-
pesik87 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Katalizator.
jakie miales objawy jak byl calkowicie zatkany..?
-
Spot Leszno
Na wozki tez potrzebuja.. Powiem Ci ze atmosfera roznie.. Zalezy gdzie trafisz.. Ja mam bardzo dobrze.. Ale na innych halach czasem lipa. Ale to przewaznie szwadzki narzekaja.. Moze taka mentalnosc kobiet..
-
Dziwne chwytanie ABS przy końcu hamowania
Ostatnio to naprawialem u siebie.. Abs wlaczal sie pod koniec hamowania.. Sprawdzilem najpierw vagiem abs.. Brak bledow.. Potem w blokach pomiarowych sprawdzilem ktore kolo zle wskazuje.. Sciagnalem kolo.. Wyciagnalem czujnik.. Przedmuchalem wewnatrz (tam gdzie byl czujnik) sprezonym powietrzem.. Czujnik wyczyscilem.. Wsadzilem go na miejsce.. Przykrecilem kolo.. I wszystko hula jak lala.. Zabieg max 30min razem z vagiem.. Easy job.. ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- A wszystko zaczelo sie od wymiany wahaczy.. Wiec czasem jak cos zmieniacie w zawieszeniu to takie cos moze sie stac..
-
Spot Leszno
Ja pracuje w eurokomfort.. I tez przyjmuja caly czas..1500 na reke masz..
-
Spot Leszno
To co jutro zbiorka.. Napisz jeszcze dokladnie gdzie i o ktorej
-
Spot Leszno
niedziela.. mozesz sie dopisac...
-
Spot Leszno
mi odpowiada.. no to lista: - Jawor36 - Pesik87 dopisywac sie
-
Spot Leszno
ja chetny.. kto jeszcze..??
-
Spot Leszno
mi pasuje.. ale co z reszta??
-
Spot Leszno
jak dla mnie nr 2... lecz ja tylko naleze pod spoty leszna a jestem ze wschowy.. a to jest woj. lubuskie.. wiec naklejki nie dla mnie... ale projekt jak najbardziej na tak.. NR 2 <okey>
-
Spot Leszno
no to nastepny week mozna..
-
Spot Leszno
no to moze teraz w niedziele?? albo nastepna??
-
Spot Leszno
No to pisac kto chetny z propozycja dnia.. Jak sie moge podpasowac..
-
2.5 tdi muł na 2 pierwszych biegach.
w moim wszystko chodzi igla.. zadne zamulenie czy cos.. 1 bieg - ogien, 2 bieg - ogien, 3 bieg tez ogien itd., od dolu obrotomierza az po odcinke.. wiadomo ze turbo wstaje cos kolo 2 tysiecy obrotow wiec od tych 2 jest ogien.. wiec sprawdz dobrze swoj samochod (komplet logow statycznych,BS, dynamicznych) bo tak to wrozenie z fusow...
-
Spot Leszno
witam kolegow.. czy leszno nadal zyje...? jakies spoty czy cos..