Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Luźne pytanie o felgi


krzysiek015

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem właścicielem srebrnej a4, kupiłem ją na ori felgach 16. Obecnie założyłem stalowe 15 bo zima się zbliża i moje odczucia s takie, że na czarnych felgach ten samochód wygląda lepiej. Co myślicie żeby te letnie 16 prysnąć na czarno lakierem. Ogólnie ten egzemplarz to z wyglądu parch jest bo i zderzaki i listwy do zrobienia ale na przyszłość taki mam pomysł. Kasy na ładne felgi nie mam a jak patrze na niektóre to wydają się bardziej pasować do daewoo itp chociaż tanie nie są. Mi się te moje ori podobają ale lubie czarne koła. Na pewno kilka osób powie, że rób jak ci się podoba ale mnie interesuje wasza opinia. Może jakieś foto. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz tez pomyslec o grafitowych, tez to niezle wyglada moim zdaniem, czarne gina na autku i zlewaja sie z oponami... na zime tez wrzucam czarne stalowki, ale alu osobiscie bym nie pomalowal na czarno... no ale oczywiscie o gustach sie nie dyskutuje, to tylko moje skromne zdanie na ten temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam srebną audi na czarnym stalusie, wygląda dobrze, czarny mat, nawiązuje w moim przypadku do grilla, dokladek zderzaka i klamek, komponuje sie całkiem nieźle :)

zdjecie mam tylko takie

ikW7K.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez jezszcze pod uwage ze jezeli pomalujesz "domowym sposobem" moze pozniej farba zlazic i nie bedzie to zbyt dobrze wygladac... no chyba ze proszkowo, wtedy ok.

jak mozesz to wstaw foto felg ktore chcesz pomalowac, bedzie latwiej cos na ten temat powiedziec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie jest z netu, moje nie są takie zadbane choć z grubsza nic im nie brakuje. I tak trzeba będzie to jakoś odnowić więc może ten grafit. A lakier jak coś to tylko proszek. Tylko, że jak kolega wcześniej pisał, że do czarnej alu ma jakieś tam czarne dodatki to spoko, zastanawiam się co niby jeszcze w tym graficie "dodać". Lusterka mam se ołówkiem na próbę zrobić? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezli podoba Ci sie czarny wal na czarno, ale moim zdaniem to za mala felga zeby to dobrze wygladalo... w oryginale tez dobrze do srebrnego wyglada.

najlepiej w programie graficzym zrob wizualizacje jak ogarniasz, bo olowkow ci zabraknie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz koszt malowania proszkowego takich felg? Jesli tak i to nie przeszkadza, to wal smialo, optycznie czarny zmniejszy jeszcze troszke ta felge. IMHO wolalbym te sprzedac i kupic chociaz 17' w czarnym badz innym kolorze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie bym miał w dobrej cenie. Nie wiem nawet ile kosztuje taka usługa ale jest ktoś kto mi to ogarnie. Czy za mała?

Kolega ma paska na 17" i jakoś tak nie przekonuje mnie te trochę. Za to cena opon do mnie przemawia, wcześniej już napisałem, że zderzaki i listwy muszę ogarnąć. Jak na mój gust ta 16" max. Teraz założyłem stalowe 15" z oponami 195 i boje się, ze żona na lato nie będzie chciała zmienić na 16". Mi się też o wiele lepiej jeździ na tych zimówkach. Jeśli na 17" jest jeszcze "lepiej" to za darmo nie chcę, jaka jazda takie potrzeby. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robiłem te felgi na zime, lakierowałem sam lakierem samochodowym natryskowo, jeździłem już na tak malowanych felgach i tragedi z lakierem nie ma. Nawet jak po dwóch sezonach coś sie stanie to psikne je inaczej, lakierowanie wyniosło mnie 40zł

IMAG0327.jpg

zdjęcie z telefonu zrobiłem więc szału nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...