy te sprężyny podejdą do 1,6 od 1,9TDI, pomoc dla lajka
Czołem, mam okazję kupić sprężyny sportowe, czy jak kto woli obniżające, posiadam skromny piec 1,6 ADP, a te są od 1,9 TDI lift, moje pytanie czy podejdą do mojej kozy, czy też nie?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
xenon 8000k:facepalm: 1. jak zobaczą Cie niebiescy - dowód out 2. widoczność na niebiesko wcale nie jest spoko, w deszczu nic nie widać, kup sobie żarniki 4300k - 5000k:wink:
-
Jak i czym doprowadzić rant felgi do połysku?
jak zdąże jutro zrobie jedną felge i wrzuce zdjęcia efektów, dzieki tomasz:decayed:
-
Jak i czym doprowadzić rant felgi do połysku?
własnie widziałem efekt po "niebieskiej pascie" ale nie mogłem znaleźć jak się nazywa, mam w sztabce zieloną, polerowałem kiedyś felgi od motocykla, ale to maszyną