Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemko201

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. tez mi sie zdaje ze termostat glownie po miescie jezdze narazie zaobserwowalen tak jak pisalem nie ma roznicy ostra czy slaba jazda zaczyna rosnac jak silnik jest nagrzany sprawdze jeszcze na klimatroniku dzieki sa sugestie napisze jak wyklucze cos [br]Dopisany: Listopad 28, 2011, 06:55:49 _________________________________________________juz po sprawdzeniu niestety pompa wody po uszkodzonym napinaczu na alternatorze ktory wywalil pompe pozdrawiam
  2. witam mam problem z temperatura i nie wiem od czego zaczac po nagzaniu silnika do 90stopni motyw taki jak jest wlaczone ogrzewanie powyzej opcji LOW temperatrura jest OK stoi jak wylacze lub zrobie LOW (nawiewy wew) temperatura rosnie prosze o sugestie czy termostat czujnik ...? od czego zaczac pozdrawiam
  3. PODLANCZAM SIE DO TEMATU mam ten sam problem na postoju lapie mi temperatura ale przy wlaczonej klimie wentylator chyba sie nie zlacza nie sprawdzalem, wczoraj dopiero zobaczylem ten problem moze ktos powie jak sprawdzic wentylatory chlodnicy czy sie zlaczaja odpowiednio ? moze jakies sugestie
  4. przemko201 odpowiedział(a) na przemko201 temat w 1.9TDI
    witam ponownie zbyt malo czasu mialem aby sie zajac powaznie ale na szybko jak do pracy jechalem zrobilem jakies tam logi zamieszczma podejrzewam co moze byc ale prosze o sprawdzenie pozdro[br]Dopisany: Maj 11, 2009, 10:41:00 _________________________________________________znalazlem przyczyne i od tego trzeba bylo zaczac przewod do zaworka n75 byl zparcialy i wszystko na ten temat pozdro
  5. przemko201 odpowiedział(a) na przemko201 temat w 1.9TDI
    sprawdze mam jeden nowy n75 wrazie czego to podmienie ale dzis chyba czasu nie znajde jak tylko bede cos wiedzial dam znac pozdro
  6. przemko201 odpowiedział(a) na przemko201 temat w 1.9TDI
    dzis jak jechalem do pracy poczulem delikanty notlaufa ale mozna bylo krecic powyzej 4 tys na obroty dzis znalazlem fejs i podepne go pod vaga i zobaczymy jak tylko zrobie logi to przedstawie dzieki pozdro
  7. przemko201 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    witam moze jakies sugestie od 2 dni niunia stracila moc okolo powoli na obroty sie wkreca ale no faulf nie lapie co moze byc ? pozdro
  8. ja jeszcze nie wymieniam dopiero koledzy zdiagnozowali i przymierzam sie sprzeglo komplet sasch okolo 600 zl i wymiana wedle uznania mechanika od 300 -500 tylko nie wiem czy nie wymienic calosci moj ma przejechane 215 tys pozdro
  9. ok dzieki za sugestie narazie jeszcze pojezdze na tym sprzegle i zobaczymy co dalej pozdro
  10. witam mam male pytanie ostatnio w swojej niuni zauwazylem dziwne szarpanie przy ruszaniu ale zeby bylo ciekawiej jak silnik jest zimny i molo w miesice jezdzony to jest ok, ale tylko dam mu w d... postoje na swiatlach zaczyba szarpac przy rusznaiu - mniej wiecej podskoki szprzeglo zawsze bralo i bierze na gorze poczytalem trorszke na forum i tak wlasnie ma byc prosze o diagnoze wstepna przed mechanikim i w jaki sposob wymienia sie spzeglo i dwumas co trzea wymontowac pozdro
  11. ok dzieki za podpowiedzi dzis juz tez jest ok klima dziala jak nalezy jeszcze tylko filtr kabinowy musze zmienic na new i tylko chlodzic sie dzieki pozdro
  12. ok a co powiecei na to dzis rano jak jechalem bylo 2-4 stopnie na + i nie chciala sie zalaczyc klima ale jak juz wracalem okolo 10 st+ wszystko wrocilo do normy mozna wlaczyc i wylaczyc i dmucha zimnym na LOW gdzies widzialem na forum ze rocznik 98r wlasnie moj do 5 stopni nie dziala klima zdziwilo mnie gdyz niekiedy przy mrozie nawet zaczela pracowac czy to normalne czy nie ?
  13. klima byla nabita i sprawdzana proznia pol roku temu i wszystko ok bylo sniezka sie zapala i gasnie odrazu teraz reszte poznej po podlaczeniu napisze
  14. Witam przeze pół roku po zakupie klimatyzacja działała mi ok jedynie niekiedy niedomagała jak były upały po 30 st. ostatnio po właczeniu klimy po okolo 10 min wylaczala sie sama i juz niemozna bylo wlaczyc a dzis juz calkiem nie da sie uruchomic nie slychac zalaczania sprezarki dodam ze klima jest nabita pelna prosze o sugestie od czego zaczac ogledziny wczesniej vag nic nie pokazywal zadnych bledow moze dzis podlacze jeszcze i dam znac pozdro
  15. Ok dzieki za sugestie jestem juz umowiony z CTV z dozynkowej na czyszczenie suszarki i odrazu zmiane softu tunning po diagnozie wstepnej tak myslalem ze to jest albo zawor albo dalej kierowniczki wyszlo ze kierowniczki lub pierscien po swietach wstawiam samochod napisze co jak wyszlo. Wstepnie jestem zadowolony z mechanika konkretny i gada na temat nie to co wiekszosc ...... w naszej rzeczywistosci zobaczymy pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.