Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] STUKA PUKA W DRZWIACH


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

witam, od niedawna borykam się problemem pukania w drzwiach pasażera(od czasu do czasu w drzwiach kierowcy) podczas jazdy, to takie przysłowiowe "puk" dany dźwięk odzywa się tylko na wybojach, podczas skrętu, hamowania, szybszego przyspieszania, coś jakby wysiała śrubka na wahadełku w środku drzwi, czy może to być ogranicznicznik drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ta plastikowa osłona przeciw kradzieżowa na się oderwała ? trza zdjąć boczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ta plastikowa osłona przeciw kradzieżowa na się oderwała ? trza zdjąć boczek

Dokładnie, ściągniesz boczek i będziesz widział co lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel tak miał, 3 godziny nocnej jazdy kombinował wolniej szybciej na zakręcie itd a tu tipsy....

Innemu samochód nie dawał się pędzić powyżej 120 (gaz na maksa), hamulce zblokowane szpilki gorące. W pewnym momencie poczuł na pedale takie odpuszczenie jak się zaciąga ręczny. Dopiero sobie uświadomił ze jedzie samochodem nauki jazdy a małżonka depcze na pedał instruktora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel tak miał, 3 godziny nocnej jazdy kombinował wolniej szybciej na zakręcie itd a tu tipsy....

Innemu samochód nie dawał się pędzić powyżej 120 (gaz na maksa), hamulce zblokowane szpilki gorące. W pewnym momencie poczuł na pedale takie odpuszczenie jak się zaciąga ręczny. Dopiero sobie uświadomił ze jedzie samochodem nauki jazdy a małżonka depcze na pedał instruktora.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To już się kwalifikuje do działu polewka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to śmichy chychy a koledze jak stukało tak stuka :naughty:

Słyszałem ze winą stuków mogą być luzy na zawiasach drzwi ,może warto też sprawdzić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjąłem boczek i wszystko jest wporządku, nie wydaje się żeby to tam coś pukało :wallbash:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli kobieta :polew:

A tak poważnie to na samym dole (co prawda jest kijowo cokolwiek zobaczyć) ale może mały kawałeczek plastiku się wbił i lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W golfie wypadła gumka z prowadnicy szyby i szyba stukała o prowadnicę.

Te tipsy u kolegi - to nie odpadły tylko żona tak sobie nimi stukała przebierając palcami co generowało serię krótkich stuków, jakby się coś ocierało gdzieś np. w zawieszeniu. Dźwięk mocno niepokojący jak się jest na początku trasy.

A ten od nauki jazdy puścił żonę na najbliższej stacji do toalety i podłożył pod jej pedały co mu w rękę wpadło. I od razu w gaz, to biedna tak cisnęła na swoje pedały aż na końcu trasy miała zakwasy i kulała na prawą nóżkę :polew: [br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 19:11_________________________________________________A tak sobie myślę: że ja podejmuję decyzję o dynamicznym wyprzedzaniu a pasażer w środku manewru naciska swój pedał hamulca. Taka dwuwładza... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem. Nie wiem czy się tym przejmować czy nie. Dla mnie to pukanie brzmi jakby suche kawałki błota z opony uderzały o nadkole.

Dziwne tylko że to się dzieje czasem przy wyprzedzaniu na suchej nawierzchni :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo, rozbierz drzwi będziesz wiedział. może kostka od sterowania szyb sie odpieła i lata uderzając o blachę... powodów może być milion, nikt z nas nie slyszał tego oprócz Ciebie, sprawdź najpierw co jest pod tapicerką, jak tam nic nie znajdziesz zacznij sprawdzać zawiasy ograniczniki etc.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...