Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. Ja mam samą ramkę oklejoną folia carbonowa, tez ladnie wygląda
  2. Lepiej kupić półlifty, ładnie wygladja, a jak zalozysz te do bedziesz wyglądać jak w wiejskim m3 1.6 100km
  3. same felgi podejdą, nie wiem czy jakiś forumowicz ma koła 225, ale 215 na pewno, jeżeli felga jest wieksza niz fabryczna zawsze bedzie przeklamanie na liczniku, ale to chyba normalne
  4. Ale, problem, sciganij sobie pod viste a nastepnie: 1. Ściagamy sterownik Creative Live! Cam Vista IM (VF0260) Driver v1.11.02 które są tutaj 2. Klikamy na plik po pobraniu i ustawiamy tryb zgodności z vindows vista sp2 3. Odłączamy kamerę 4. Instalujemy sterownik z odpowiednią zgodnością 5. Podłączamy kamerę 6. Cieszymy się z kamerki w Windows XP
  5. Teraz mam w planie kupić lampy zespolone po lifcie + xenon ;O
  6. coś w ten desen, oczywiscie malowanko
  7. Popieram wypowiedź w 100%..
  8. Ty miałeś wypas, dokładki w kolorze, ja mam biedowóz, czarne dokładki, klamki i lusterka
  9. 17' juz idą DPD i glebe, ale chciałbym zachowac komfort jazdy ;o
  10. ## PO ZAKUPIE ## Wyposażenie seryjne: # wspomaganie kiery # ABS # el.lusterka # el.szyby przód # klimatronik # 2x Airbag # centralny zamek Plany zrealizowane: ## NA ZEWNĄTRZ ## # lampy zespolone # bixenon # LED rejestracja # gwint FK # kierunkowskazy USA # swap na 2.8 v6 # swap hamulcy z 280 na 288(wentylowane) # przelotowy układ wydechowy # malowanie całości # liftowe poszycia # liftowe błotniki # zderzak przód s4 lift # progi s4 # usunięcie listw drzwiowych # klapa USA # Lampy tylne II Lift led by bidzio # koła 3sdm 0.06(2014) # ori blenda rejestracji s4 usa # grill/atrapa ori rs4 ## W ŚRODKU ## # podłokietnik # CB radio # podświetlane kratki # full fis # kiera sline # dekory w alcantarze # 4x el szyby # bose # lampka burdelówa W8 # obszycie kierownicy, czerwona nić, pikowana skóra # zabudowa subwoofera w oryginalnym miejscu zmieniarki # czarny sufit # konsola 2 din # navigation plus # licznik s6 c5 # recaro rs4 w elektryce + grzane ## Plany na sezon 2014 ## # zderzak tył s4 / lift zespawany z pdc # dokładka cupra # chromowane wycieraczki # świecące wentyle # stroboskopy # lexy - led # 3metrowa antena CB # lusterka BMW M3 # hid 12k AKTUALNIE BYŁO BYŁO - WRZESIEŃ 2011 Wykonane mody: lampy liftowe styczeń 2012 wreszcie na feldze, póki co skromnie 16x9j:wink: kwiecień 2012 -40mm sprężyny FK czerwiec 2012 19' sline czerwiec 2012 gwint fk lipiec 2012 kratki lift lampka w8 burdelówa kubły w skórze licznik fis bbs ch 18" 8j dekory w alcantarze kierunki USA - BI-xenon obszycie kiery gładki zderzak na przodnie zabudowa subwoofera 4x el szyby + BOSE SWAP 1.6 --> 2.4 v6 AUDI CONCERT II miety na pokładzie: LIFT + USA LEDY i LAMPY II LIFT
  11. Po polskich drogach na niskim profilu opony jest masakra, sprawdza się stary dobry ponton
  12. To termostat, miałem podobne objawy.
  13. Czy lepsze to nie wiem, ja mam nagłosnienie nokii i przy nie fabrycznym radiu gra przecudnie, jeestem zadowolny
  14. http://www.facebook.com/pages/CA%C5%81Y-INTERNET-%C5%9AMIEJE-SI%C4%98-Z-TEGO-GO%C5%9ACIA-ZOBACZ-CO-ZROBI%C5%81/252198514833474?sk=app_190322544333196 hahahhahahha
  15. zgadzam sie z kolegą, głosniki od razu wywal, bo graja jak w astrze 1 fabryczne jeżeli masz 4 kanały, to bym nie mostkował jak Ci starczy wejsc
  16. Ja nie mam oryginalnego suba, i miałem bodajże 4 przewodów 2x brazowy biały,zolty, (kolory mogly byc inne) zolty to byl sygnal, biały plus od głosników, 2x brazowe to był minus bo sygnał i tak idzie na wzmacniacz wiec możesz podpiąc pod jeden glosnik w radiu
  17. a ja nic nie kupiłem, uciąłem kostkę miniiso i podałem ją na zwykłe iso, sygnał na wzmacniacz podałem z radia tak jak do wzmacniacza subwofera(nieoryginalnego) i smiga az miło Nagłosnienie Nokia w sedanie ;d
  18. Audi a4 1.6 ADP _ SMOK Kola 16' zima, na baku jakies 600km - teren mix
  19. Jak słabo Ci grzeje, sprawdź czy masz odpowiednią temperature silnika, jesli nie, wymien termostat.
  20. Dzisaj wyjąłem fotel kierowcy, bo już mnie to doprowadza do szału.. luz tkwi w prowadnicach, na "prowadnicach" które zostaja przy fotelu są takie silikonowe, albo gumowe nakładki na te prowadnice, pytanie brzmi: Czy jak wymienie te gumki, wszystko wróci do normy? znalazłem aukcje z takowymi ślizgami: http://allegro.pl/oryginalny-slizg-fotela-audi-a4-a6-80-nowy-prawy-i1938509037.html
  21. Ja bym tych felg nie tykał, są ładnie i ori
  22. wyczytałem, że wystarczy zmiana samych siłowników na gazowe, przy okazji podrzuce linka http://www.springmasters.pl/sprezyny_gazowe/sprezyny_pchajace.html
  23. Mam srebną audi na czarnym stalusie, wygląda dobrze, czarny mat, nawiązuje w moim przypadku do grilla, dokladek zderzaka i klamek, komponuje sie całkiem nieźle zdjecie mam tylko takie
  24. http://www.passatplus.de/umbauten/heckklappe/limousine/index.htm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.