-
Polecane opony zimowe
Ja jeżdżę juz drugi sezon na Continental WinterContact TS830 i naprawdę polecam.
-
Która felga lepsza...?
dla mnie nr.2. Na wiosnę taką zakładam tylko 18".
-
H&R, Eibach, Weitec... ile faktycznie obniżają?
mi na zestawie eibach pro-kit siadło -35mm
-
[ALL B7] Sprężyny EIBACH Pro-Kit czy komplet FK High Tec ?
Ja też smigam ale na całym zestawie Eibach Pro-Kit i jestem bardzo zadowolony. Poniżej link do postu ja u mnie leży. http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/pytanie-bilstein-b8-231366/
-
[ALL B6] Podniesienie zawieszenia o 1cm po obniżeniu
Ja też miałem 1BE na 17" i z krawężnikami nie miałem problemu. Może amortyatory na wykończeniu, albo ET felgi?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
ja też jestem bo zmianie na multifunkcyjną z B7, widzę po postach że mogą być problemy z poduszką i chyba trzeba będzie wrócić do czterech ramion:kwasny:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pierwszy raz byłem, twarze zapamietałem ale już żeby nick z forum skojarzyć z osobą to ciężko:grin:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
bo tak się umawiacie miedzy sobą a ja narazie co do wyjazdów jakiś to raczej nie dam rady dlatego sie wstrzymuję od pisania hehe, a na spocie byłem ostatnio- pierwszy raz w Sączu.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
wlaśnie zmieniałem na kiere trójramienna multifunkcyjną, gość który mi zmieniał złożył wszystko do kupy tylko nie podpiął poduszki bo jest jakiś inny wtyk (wtyczka), wie może ktoś o co chodzi? może jakiś nr tej części ktoś zna? Miałem wcześniej zwykłą 4-ramienną kierę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pierwszy raz bede w Saczu na spocie. Ile mniej wiecej aut jest?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To sie pisze. Pytanie do wszystkich czy ktos pojedzie z okolic Limanowej. Dobrze byloby jakas banda pojechac.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To teraz w niedz spot czy 06 maja
-
Pytanie o Bilstein b8
Dla porównania: 1BA: 1BE: Eibach Pro-kit:
-
Pytanie o Bilstein b8
Eibach jak dla mnie idealny ciut twardszy niż 1BE, ciut miękcejszy nic H&R, ale zależy co kto lubi:decayed:
-
Sprężyny Eibach Pro-Kit 35/30mm
Ja mam Eibach Pro-Kit 35/30mm tylko w B6, ty masz B8:decayed:
nicramk
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta