Treść opublikowana przez pesik87
-
Katalizator.
jakie miales objawy jak byl calkowicie zatkany..?
-
Spot Leszno
Na wozki tez potrzebuja.. Powiem Ci ze atmosfera roznie.. Zalezy gdzie trafisz.. Ja mam bardzo dobrze.. Ale na innych halach czasem lipa. Ale to przewaznie szwadzki narzekaja.. Moze taka mentalnosc kobiet..
-
Dziwne chwytanie ABS przy końcu hamowania
Ostatnio to naprawialem u siebie.. Abs wlaczal sie pod koniec hamowania.. Sprawdzilem najpierw vagiem abs.. Brak bledow.. Potem w blokach pomiarowych sprawdzilem ktore kolo zle wskazuje.. Sciagnalem kolo.. Wyciagnalem czujnik.. Przedmuchalem wewnatrz (tam gdzie byl czujnik) sprezonym powietrzem.. Czujnik wyczyscilem.. Wsadzilem go na miejsce.. Przykrecilem kolo.. I wszystko hula jak lala.. Zabieg max 30min razem z vagiem.. Easy job.. ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- A wszystko zaczelo sie od wymiany wahaczy.. Wiec czasem jak cos zmieniacie w zawieszeniu to takie cos moze sie stac..
-
Spot Leszno
Ja pracuje w eurokomfort.. I tez przyjmuja caly czas..1500 na reke masz..
-
Spot Leszno
To co jutro zbiorka.. Napisz jeszcze dokladnie gdzie i o ktorej
-
Spot Leszno
niedziela.. mozesz sie dopisac...
-
Spot Leszno
mi odpowiada.. no to lista: - Jawor36 - Pesik87 dopisywac sie
-
Spot Leszno
ja chetny.. kto jeszcze..??
-
Spot Leszno
mi pasuje.. ale co z reszta??
-
Spot Leszno
jak dla mnie nr 2... lecz ja tylko naleze pod spoty leszna a jestem ze wschowy.. a to jest woj. lubuskie.. wiec naklejki nie dla mnie... ale projekt jak najbardziej na tak.. NR 2 <okey>
-
Spot Leszno
no to nastepny week mozna..
-
Spot Leszno
no to moze teraz w niedziele?? albo nastepna??
-
Spot Leszno
No to pisac kto chetny z propozycja dnia.. Jak sie moge podpasowac..
-
2.5 tdi muł na 2 pierwszych biegach.
w moim wszystko chodzi igla.. zadne zamulenie czy cos.. 1 bieg - ogien, 2 bieg - ogien, 3 bieg tez ogien itd., od dolu obrotomierza az po odcinke.. wiadomo ze turbo wstaje cos kolo 2 tysiecy obrotow wiec od tych 2 jest ogien.. wiec sprawdz dobrze swoj samochod (komplet logow statycznych,BS, dynamicznych) bo tak to wrozenie z fusow...
-
Spot Leszno
witam kolegow.. czy leszno nadal zyje...? jakies spoty czy cos..
-
Spot Leszno
ladnie sie dzieje.. ja za zamulam moja audiczka poza terenami polski... i tak do wrzesnia.. :-(
-
drgania podczas hamowania po wymianie wahaczy
a jakie objawy daje nieprawidlowa zbieznosc??
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
ja bym montowal te co sa z przodu.. sam mialem zajawke na takie.. ale nigdy sobie nie sprawilem..
-
Malowanie lamp
ja mam przedlifty bosha pomalowane na czarno.. to znaczy tam jest taka ramka srebrna i ja pomalowalem na czarno.. odblysnikow wogole nie tykalem.. ta ramke wyciagnalem.. przejechalem papierkiem.. oczyscilem i potem zwykly spray.. farba trzyma sie juz 2 lata.. zero skazy.. a lampy wygladaja o wiele lepiej.. mam jeszcze kierunki przednie obklejone folia ciemna do lamp.. efekt zadowalajacy.. ale i tak czaje sie na polifty..
-
Spotkanie na drodze SZOK !!! Przestroga dla wszystkich
czas na przeslanie mandatu maja do 6 miesiecy... wiec sobie mozesz poczekac..
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
witam.. prosze o cene kompletu wahaczy przod do mojej a4 b5.. moga byc z tanszej polki..
-
Czy to łożyska?
ja wlasnie jestem po wymianie tylnego lozyska i u mnie buczalo caly czas.. obojernie w ktora strone skrecalem.. na poczatku tak od 80 km/h do 100km/h.. a potem od 40 caly czas.. u mechanika zaplacilem 150 za lozysko + robota...
-
Pierwsze mrozy, zapalił na sekundę i zgasł.
ja bym zaczal od odpowieetrzania.. u mnie przy filtrze paliwa mam zaworek ktory nie pozwala cofnac paliwa.. slyszalem ze w tym silniku paliwo lubi sie cofac i wtedy jest problem z odpalaniem..
-
Quattro a dojazdówka!
ja u siebie jak przebilem opone w anglii 17 cali 225/45 to wracalem do polski na jednym zapasie 15 cali 195/65 i trzech 17/225/45 ponad 1300km.. i nic sie nie stalo.. zadnych dziwnych objawow.. ani w trakcie jazdy ani pozniej..
-
Spot Leszno
to mnie juz nie bedzie..:/