Treść opublikowana przez dymek127
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
nie wiem ale ktoś kiedyś już tak napisał, nie mogę znaleźć już
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
czyżby znowu organiście się zmarło w tej parafii???
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
jak kazdy w poniedzialek:)
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
dzień dobry <br /><br />
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
nie ma to jak dobry refleks
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dzień dobry Piotrek to i tak nic nie da :haha:
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
jak znam swoje szczęście to na mój urlop będzie lało, wiało aż miło
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
pewnie wszyscy w wodzie tyłki moczą
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
mnie też się w oczy nie rzucił
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
mi pasuje
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
a po co chcesz dziewcze chcesz omamiac?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
jestem za, może Grzesiek przyjedzie to podpatrze te uchy do lamp bo srednio usmiecha mi sie placic 70 za sztuke
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dzień dobry
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
To było tt rs plus nie zdążyłem zrobić zdjęcia bo koleś za szybko odjechał za golfem r32
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
dobry, się pochwalić chciałem iż zakupione zostały liftowe lampki valeo w ori xenonie w cenie dobrej moim zdaniem, niestety coś za coś, wie ktoś gdzie można nabyć uchwyty do tych lampek bo niestety mam 2 wyłamane
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
raczej ja nie, piątek z buta z niezależnych przyczyn mocno procentowych robiłem
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
allegro.pl/ding-king-pops-a-dent-usuwanie-wgniecen-karoserii-i2373542443.html używał ktoś czegoś podobnego?cena raczej zachecajaca a wgniot na blotniku drazni jak cholera
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
zastanawia mnie tylko jak on koła sobie wyważył po takim montażu czujnika ciśnienia....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
nie wiem czy obejdzie się bez ściągania przodu a poza tym jak już się wezmę za robotę to przy okazji przepustnicę przemyję żeby 2x płynu nie spuszczać- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
jak uda mi się poskładać swoją do tego czasu to powinienem się pojawić. wymiana pompy wody mnie czeka za chwile- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
to obstawiajcie tutaj a w niedziele wygrane odbierac:D- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
do Ułęża jedziesz?- Czym usunąć klej po emblematach
ja u siebie pogrzałem suszarką, tylko uważaj żeby Twoja kobieta nie przyuważyła:wink: a potem benzyna ekstrakcyjna i bawełniana szmatka nie ma praktycznie znaku a po kilku myciach nie widac juz nawet różnicy w kolorze- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
może za tydzień? Dzis sie przejechalem w tamte okolice ale pusto bylo - "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"