Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebamol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ktoś podpowie???
  2. Chodzi mi o ten PIN zaznaczony na foto: Idealnie w środku i ten przewód czerwony z delikatnym zielonym paskiem.
  3. Witam, czy ktoś może mi podpowiedzieć od czego jest kabelek, który przechodzi centralnie przez pomarańczową kostkę w słupku A przy kierowcy. Jest to kabel idealnie w środku kostki, u mnie czerwony z cienkim zielonym paskiem. Nie mam dostępu do ETKI i schematów. Pozdrawiam.
  4. Ok dziękuję za info. Czyli drugi dobry na sprzedaż
  5. Tak to wygląda... Może ktoś podpowiedzieć ???
  6. Teraz nie mam możliwości zrobienia...:(
  7. Witam, mam do Was pytanie. Założyłem lusterka składane, grzane i okazało się że są też wkłady fotochromatyczne. Tylko jeden - od strony kierowcy jest taki jakby żółty, a po stronie pasażera normalny kolor. Co to wg Was oznacza ??? Proszę o info. Pozdr.
  8. No nie jestem do końca przekonany. Wydaje mi się, że wcześniej tak nie było. Może ktoś się jeszcze wypowie albo podpowie...
  9. Witam, ma może ktoś pomysł co to może być. Podczas jazdy chwilowo, ułamek sekundy, przygasa podświetlenie zegarów i inne podświetlenia, światła. To jest dosłownie chwila. Na razie wymieniłem sterownik kiery z taśmą i manetkami na inne i to samo...czekam na podpowiedź. Pozdr.
  10. sebamol odpowiedział(a) na sebamol temat w Audi A4 B6/B7
    No i nie ma kto pomóc...?:)
  11. sebamol odpowiedział(a) na sebamol temat w Audi A4 B6/B7
    Właściwie to jestem w trakcie wykonywania - przekładam Cabrio A4 B6 Pacjent angielski to 1.8T BFB. Wiązkę wnętrza mam wraz z całą przekładką EU ale od 2.5 TDI no i...kilka haczyków wyskoczyło. Wiadomo muszę przepinować kable idące do przodu w skrzynce kompa, bo diesel ma je inaczej rozplanowane. To jeszcze przede mną ale obecnie włożona instalacja do środka, większość działa tylko wyskoczył problem z klimatronikiem. Do tej nowej wiązki podłączyłem ten oryginalny z anglika i dziwnie się zachowuje tzn. włącza się klawiszem ogrzewania szyby, zamiast OFFem, działa zakres temperatur, ale nie działa zakres siły nawiewu, wyłącza innym niż OFF. Co może być, przecież jak zmieniałem np. u siebie na taki z grzanymi stołkami i nawet od B7 to wszystko hulało, tylko musiałem zastosować przekaźnik odnośnie tego rozwiązania grzania szyby. A tu jakie licho, że tak się zachowuje...
  12. sebamol odpowiedział(a) na sebamol temat w Audi A4 B6/B7
    A znasz się trochę na tym?
  13. sebamol opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, nie wiem czy dobry wątek, ale wydał mi się najrozsądniejszy... Koledzy, który z Was ma doświadczenie w przekładkach A4 B6/B7, a głównie chodzi o elektrykę, bo mechanika nic nadzwyczajnego...może wiecie który z kolegów jest w tym temacie połapany to dajcie namiary czekam na pomoc, pozdrawiam
  14. sebamol opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, co może być nie tak, klimatronik załącza się przyciskiem ogrzewania tylnej szyby, wyłącza "auto", nie działa regulacja siły nawiewu, zakres temperatury działa... Jest jakiś czarodziej?:) Pozdr.
  15. Dev na tych jarzmach od C6 mam jakieś cyfry 3360 (trochę niewyrazne)...będzie git?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.