Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dymek127

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dymek127

  1. Witam Panowie, nie było mnie tu jakiś czas a tu nowe nadeszło
  2. Ile się wleje tyle spali:-) Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  3. Buractwo i tyle.co im auta zawiniły? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  4. chyba wszyscy się zmieścili
  5. Dzieki za spotkanie.fotki podrzuce jak bede mial dostep do komputera
  6. I ja sie wybieram bedac przelotem w sdl
  7. I ja postaram się wpaść
  8. ano sprzedalem z mieszanymi uczuciami,niestety jak narazie nie moge sobie na luksus osobowki pozwolic jak sie firma rozkreci to wtedy i oczywiscie oooo w avancie ale moze b6. Nie pognacie jak opelkiem na spota wpadne kiedys?
  9. bo kobieta, która jęczy w nocy nie sapie w dzień
  10. i to całkiem nie planowanym:P Pioteros jak doładowanie?
  11. a ja jedno i owszem i jak było to granatowe bez kratek na przodzie w okolicy garnizonu to zapewne moja
  12. a kto się śmieje??ja to pełen podziwu jestem...
  13. -zimno! -to idz do samochodu.... -ale nudzic sie bede! :D:D pozdro dla Lucyny:)
  14. przyjechali pogadali uhahali się i pojechali... Dzieki panowie za spotkanie
  15. no i ja powoli startuję...
  16. ja po wycieczce dzisiejszej postanowiłem też odkurzyć zimówki, coś wcześnie ten pierwszy śnieg spadł...
  17. Dla chcącego nic trudnego:) HarryH wrzucisz na pierwszy post info?
  18. no i juz nas 2 jest mysle ze 16 to dobra godzina...
  19. w takim ukladzie deklarować komu pasuje w niedziele...ze tak nieśmiało zasugeruję...
  20. jak masz q to może i tak ja jakoś nie tęsknię, oby do wiosny:)
  21. Piotrek nie przesadzaj dziś jeszcze najgorzej nie było... Ale o jakimś zamknieciu sezonu mozna pomyśleć...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.