Treść opublikowana przez dymek127
-
Co to jest?
jak na moje oko to antena, z podobną spotkałem się w e46 gdzie była do sterownika od ogrzewania postojowego wpięta
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
zgadza sie ale jak mam wywalic 1,5k na vcdsa to to zawsze jakas alternatywa.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Piotrek daj znać jak się ten interface sprawuje, może być ciekawa alternatywa dla kabla
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
min prędkość na polerce powinna być w granicach 600 do 800 na minute ale te i tak tylko do rozprowadzenia pasty się używa
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
ja myślałem o kupnie czegoś takiego w sumie za ok 300plna można niezłą maszynkę od graphite'a kupić http://www.graphite.pl/PL/katalog/Elektronarzedzia_GRAPHITE/Szlifierki_katowe/59G242.html a tu coś o niej Kosmetyka aut :: Zobacz temat - Polerka Graphite - warto?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
gadałem chwilę z kolesiem i efekty jego pracy będzie można zobaczyć dopiero w marcu.w ciągu ostatniego miesiąca przejechał wszystkie ulice w mieście poza nieutwardzonymi.i nie wiem czy mu zazdrościć czy współczuć
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Panowie dzis po mieście jeździ google car:)
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
ja znam typa ale on w bawarkach się specjalizuje z czasu jakiegos forda robi.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
poszło pw
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
dobry, pytanie mam dotyczące przekaźników bo ktoś w przypływie oświeconej twórczości radosnej wpierdzielił zamiast przekaźnika od wentylatora klimatyzacji kawałek kabla dzięki czemu wentylator działa ale na najwyższej prędkości. mogę wsadzić dowolny pasujący przekaźnik czy ma być konkretny numer
-
Problem z wentylatorem klimatyzacji
w moim przypadku przyczyną niedziałającego wiatraka był walnięty czujnik ciśnienia gazu w klimie, ten znajdujący się pod prawą lampą, a w trakcie poszukiwań okazało się że poprzedni właściciel w przypływie radosnej twórczości zamienił przekaźnik na kawałek kabla :szok: czy mogę wstawić tam dowolny przekaźnik byle pasujący czy musi być to konkretny numer?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
dzień dobry
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
jest coś dziś?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
młody nosem czuje że zostało:P
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
ni cholery nie odespałem, właśnie 300 km prawie trzasłem. dobranoc
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
dzień dobry, króciutki urlopek na resecik pozdro dla kolegów wczoraj balujących
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
dzień dobry
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
albo Korzeń kupuje jaja kurze po 1 euro:D
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Piotrek, jak potrafisz to rób, ja się piszę na ozonowanie na pewno, też miałem zamiar kupić coś takiego dla siebie od viakena i od święta komuś zrobić.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
dzień dobry, Panowie gdzie mogę znaleźć rozkład masy na osie, planuję zakup nowych sprężyn i nie bardzo się orientuję które będą pasować: http://eibachpolska.pl/eibach-audi-a-4-(8d5,-b5)-avant--station-wagon-e1536-140-pi-303.html albo http://eibachpolska.pl/eibach-audi-a-4-(8d5,-b5)-avant--station-wagon-e1537-140-pi-304.html dla przypomnienia avant adr z klimatyzacją i manualną skrzynią
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
poszukam czegoś i na dziś wieczór mogę podwieźć
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
w niedziele i ja bym sie pisal
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
racja pogoda świetna, aż żal że na noc do pracy bo rozpalił by co dziś, a tak do 17 warsztat od 19 brzeska 43
-
Sprężyny Eibach Pro-Kit 35/30mm
a patrzyłeś na www.eibachpolska.pl ?do b8 po 650 plna chodzi
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
why??