Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sprężyny Eibach Pro-Kit 35/30mm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprężyny Eibach Pro-Kit Audi A4 B8 Avant 35/30mm

zakładał ktoś je na zawiasy? Potrzebuje opinii :wink:

Opublikowano
  • Autor

A jaka jest różnica po między MTS a Eibachem?

Opublikowano

Jak pomiędzy mercedesem a dużym fiatem :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Jak pomiędzy mercedesem a dużym fiatem :naughty:

duży fiat "kredens" też zajefajne auto, :decayed:

a tak na serio to chyba się spóźniłem, w marcu eibach miał promocje chyba ze 30% :facepalm:

jak ktoś będzie wiedział o jakimś dobrym sklepie i dobrymi cenkami ze spiralkami do mojego avanta to dajcie znać...:naughty:

Opublikowano

Zagadaj do kolegi H4mm3R

może coś doradzi :naughty: W sumie ma jakieś do sprzedania ale nie Eibachy.

Opublikowano
  • Autor

Niestety hammer nie ma...

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Opublikowano

No a to wklejone przez Bulczasa w aukcjach :naughty::

http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-b7-amortyzatory-koni-gwint-i2284747158.html

---------- Post dopisany at 14:25 ---------- Poprzedni post napisany at 14:24 ----------

a sorki bo mi się już pomieszało z B7 a Ty masz B8 :doh:

---------- Post dopisany at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany at 14:25 ----------

P-U-M-A handluje gwintami. Może będzie umiał coś Tobie załatwić :wink:

Opublikowano

Ja mam Eibach Pro-Kit 35/30mm tylko w B6, ty masz B8:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Ja mam Eibach Pro-Kit 35/30mm tylko w B6, ty masz B8:decayed:

może jakoś wejdą, tu się utnie, tu się przytnie... :polew:

Opublikowano

A gadałeś z Pumą?

Opublikowano
  • Autor

tak, i brak do b8 jak na razie :whistling:

Opublikowano

no to tylko okazje :naughty: na alledrogo :wink:

Opublikowano
  • Autor

Alledrogo :grin:

Kupie narazie opony 245/40/18 to mi podniesie opuści przestrzen nad kołem ze 2 centy w stosunku do tego co mam teraz 225/40 i tył 235/40.

A sprężyny sobie przez kilka miesięcy opuszczę.

Kolejny Wydatek wirus w dynosofcie lub comsporcie :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
a patrzyłeś na www.eibachpolska.pl ?do b8 po 650 plna chodzi

patrzyłem, rozmawiałem też :wink:

650 + 250 założenie (mieli miesiąc temu za 554zł za - 30/35 ale spóźniłem się):whistling:

na razie sobie odpuszczę bo hamownia i wirusik jest ważniejszy :banan:

---------- Post dopisany 06-05-2012 at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2012 at 21:25 ----------

założyłem fele 18 z 245/40 mniej buja budą i już nie wygląda tak jak na szczudłach... ale te zawiaski mogły by ze 2-3centy pójść w dół...

Opublikowano

Przy 18" to już musi pójść autko w dół :naughty:

  • 1 rok później...
Opublikowano

a ja mam pytanie jakie sprezyny najlepiej zalozyc do a4 2.0 sedan tak zeby obnizyc o 30mm i czy jak sie zmieni sprezyny to wtedy amortyzatory szybciej sie rozlatują ?

---------- Post dopisany 05-09-2013 at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany 04-09-2013 at 00:57 ----------

i chciałem jeszcze zapytac bo zamowilem takie sprezyny jak w temacie czy tez trzeba kupic do nich stabilizatory eibach i co takiego daja stabilizatory czy na seryjnych tez bedzie dobrze ?

Opublikowano
a ja mam pytanie jakie sprezyny najlepiej zalozyc do a4 2.0 sedan tak zeby obnizyc o 30mm i czy jak sie zmieni sprezyny to wtedy amortyzatory szybciej sie rozlatują ?

Jak masz zawias sportowy np. 1BE to nic nie musisz się przejmować, tylko zakładaj :wink:

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

i chciałem jeszcze zapytac bo zamowilem takie sprezyny jak w temacie czy tez trzeba kupic do nich stabilizatory eibach i co takiego daja stabilizatory czy na seryjnych tez bedzie dobrze ?

Na seryjnych też będzie ok, jakbyś zakładał inne to na pewno poprawi się prowadzenie w zakrętach, zdecydowanie sztywniej pracuje i zawieszenie i układ kierowniczy, łatwiej wyczuć autko :wink:

Opublikowano

ok właśnie musze sobie sprawdzic jakie mam dokladnie zawieszenie a wiec na orginalnych stabilizatorach tez da rade jak zaloze te sprezyny nie zrobi sie sztywniejszy i mniej sie bedzie bujał na zakretach ewentualnie jakie moge założyć stabilizatory ? a i co jak nie bede mial sportowych zawiasów ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.