Treść opublikowana przez dymek127
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
w sumie jakby dziś po 20 było to może zdążę dojechać z Łukowa http://demotywatory.pl/3749607/Jeszcze-tylko-20-lat zwaliło mnie
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
zawsze możesz wziąć szanowną małżonkę http://kwejk.pl/obrazek/1053599
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
dzień dobry,jak nie będę pracować to może też się pojawie...przez ten urlop nie wiem co mi się na firmie dzieje
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
czasem lodowke samochodowa woze jak robie dluzszy wypad nad wode ;D a wiadomo jak jest gniazdko to dlaczego by nie kozystac
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
i tak nieźle ostatnio wymiana tulejek na tyle 3h mi zajęła. zaraz idę boczki w bagażniku wymieniać, wie ktoś może skąd prądu pociągnąć do gniazda w lewym boczku?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Darłem siedzenia z e39 i zostało trochę, a że owa w niezłym stanie więc może się komuś do czegoś nada
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dzień dobry, chce ktos pare kawałków szarej skóry?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
witam, Grzesiek dobrze było by posłuchać jak to świerszczy bo tak na "sucho" to może być wszystko, ostatnio przy v40 grzebałem gdzie też coś piszczało a wszystko suche było, wyszło że wspomaganie umarło
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
dobry dzień z rana
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
I ja do gratulacji się przyłączam, teraz przynajmniej będziesz pilnował tylko połowy miasta i syna:)
-
Otwór w dnie tłumika końcowego
no dobra zrobić dziurkę, ale pasowało by to jeszcze jakoś zabezpieczyć przed korozją, u mnie w adr też się woda zbiera, może nie leci jak z kranu ale drażniące zjawisko to jest...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
dzień dobry Panowie chyba zacznę lubić foolball amerykański szczególnie w tej wersji
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
ale podobno swojego nie śmierdzi:D
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Szczerze mówiąc to troche mnie przeraziła wizja tacieżyństwa w wersji Grześka...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
no niestety przygrzalo troche i tak jak mowilismy dzis wyciagneli maszyny i niestety efekt tragiczny nie znalem czlowieka ale wyrazy wspolczucia dla rodziny
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
nic nie mówcie o piwku bo smaka robicie tylko, a tu człowiek ciężko tyrać będzie w weekend.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
dzień dobry wszystkim.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dzięki Piotrek, jak jutro nie dorwę jej na szrocie podpytam Neokamila
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
ma ktoś może prawe ramie wycieraczki?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
no to są 2.wpadnę w przerwie w pracy:)
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
na komórce zwykle przeglądam, wiadomo że za mały monitor. spot aktualny?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
witam, witam
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Nie zdziwie sie jak wygraja. Pamietacie co Ciechowski zrobił z 'piejo kury'?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów i pozdrawiam serdecznie