Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pesik87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pesik87

  1. pesik87 odpowiedział(a) na pawel96 temat w 2.5TDI
    jakie miales objawy jak byl calkowicie zatkany..?
  2. pesik87 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Na wozki tez potrzebuja.. Powiem Ci ze atmosfera roznie.. Zalezy gdzie trafisz.. Ja mam bardzo dobrze.. Ale na innych halach czasem lipa. Ale to przewaznie szwadzki narzekaja.. Moze taka mentalnosc kobiet..
  3. Ostatnio to naprawialem u siebie.. Abs wlaczal sie pod koniec hamowania.. Sprawdzilem najpierw vagiem abs.. Brak bledow.. Potem w blokach pomiarowych sprawdzilem ktore kolo zle wskazuje.. Sciagnalem kolo.. Wyciagnalem czujnik.. Przedmuchalem wewnatrz (tam gdzie byl czujnik) sprezonym powietrzem.. Czujnik wyczyscilem.. Wsadzilem go na miejsce.. Przykrecilem kolo.. I wszystko hula jak lala.. Zabieg max 30min razem z vagiem.. Easy job.. ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- A wszystko zaczelo sie od wymiany wahaczy.. Wiec czasem jak cos zmieniacie w zawieszeniu to takie cos moze sie stac..
  4. pesik87 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Ja pracuje w eurokomfort.. I tez przyjmuja caly czas..1500 na reke masz..
  5. pesik87 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    To co jutro zbiorka.. Napisz jeszcze dokladnie gdzie i o ktorej
  6. pesik87 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    niedziela.. mozesz sie dopisac...
  7. pesik87 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    mi odpowiada.. no to lista: - Jawor36 - Pesik87 dopisywac sie
  8. pesik87 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ja chetny.. kto jeszcze..??
  9. pesik87 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    mi pasuje.. ale co z reszta??
  10. pesik87 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    jak dla mnie nr 2... lecz ja tylko naleze pod spoty leszna a jestem ze wschowy.. a to jest woj. lubuskie.. wiec naklejki nie dla mnie... ale projekt jak najbardziej na tak.. NR 2 <okey>
  11. pesik87 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    no to nastepny week mozna..
  12. pesik87 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    no to moze teraz w niedziele?? albo nastepna??
  13. pesik87 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    No to pisac kto chetny z propozycja dnia.. Jak sie moge podpasowac..
  14. w moim wszystko chodzi igla.. zadne zamulenie czy cos.. 1 bieg - ogien, 2 bieg - ogien, 3 bieg tez ogien itd., od dolu obrotomierza az po odcinke.. wiadomo ze turbo wstaje cos kolo 2 tysiecy obrotow wiec od tych 2 jest ogien.. wiec sprawdz dobrze swoj samochod (komplet logow statycznych,BS, dynamicznych) bo tak to wrozenie z fusow...
  15. pesik87 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    witam kolegow.. czy leszno nadal zyje...? jakies spoty czy cos..
  16. pesik87 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ladnie sie dzieje.. ja za zamulam moja audiczka poza terenami polski... i tak do wrzesnia.. :-(
  17. a jakie objawy daje nieprawidlowa zbieznosc??
  18. ja bym montowal te co sa z przodu.. sam mialem zajawke na takie.. ale nigdy sobie nie sprawilem..
  19. ja mam przedlifty bosha pomalowane na czarno.. to znaczy tam jest taka ramka srebrna i ja pomalowalem na czarno.. odblysnikow wogole nie tykalem.. ta ramke wyciagnalem.. przejechalem papierkiem.. oczyscilem i potem zwykly spray.. farba trzyma sie juz 2 lata.. zero skazy.. a lampy wygladaja o wiele lepiej.. mam jeszcze kierunki przednie obklejone folia ciemna do lamp.. efekt zadowalajacy.. ale i tak czaje sie na polifty..
  20. czas na przeslanie mandatu maja do 6 miesiecy... wiec sobie mozesz poczekac..
  21. witam.. prosze o cene kompletu wahaczy przod do mojej a4 b5.. moga byc z tanszej polki..
  22. ja wlasnie jestem po wymianie tylnego lozyska i u mnie buczalo caly czas.. obojernie w ktora strone skrecalem.. na poczatku tak od 80 km/h do 100km/h.. a potem od 40 caly czas.. u mechanika zaplacilem 150 za lozysko + robota...
  23. ja bym zaczal od odpowieetrzania.. u mnie przy filtrze paliwa mam zaworek ktory nie pozwala cofnac paliwa.. slyszalem ze w tym silniku paliwo lubi sie cofac i wtedy jest problem z odpalaniem..
  24. ja u siebie jak przebilem opone w anglii 17 cali 225/45 to wracalem do polski na jednym zapasie 15 cali 195/65 i trzech 17/225/45 ponad 1300km.. i nic sie nie stalo.. zadnych dziwnych objawow.. ani w trakcie jazdy ani pozniej..
  25. pesik87 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    to mnie juz nie bedzie..:/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.