Treść opublikowana przez czorny_07
-
[ALL B5] CZARNY GRILL A4 LIFT - OKRES ZIMOWY ....
Hydrografika to nie taka tania sprawa, wszystkie potrzebne "materialy" to koszt okolo 200zł/400ML
-
[ALL B5] PRZEDNIE LAMPY. JAKIEŚ OPINIE? RADY??
przymierzam się do kupna lamp liftowych, sądzicie, że te lampy są godne polecenia?;o http://allegro.pl/audi-a4-94-01-reflektory-lampy-lewa-prawa-kpl-i1968397851.html
-
[ALL B6/B7] gdzie najlepiej przymocowac antene do cb
przy tylnych drzwiach na rogu dachu, mniej więcej jak w tym aucie, kabel puscic przez drzwi
-
[ALL B5] Problem z rdzą
Ja natomiast wybrałem się do dobrej lakierni w okoliocy, poprosiłem o dobranie lakieru w sprayu + lakier akrylowy w sprayu, rdzy sie pozbyłem papierem sciernym, kapka szpachlu, papierkiem na mokro cyk cyk sprayem + lakier, 2 dni pozniej polerka i sladu nie ma
-
[ALL] [B5] Wymiana na Xenon
Najlepiej sprawdza się zestaw od Mesia okulara, kumpel ma w b5 99, wlasnie przetwornice i żarniki z takiego okulara i działają super, nie wiem jaki to koszt, ale naprawde warto polecić
-
[ALL B6] Odnowa felg 18' BBS.Jaki kolor,metoda odnowy i gdzie? zdjęcia
Przy malowaniu proszkowym możesz sobie dobrać jakiś tam odcień połysku, ale szału nie ma, masz tu przykład gun metalu
-
[ALL B5] STUKA PUKA W DRZWIACH
Czy to może być ten bolec od ogranicznika drzwi?
-
[ALL B5] STUKA PUKA W DRZWIACH
zdjąłem boczek i wszystko jest wporządku, nie wydaje się żeby to tam coś pukało
-
[ALL B5] PRZEDNIE LAMPY. JAKIEŚ OPINIE? RADY??
http://allegro.pl/audi-a4-94-01-reflektory-nowe-lewy-prawy-i1979763484.html znalazłem troche taniej, wystarczy pomalowac środki, co myślicie o takich zamiennikach?
-
[ALL B5] STUKA PUKA W DRZWIACH
witam, od niedawna borykam się problemem pukania w drzwiach pasażera(od czasu do czasu w drzwiach kierowcy) podczas jazdy, to takie przysłowiowe "puk" dany dźwięk odzywa się tylko na wybojach, podczas skrętu, hamowania, szybszego przyspieszania, coś jakby wysiała śrubka na wahadełku w środku drzwi, czy może to być ogranicznicznik drzwi?
-
pomozcie!!
Napisz w dziale zamienie, może się jakis forumowicz trafi
-
[All B5/B6?b7/B8] Wskazniki dedykowane podi- opinia.
wszystko fajne z wyjątkiem ceny
-
[ALL B5] Uchwyt na kubek zamiast schowka w przedliftowej wersji
Wszystko ładnie, tylko ta ramka troche nie ten, ale da sie dopracować
-
[B5 AFN] Valeo Black version
fajna angielka
-
[ALL B5] Wybór koloru felg
biała perła + rant w polerce!
-
jakie radio do a4/b5
jak kolega wyżej polecam alpine/ sony xplod
-
[B5 ACK] Alu 18' Gwint KW Wydech KWAS itp itd...
Karton na chłodnicy na czarny mat
-
[ALL B5] SZEROKA STAL A4
że niby tak
-
[ALL B5] SZEROKA STAL A4
tego to juz nie wiem
-
[ALL B5] CZARNY GRILL A4 LIFT - OKRES ZIMOWY ....
no prosze, podoba mi sie!
-
[ALL B5] CZARNY GRILL A4 LIFT - OKRES ZIMOWY ....
ja maiłem pomalowany sam emblemat czarnym matem, szału nie ma, szlifowałem chrom papierem na mokro, zmatowiłem kazdy element i nie trzyma sie za dobrze.
-
[ALL B5] SZEROKA STAL A4
sa zakłady/ludzie którzy poszerzają fele :gwizdanie: rozcinają je na pół i wspawuja kawałek blachy za poszerzenie kompletu 16' biorą około 500 zl
-
[ALL B5] SZEROKA STAL A4
witam, co sądzicie o a4 na szerokiej stali? jak wyglądała by w sedanie?
-
[ALL B5] CZARNY GRILL A4 LIFT - OKRES ZIMOWY ....
carbon z daleka tez wyglada na czarny
- [ALL B5] CZARNY GRILL A4 LIFT - OKRES ZIMOWY ....