Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pesik87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. pesik87 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. pesik87 odpowiedział(a) na pawel96 temat w 2.5TDI
    jakie miales objawy jak byl calkowicie zatkany..?
  3. pesik87 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Na wozki tez potrzebuja.. Powiem Ci ze atmosfera roznie.. Zalezy gdzie trafisz.. Ja mam bardzo dobrze.. Ale na innych halach czasem lipa. Ale to przewaznie szwadzki narzekaja.. Moze taka mentalnosc kobiet..
  4. Ostatnio to naprawialem u siebie.. Abs wlaczal sie pod koniec hamowania.. Sprawdzilem najpierw vagiem abs.. Brak bledow.. Potem w blokach pomiarowych sprawdzilem ktore kolo zle wskazuje.. Sciagnalem kolo.. Wyciagnalem czujnik.. Przedmuchalem wewnatrz (tam gdzie byl czujnik) sprezonym powietrzem.. Czujnik wyczyscilem.. Wsadzilem go na miejsce.. Przykrecilem kolo.. I wszystko hula jak lala.. Zabieg max 30min razem z vagiem.. Easy job.. ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- A wszystko zaczelo sie od wymiany wahaczy.. Wiec czasem jak cos zmieniacie w zawieszeniu to takie cos moze sie stac..
  5. pesik87 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Ja pracuje w eurokomfort.. I tez przyjmuja caly czas..1500 na reke masz..
  6. pesik87 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    To co jutro zbiorka.. Napisz jeszcze dokladnie gdzie i o ktorej
  7. pesik87 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    niedziela.. mozesz sie dopisac...
  8. pesik87 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    mi odpowiada.. no to lista: - Jawor36 - Pesik87 dopisywac sie
  9. pesik87 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ja chetny.. kto jeszcze..??
  10. pesik87 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    mi pasuje.. ale co z reszta??
  11. pesik87 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    jak dla mnie nr 2... lecz ja tylko naleze pod spoty leszna a jestem ze wschowy.. a to jest woj. lubuskie.. wiec naklejki nie dla mnie... ale projekt jak najbardziej na tak.. NR 2 <okey>
  12. pesik87 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    no to nastepny week mozna..
  13. pesik87 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    no to moze teraz w niedziele?? albo nastepna??
  14. pesik87 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    No to pisac kto chetny z propozycja dnia.. Jak sie moge podpasowac..
  15. w moim wszystko chodzi igla.. zadne zamulenie czy cos.. 1 bieg - ogien, 2 bieg - ogien, 3 bieg tez ogien itd., od dolu obrotomierza az po odcinke.. wiadomo ze turbo wstaje cos kolo 2 tysiecy obrotow wiec od tych 2 jest ogien.. wiec sprawdz dobrze swoj samochod (komplet logow statycznych,BS, dynamicznych) bo tak to wrozenie z fusow...
  16. pesik87 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    witam kolegow.. czy leszno nadal zyje...? jakies spoty czy cos..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.