Treść opublikowana przez kjuba7
-
2.0 tfsi - nie odpala po kolizji
Udało sie rozwiazac temat ?
-
2.0 tfsi 252 km Quattro problem z odpalaniem
Witam mam problem z a4 b9 z usa 252 km 2.0 tfsi quattro otoz samochod przyjechal do mnie w niedziele na busterze odpalilismy samochod i zjechali z lawety po chwili zgasilem (chodnica dziurawa) i zapalilem jeszcze raz zeby przejechac pod dom okolo 50 metrow przed domem zgasilem pozniej odpalilem jeszcze na chwile i oddalem buster nastepnie po jakims czasie chcialem przestawic samochod podpinalismy z innego samochodu na kable (aku byl zero)ale samochod krecil ale nie odpalil zalozylem Nowy aku ale samochod tez nie odpala kreci normalnie ale nie zapala po podpieciu komputera na silniku zero bledow na skrzyni zero na abs tez czysto gdzie szukac raz sie udalo go zapalic po wymianie chlodnicy po odpieciu na chwile czujki w glowicy od temp plynu chlodniczego samochod zapalil 2 razy ale zgasilismy go bo nie bylo wlanego plynu znajomemu udalo sie odczytac vcpkie raz ze blokada z powodu temp plynu chlodniczego ale nie mozna tego cofnac ani nic a jak sie sprawdza bledy to nic nie wyskakuje czy ktos mial taki przypadek ? Gdzie jeszcze szukac ewentualnie jak zresetowac sterownik silnika ?
-
Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
Witam podpowie ktos jak wlaczyc wyswietlanie biegow z a4 z usa ?
-
2.0T TFSI CYMC - Telematyka: nieprawidłowo zakodowany sterownik
Czy udało sie rozwiązać problem ?
-
Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
Ok dzięki spróbowałem u mnie 4 bit byl pusty gdy go aktywuje wywala błąd spalonej postojówki. Mam jeszcze jedno pytanie czy ktoś wie jak włączyć te Opcje ? Ktore zaznaczyłem ? Bo u siebie tego nie mam a chce połączyć sie przez hotspota z telefonu z samochodem
-
Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
Co trzeba zmienic ? Mam vcds
-
Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
Witam czy ktos wie jak zakodować w Coming/Leaving Home gdy zamykam samochód lub otwieram żeby przednie światła świeciły tylko drl bez swiatla mijania ?
-
jak wyłączyć błąd check z zegarów
Z tego ci sie dowiedzialem mozna zmienic priorytet bledu ale nie wiem jak
-
jak wyłączyć błąd check z zegarów
Witam pisze z takim pytaniem otóż mam błąd na silniku spowodowany zabezpieczeniem anty kradzieziwyn muszę nacisnąć dana kambinacje żeby samochód odpalił tak to po prostu bez tego nie ma zasilania na podzespoły silnika i chodzi o to czy jest szansa wyłączyć check z tego błędy bo gdy włączę dany przycisk samochód normalnie odpala ale błąd o braku zasilania podzespołów zostaje i swieci mi check na zegarach i tu moje pytanie czy mogę ten błąd jakos przemienić żeby go nie wyświetlało na zegarach jako check ?
-
Pomoc w ściągnięciu podsufitki demontażu kurtyn
Jesli masz sportbacka to da rade :d
-
Zmiana kierownicy z audi tt
Witam chcialem zapytac czy da rade zamontowac kierownice cieta z nowej audi tt bo z tego co widze jest inna poduszka i chcialem zapytac czy jak wymienie z poduszka to podejdzie i bedzie wszystko dzialalo ?
-
Problem z otwieraniem klapy bagażnika spalona kostka w module komfortu
No wlasnie udalo mi sie dorwac taki modul i zmowilem z chin ten uklad bo nigdzie indziej nie idzie go dostc
-
Problem z otwieraniem klapy bagażnika spalona kostka w module komfortu
No wlasnie po sprawdzeniu tylko ten uklad jest spalony on odpowiada tylko za otwarcie zamka w bagazniku tylko ze jest stopiony nr i chcialem zapytac czy moge przelutowac podobny ze starszego modulu komfortu czy moge cos bardziej uszkodzic ? Bo nie wiem czy gdzies dostane odpowiedni jak nie ma nr
-
Problem z otwieraniem klapy bagażnika spalona kostka w module komfortu
Witam mam takie pytanie otóż udało mi się znajsc problem z otwieraniem bagażnika okazało się ze spaliła się kostka w module komfortu i teraz moje pytanie czy jest taka szansa ze jak mam stary moduł z poprzedniego modelu i wylutuje z niego taka kostkę i wlutuje w miejsce tej spalonej to może zadziałać czy może się coś gorszego stać jeszcze ?.ewentualnie jak sprawdzić co to za kostka bo ta się tak nie fortunnie spaliła ze nie widać na niej nic
-
nie Działający drl jak i kierunkowskazy
Ok temat ogarnięty musialem przelozyc przetwornice i moduły ze spodu lampy z USA do nowych tamte chyba po prostu nie były zakodowane
-
nie Działający drl jak i kierunkowskazy
Witam mam problem nie działają mi kierunkowskazy w przednich lampach jak i światła do jazdy dziennej samochód mam z USA u założyłem lampy europejskie
-
Pomoc w ściągnięciu podsufitki demontażu kurtyn
Podsufitka tez w paru miejscach jest zalamana bo kurtyny strzelily dlatego musze ja jakos uzupelnic
-
Pomoc w ściągnięciu podsufitki demontażu kurtyn
Ok udalo mi sie zdjac bez sciagania podsufitki byl patent na wciskane klipsy bo tak to nie szlo mi to sciagnac
-
Pomoc w ściągnięciu podsufitki demontażu kurtyn
Witam mam problem otóż nie wiem jak wyciągnąć kurtyny boczne gdyż ściągałem samochód ze stanów z wystrzelonymi kurtynami i chciał bym prosić o pomoc jak wyciągnąć kurtyny czy trzeba ściągnąć podsufitke ? Jak tak to jak to zrobić bo nie mogę ściągnąć boczków jakim. Poprzedniej wersji b8 proszę o pomoc
-
Zegary oraz Nawigacja w A4 B9
No ja używam vcds czyli da to radę przekodować ? Bo obecnie czekam na auto
-
Zegary oraz Nawigacja w A4 B9
A ja troszkę podeptane się pod temat bo właśnie tez mam wóz ze stanów tylko z virtual kokpit czy da radę zmienić w nim żeby wyświetlało w kilometrach czy trzeba całego virtuala zmieniać ?
-
Etka najnowsze modele
Witam czy ktoś posiada etka do najnowszych modeli od 2017 w górę ? Z wizualizacja części ?bardzi prosił bym o podesłania linka jeśli ktoś posiada
-
Problem z spadająca temperatura a nowy termostat
Ok u mnie problem rozwiązany wymiana trgo termostatu ktr jest podany pomogła dzięki wielki a teraz jeszcze pytanie bo kolega w a4 silnik cała ma ten sam problem główny termostat tez wymieniony na niwy gdxie u niego będzie ten dodatkowy termostat albo jakiś nr trgo termostatu ?
-
Audi A5/RS 5 8T gtperformance automat 3.0 400hp 750 nm quattro lift czarnulka
Spoiler mam jak w orginale przedni zderzak mam ala rs nie musialem zmieniac blotnikow a niczym sie nie rozny tylni mam orginal rs minimalnie trzeba bylo poszerzyc na laczeniu na blotniku
-
Problem z spadająca temperatura a nowy termostat
Dziś odpaliłem w końcu samochód (dlugo czekałem na części uszczelki) temp była -3 stopnie zagrzałem samochód później byłem nim przejechać jakieś 25 km i temperatura cały czas 90 stopni czyli raczej pomogło jeszcze potestuje i napisze dziękuje bardzo pilkozak za pomoc tak to bym nawet nie wiedział o tym drugim termostacie za pare dni napisze czy wszystko Ok ale na ta chwile mogę napisać ze udało się naprawić problem spadającej temperatury i jestem bardzo zadowolony