Treść opublikowana przez dymek127
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
dobry dzień
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
̉i centralny działa :happy: w moim wypadku weekend na trzeźwo przebiegnie raczej
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
a ja do elektryka jadę bo już mnie cholera bierze z tym centralnym
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
że niby ja dusza toważystwa??? Przy Twoich opowieściach o tacierzyństwie to szara myszka jestem
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
ja byłem dość nieśmiały aby to zaproponować...jestem za niedziela
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
tam prawie każdy tak skręca, a oni to wykorzystują żeby sobie podbić statystyki w łapaniu "piratów" zamiast pilnować żeby się ludzie w mieście nie pozabijali
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
dobrze że nie wpadli w drogówce na pomysł premii od wartości wystawionych mandatów
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
a miał to być kolejny spokojny dzień w pracy, dosłownie jak dorwałbym gościa, który wymyślił restauracje na stacji benzynowej do d..y nakopałbym.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
dzień dobry
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
no i smaku narobili a tu czasu brakuje żeby się wyspać jak człowiek a co dopiero mówić o rozpaleniu jakiegoś grilla
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
bry, jak szarlotka to na ciepło i z lodami :redface: a swoją drogą to od jakiegoś czasu chodzi za mną grilowana karkówka.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
a dziękuję i również pozdrawiam już odespałeś nockę?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Piotrek to ja nie wiem gdzie ty jesteś bo za moim oknem do rana mżawka i zimno. Grzesiek fakt ichniejsze drogi momentami są dużo lepsze niż w naszej okolicy, chociaż i to się poprawia choć za wolno
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
bry, chamstwo granic nie zna, też myślę o trifleksie bo drażni mnie bat na klapie,który nawet raz znikł w okolicy Wyszyńskiego, ale chwilowo ważniejsze wydatki na tapecie są więc musi poczekać Pioteros na pw poszedł nr do kolesia od którego ja parę części brałem przekręć może znajdziesz coś ze swojej listy
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
jakie by nie byly i tak brzuch i glowa bolec musi :roftl: a i niech kobiety wasze Panowie was przy jajku solidnie wycaluja
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
pilot i alarm jeszcze + sterowanie oswietleniem. Trudno moze na szrocie znajde cos.dziekuje panowie
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
wiara zawsze byla doskonalym szyldem, pod ktorym na rzez prowadzono tysiace setek baranow, tak bylo jest i bedzie. Z tego co sie orientuje bylo kilka rodzajow pompek w zaleznosci od rocznika i wyposazenia, ja mam 2 kostki, jedna 2 piny druga 12 i 1 wezyk od powietrza. Gdyby ktorys kolega mogl pomoc wdzieczny bylbym niezmiernie
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
ale wówczas słychać było by prace samego silnika a tu zero bezpieczniki są ok.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
dobry dzień, panowie mam pytanko padł mi centralny ma moze ktos mozliwosc zeby podmienic pompke i to sprawdzic?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
bry, DHLem swego czasu dobry przemyt szedł na potęgę, a 7 nawet kozę na palecie weźmie byle się za mocno nie wierciła
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
dzień dobry. I po urlopie a tego co wymyślił tak wczesne wstawanie w weekend to za jaja powiesić na drzewie trzeba.
-
Centralny zamek, zmiana na pilota
ja również poproszę bo zapowiada się taki sam problem
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
to bedzie ktos?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
dobra ja do Łukowa wyrywam mam nadzieję że się do 20 wyrobie
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
a może każdy weźmie kierowcę i po małym się strzeli na początek weekendu? i ludzi więcej będzie i Kalik nie wyschnie??