Jump to content
IGNORED

[ALL] Zamykanie drzwi z pilota-niefabryczny alarm


ems

Recommended Posts

Witajcie,

Może ktoś z Was spotkał się z czymś podobnym? Dotychczas zamykałem auto za pomocą pilota od dołożonego alarmu. Alarm się zazbrajał, drzwi się zamykały. Od pewnego czasu po wciśnięciu przycisku na pilocie alarm się zazbraja po jakimś czasie dopiero zamykają się drzwi (czasami słychać jakby jeszcze coś próbował siłownikami zrobić) po czym daje sygnały głosowe że coś mu nie pasuje.

W momecie kiedy drzwi zamykam za pomocą oryginalnego kluczyka wszystko działa elegancko. Na fisie nie wyświetla informacji o błędnie otwartych/zamkniętych drzwiach.

Vag podpięty, moduł komfortu nie wykazuje błędów

Gdzie w Vagu sprawdzić stan otwarcia/zamknięcia drzwi/maski/klapy?

[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 11:12_________________________________________________Sprawa rozwiązana, przy okazji pobawiłem sie kodowaniem alarmu

Link to comment
Share on other sites

Może być padnięta pompka centralnego zamka lub coś ci nie styka, ja w sowim audi miałem problem z zamykaniem, bo też kupiłem piloty podłączyłem i działało OK przez tydzień, później spaliła się pompka centralnego i auto przestało się zamykać z pilota a kluczykiem OK, sprawdzałem raz jeszcze instalację i okazał się że spinki szybko złączki są do kitu i na krótko z lutownicą przerabiałem i od tego czasu odpukać jest OK natomiast od paru dni mam inny problem:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=241559.0

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...