Treść opublikowana przez dymek127
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Powiedz kiedy i gdzie to wpadnę i bramę zrobię, jeśli dobrze dedukuję.....bo już weekend od 2h dla mnie myślę że to całkiem niezły pomysł
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
żeby lato było najpierw zima musi przejść ja dziś rano szyby już skrobać musiałem! Panowie dużo roboty przy wymianie przegubu jest? Coś mi chyba trzeszczeć zaczyna :/
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
pesymiści.... Panowie do lata idzie do lata
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
ja wracajac z pracy zajrze o ile cos sie bedzie jeszcze dzialo
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
a zapowiadało się tak tłumnie...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
nie ważnie ile zarabiasz, zawsze będzie brakować :/
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
mocno to pojęcie względne, pewnie ktoś grzebał w drzwiach wymieniając zamek albo głośnik i zwyczajnie zdarł wygłuszenie, może być przez to głośniej ale nie musi, jeżeli chodzi o Twój przypadek może to być uszczelka albo zwichrowana ramka drzwi... podjedź jutro na spota to na pewno chłopaki wspomogą dobrą radą... ja pewnie nie zdołam dotrzeć na 17 niestety skończyły mi się wolne weekendy w robocie na ten miesiąc <cry>
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Masz coś do moich styranych VALEO??? i ja się przyłączam <wink>
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
siema pany i panie (bo widzę że Lucynka też się udziela) a może tego spota na 19.30 ułożyć? wieczorynek to raczej nikt nie ogląda a ostatni wieczorny to całkiem udany był. Piotrek już nie podrabiam Ci grilla:)
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
zobaczymy jak wyjdzie pomiar ciśnienia i wtedy wyjdzie...może wystarczy tylko uszczelniacze wymienić bo mimo że to zwykły adr to nie mogę narzekać na ten silnik...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
to może i ja bym się podłączył??
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
nie mierzyłem, szczerze mówiąc nie miałem kiedy się tym zająć nie dość że urlop musiałem skrócić to jeszcze od cholery roboty mam i nie mam kiedy zająć się autem...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
czyli to tak jak w moim przypadku jak delikatnie z gazem się obchodzę to jest znośnie jak, miałem zmieniać motór ale chyba poczekam jak padnie to pomyślę a tym czasem trochę odłożę...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
ile tego oleju Ci bierze?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
hmm ciekawe to to dzięki za info
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
i ja również dziękuję za wczorajsze spotkanie... i powoli zaczynam poszukiwania...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Piotrek a wziąłbyś vcdsa może na spot to byśmy posłuchali co moją boli?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
jak wrócę z urlopu to posprawdzam wszystko co i jak, a mierzyć pewnie będę gdzieś w swojej okolicy u któregoś z klientów firmy więc rabaty jakieś są a co do 1.8 T to też się nad tym zastanawiam kwestia togo czy skrzynia, osprzęt i sterownik będzie się nadawać z mojego czy wszystko do wymiany. wiadomo koszty... lco do spota co do spota to ja bardzo chętnie swoją padliną podjadę, może tradycyjnie już w niedzielę ok 16?? że tak nieśmiało zasugeruję...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
sprawdzę kompresję jak wrócę z urlopu, a potem się zobaczy co i jak w sumie adra za 800 za kompletny można dorwać.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
właśnie nie łańcuch zdejmowałem pokrywę oko luzów za to olej pije jak wściekła i gdzieś z tyłu jej leci także ok litra na 1000 muszę dolewać...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
dobry trafiłem na coś takiego Ciśnienie sprężania, naprawa silnika, ciśnienie oleju, kompresja silnika - Ceramizery dodatki do oleju silnika skrzyni paliwa co o tym myślicie? w moim wypadku raczej nie pomoże bo mój adr już na wymianę się szykuje powoli...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
dobry dzień, czy ma ktoś możliwość sprawdzenia sprężania na cylindrach w benzyniaku?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
widze ze dyskusja ruszyła temat skór nadal aktualny czarnej mam jakies 6 kawalków jakies 30x20 cm jasnej z 1 fotela z s80... A co do tych skór to temat nadal aktualny ale w wezszym gronie;P
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
dzień dobry, Panowie z racji kolejnych porzadków w magazynie mam pare kawałków czarnej i kremowej skóry na zbyciu. Ktoś chętny?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
gratulacje dla ponownie świeżo upieczonego taty!!!