Treść opublikowana przez sebamol
-
Piny w pomarańczowej kostce A4 B6
Ktoś podpowie???
-
Piny w pomarańczowej kostce A4 B6
Chodzi mi o ten PIN zaznaczony na foto: Idealnie w środku i ten przewód czerwony z delikatnym zielonym paskiem.
-
Piny w pomarańczowej kostce A4 B6
Witam, czy ktoś może mi podpowiedzieć od czego jest kabelek, który przechodzi centralnie przez pomarańczową kostkę w słupku A przy kierowcy. Jest to kabel idealnie w środku kostki, u mnie czerwony z cienkim zielonym paskiem. Nie mam dostępu do ETKI i schematów. Pozdrawiam.
-
Wkłady fotochromatyczne
Ok dziękuję za info. Czyli drugi dobry na sprzedaż
-
Wkłady fotochromatyczne
-
Wkłady fotochromatyczne
Teraz nie mam możliwości zrobienia...:(
-
Wkłady fotochromatyczne
Witam, mam do Was pytanie. Założyłem lusterka składane, grzane i okazało się że są też wkłady fotochromatyczne. Tylko jeden - od strony kierowcy jest taki jakby żółty, a po stronie pasażera normalny kolor. Co to wg Was oznacza ??? Proszę o info. Pozdr.
-
Chwilowe przygasanie zegarów i podswietleń
No nie jestem do końca przekonany. Wydaje mi się, że wcześniej tak nie było. Może ktoś się jeszcze wypowie albo podpowie...
-
Chwilowe przygasanie zegarów i podswietleń
Witam, ma może ktoś pomysł co to może być. Podczas jazdy chwilowo, ułamek sekundy, przygasa podświetlenie zegarów i inne podświetlenia, światła. To jest dosłownie chwila. Na razie wymieniłem sterownik kiery z taśmą i manetkami na inne i to samo...czekam na podpowiedź. Pozdr.
-
Spec od przekladek
No i nie ma kto pomóc...?:)
-
Spec od przekladek
Właściwie to jestem w trakcie wykonywania - przekładam Cabrio A4 B6 Pacjent angielski to 1.8T BFB. Wiązkę wnętrza mam wraz z całą przekładką EU ale od 2.5 TDI no i...kilka haczyków wyskoczyło. Wiadomo muszę przepinować kable idące do przodu w skrzynce kompa, bo diesel ma je inaczej rozplanowane. To jeszcze przede mną ale obecnie włożona instalacja do środka, większość działa tylko wyskoczył problem z klimatronikiem. Do tej nowej wiązki podłączyłem ten oryginalny z anglika i dziwnie się zachowuje tzn. włącza się klawiszem ogrzewania szyby, zamiast OFFem, działa zakres temperatur, ale nie działa zakres siły nawiewu, wyłącza innym niż OFF. Co może być, przecież jak zmieniałem np. u siebie na taki z grzanymi stołkami i nawet od B7 to wszystko hulało, tylko musiałem zastosować przekaźnik odnośnie tego rozwiązania grzania szyby. A tu jakie licho, że tak się zachowuje...
-
Spec od przekladek
A znasz się trochę na tym?
-
Spec od przekladek
Witam, nie wiem czy dobry wątek, ale wydał mi się najrozsądniejszy... Koledzy, który z Was ma doświadczenie w przekładkach A4 B6/B7, a głównie chodzi o elektrykę, bo mechanika nic nadzwyczajnego...może wiecie który z kolegów jest w tym temacie połapany to dajcie namiary czekam na pomoc, pozdrawiam
-
Klimatronik - awaria?
Witam, co może być nie tak, klimatronik załącza się przyciskiem ogrzewania tylnej szyby, wyłącza "auto", nie działa regulacja siły nawiewu, zakres temperatury działa... Jest jakiś czarodziej?:) Pozdr.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev na tych jarzmach od C6 mam jakieś cyfry 3360 (trochę niewyrazne)...będzie git?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev zaciski 973 i 974, na tej stalowej części nadruk jakiś 6013. Chodzi mi o jarzma czy ok? Felgi 18 cali i dzięki za zainteresowanie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witajcie, szybkie pytanie na szybką odpowiedz Mam zaciski i jarzma z A6 C6, podejdą mi do A4 B6 ??? Pozdro.
-
Dziwne zachowanie elektryki
To nikt nie pomoże lub nie podpowie...
-
Dziwne zachowanie elektryki
Nie wiem czy dobrze napisze: w bloku wskazników w kanale 131 odnośnie magistrali can pokazuje "jednozylowy" a chyba powinno być dwuzyłowy...odpinaliśmy wszystkie sterowniki po kolei bo kolega myślał, że może któryś sterownik głupieje i zakłóca, ale nic to nie pomogło. PO zrezestowani klemą jest ok, pożniej skacze "dwużyłowy-jednożyłowy" i po kilku minutach znów wskakuje jednożyłowy i się wysypuje tzn. gasną światła, kierunki, elektryka szyb...co można by zrobić...?
-
Dziwne zachowanie elektryki
Witajcie. Może mi ktoś pomoże analizując objawy. Po odpaleniu auta A4 B7 Diesel, po paru minutach gasną mi światła (zostają tylko pozycyjne), nie działają kierunki, nie działają szyby, nie działa centralny zamek. Mija to dopiero po odłączeniu klemy akumulatora. Czemu tak może być??? Sterownik, ale przecież za te wymienione rzeczy odpowiadają dwa - MCE i Komfort... da naraz wariują??? A czy może to być wina aku, bo z nim jedynie to wiążę, bo się rozładował kilka dni temu, ale niby go doładowałem pózniej... Czekam na jakieś podpowiedzi...Pozdrawiam
-
Czerwone cewki zapłonowe - pytanie
Witajcie, a mam do Was pytanie? Co dają cewki te np. od 4.2 l (z czerwonymi korpusami górnymi) wkładane do 1.8T? Bo widziałem je włożone w kilku przypadkach przy zwiększonych mocach? Pozdro
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Witajcie, czy ktoś z forumowiczów ogarnia całe webasto? Chodzi mi czy jak załatwię zestaw to mi ktoś z Was zamontuje całość? Pozdro
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Również dołączam się do pytania jak wyżej, tylko szukam kogoś z łódzkiego lub do 150 km od Łodzi... Pozdro.
-
[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
Witam, poszukuję kogoś z okolic Łodzi lub do 150 km od Łodzi kto przekoduje mi licznik z monochromatu na kolor...:) Czekam na info i pozdrawiam.
-
Rozpiska PIN-ów włącznika świateł
Laguna niby mam tak, ale ciągle zapalają mi się światła razem z zapłonem... mam błąd włącznika zwarcie do masy i nie wiem już co z tym zrobić...może ktoś podpowie...