-
[ALL B6] Wskaźnik paliwa pokazuje zero Lipa jakaś!!!!
SORKI taki jakiś ciężki dzień, zły jestem bo nie znalazłem odpowiedzi na mój problem i nikt mi nie pomógł, a usterka była błaha i wystarczyło tylko masę dokręcić, ale musiał to mechanik zlokalizować co oczywiście kosztowało, SORKI
-
[B5 ADP] Problem z wycieraczaki, kierunkowskazami, światłami, mijania, kontrolkami...
no właśnie tylko co?! Powiedzcie mi proszę czy usterka wyjdzie podczas podłączenia auta do komputera?? Czy mój spec będzie musiał to ręcznie sprawdzać nie wiem każdy przekaźnik i styk?! Czy jest jakiś szybki sposób na diagnozę usterki?![br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 23:57_________________________________________________Auto po całym dniu u mechanika wróciło całe i zdrowe, wątek można zamknąć szkoda tylko że nikt nie pomógł w ustaleniu usterki, która okazała się błahostką. W samochodzie nie było masy, "wystarczyło" sprawdzić i dokręcić masę. Audi ma cztery takie punkty masowe u mnie nie było styku w boczku po stronie kierowcy. Wymiana przegubu prawego z robocizną i wykryciem i zlikwidowaniem usterki 400zł. Temat zamknięty- "DZIĘKUJĘ" za pomoc
-
[ALL B6] Wskaźnik paliwa pokazuje zero Lipa jakaś!!!!
co za pomysł ci do głowy wpadł, wystarczy go tylko podgrzać bo się zawiesił
-
[ALL] Zamykanie drzwi z pilota-niefabryczny alarm
Może być padnięta pompka centralnego zamka lub coś ci nie styka, ja w sowim audi miałem problem z zamykaniem, bo też kupiłem piloty podłączyłem i działało OK przez tydzień, później spaliła się pompka centralnego i auto przestało się zamykać z pilota a kluczykiem OK, sprawdzałem raz jeszcze instalację i okazał się że spinki szybko złączki są do kitu i na krótko z lutownicą przerabiałem i od tego czasu odpukać jest OK natomiast od paru dni mam inny problem: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=241559.0
-
[B5 ADP] Problem z wycieraczaki, kierunkowskazami, światłami, mijania, kontrolkami...
aku dobry, manetka wymieniona jakiś czas temu, a kontrolka wiem że gaśnie po odpaleniu ale tu sieci cały czas i daje sygnał dźwiękowy przy zapłonie a jak jest w baku paliwo to powinna się tylko zapalić się przy zapłanie (bez dźwięku) i później wskaźnik dalej się nie rusza[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 22:51_________________________________________________Dodatkowy problem jest taki że jak auto jest zimne to po włączeniu świateł obroty spadają i samochód gaśnie. Do tankowałem go dzisiaj i dalej jest to samo rezerwa świeci wskaźnik nie rusza
-
[ALL] Brak śnieżynki przy temp na wyswietlaczu w zakresie < -5 stopni C
W moim modelu jak jest śnieżynka to klimy nie włączysz i też wyświetla się w podanym przedziale
-
[ALL B5] CO SADZICIE O TYCH LAMPACH DEPO ????
Spoko, robiłem kiedyś zakupy u tego allegrowicza i powiem ci że towar który sprzedaj jest OK (ale jak się goście opisują ori to ORI). Sam bym kupił takie lamy z ORI (jak by ktoś miał proszę o kontakt na PW)
-
[ALL B5] Jak poprawić moc przedniego oświetlenia - Night Breaker, czy się to opłaca??
Czyli watro kupić te żarówki czy polecacie coś innego, może podrzuci ktoś konkretnego linka z allegro
-
[B5 ADP] Problem z wycieraczaki, kierunkowskazami, światłami, mijania, kontrolkami...
Problem polega na tym iż w moim audi po przekręceniu zapłonu automatycznie włączają się wycieraczki (wajcha jest w pozycji 0) i świeci i piszczy kontrolka od rezerwy (a bak jest 1/2 pełny), natomiast większe cyrki zaczynają się po odpaleniu silnika: nie działają kierunkowskazy, ledwo co świecą światła mijania (żarzą się) przy włączeniu długich załącza się tylko prawa lampa i świeci lewy kierunek, nie działają też awaryj ki. Na desce świeci się kontrolka od lewego kierunku, rezerwy, żarzy się kontrolka od przeciwmgielnych tylnich świateł. Czytam na forum o takich usterkach ale nie znalazłem tematu- wątku który opisuje mój problem. Czy ktoś z forumowiczów może mi w tym pomóc, w poniedziałek oddaję auto do warsztatu i mam mało czasu na ustalenie awarii i wolał bym sam spróbować zlokalizować tą usterkę bo wiadomo za "szukanie" się płaci i pewnie nie będę miał auta przez jakiś czas?! Proszę o pomoc pozdrawiam wacek_l[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 22:29_________________________________________________I nie napisałem że falują mu obroty i jak nie dodam mu trochę gazu to auto zgaśnie?!
-
[ALL B6] Dolna listwa drzwi.
Ja też potrzebuje takie listwy tylko ze do sedana B5?? Jeżeli ktoś ma takie to proszę o kontakt I CO Z TYMI ZAMIENNIKAMI- istnieje coś takiego bo na allegro cena mnie przeraziła 400zł
-
[ALL B5] Pytanie o różnice między 1.6 ADP a AHL
będą te fotki
-
[ALL B5] Wyciek ubytki płynu chłodniczego, mokra podłoga, brak ogrzewania?!
płyn nie ma smaku, nie jest tłusty, nie śmierdzi zostawiłem auto u mechanika i ma zlokalizować ten wyciek. Mówi że że jak auto jest na lpg to nagrzewnice słabiej grzeją, a poza tym ona już trochę ma więc jest też trochę zakamieniała, co też wpływa na temp. On ma też zagazowane audi i że to normalne że ucieka trochę wody bo jest powiększony obieg itd i ze on też dolewa na jakiś czas. a że pod dywanikiem to nie z nagrzewnicy tylko możne być pozostałość z zimy bo z nagrzewnicy toi by tego więcj było. I nie prawdą jest to że jest płyn który się wlewa do układu i ze jak klimatyzację się sprawdza ultrafioletem tak też można zrobić z wodą, nie mogę tego wątku znałeś ale któryś z użytkowników komuś tak doradzał
-
[B5 AEB] Wzrost i spadek temperatury
co to oznacza?? i Jaki to ma wpływ na temp, czy od tego może zależeć to czy dmuchawa wieje ciepłym powietrzem, bo u mnie jak dam na 30C to wcale za ciepło z kratek nie wieje?? Pytam bo też mam problem z ogrzewaniem: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=203172.0
-
[ALL B5] Wyciek ubytki płynu chłodniczego, mokra podłoga, brak ogrzewania?!
Słuchajcie ale czy opisane objawy wskazują na nagrzewnice?? Bo chciałby to potwierdzić 100% zanim udam się do warsztatu, bo nie chciał bym ze by się okazało że to jednak nie ona, i jak ktoś zna koszty związane z tą usługą to podajcie proszę bo chciał bym wiedzieć czy mnie nie wyrzeźbi?? Podjadę dzisiaj do mechanika i zapytam jego po zdanie i cenę usługi
-
[ALL B5] Wyciek ubytki płynu chłodniczego, mokra podłoga, brak ogrzewania?!
Płyn chłodzący ma zapach, smak, jest tłusty i jeśli to on jest pod dywanikiem czy fotelem to masz nagrzewnice do wymiany!!! Nie, po prostu jest mokro, nie tłusto, nie pachnie a lizać tego nie będę?? Jeśli to nagrzewnica jaki to może być koszt wymiany w oklicach nowego sącza, czy możecie polecić fachowca??
wacek_l
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta