Treść opublikowana przez wacek_l
-
[ALL B6] Wskaźnik paliwa pokazuje zero Lipa jakaś!!!!
SORKI taki jakiś ciężki dzień, zły jestem bo nie znalazłem odpowiedzi na mój problem i nikt mi nie pomógł, a usterka była błaha i wystarczyło tylko masę dokręcić, ale musiał to mechanik zlokalizować co oczywiście kosztowało, SORKI
-
[B5 ADP] Problem z wycieraczaki, kierunkowskazami, światłami, mijania, kontrolkami...
no właśnie tylko co?! Powiedzcie mi proszę czy usterka wyjdzie podczas podłączenia auta do komputera?? Czy mój spec będzie musiał to ręcznie sprawdzać nie wiem każdy przekaźnik i styk?! Czy jest jakiś szybki sposób na diagnozę usterki?![br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 23:57_________________________________________________Auto po całym dniu u mechanika wróciło całe i zdrowe, wątek można zamknąć szkoda tylko że nikt nie pomógł w ustaleniu usterki, która okazała się błahostką. W samochodzie nie było masy, "wystarczyło" sprawdzić i dokręcić masę. Audi ma cztery takie punkty masowe u mnie nie było styku w boczku po stronie kierowcy. Wymiana przegubu prawego z robocizną i wykryciem i zlikwidowaniem usterki 400zł. Temat zamknięty- "DZIĘKUJĘ" za pomoc
-
[ALL B6] Wskaźnik paliwa pokazuje zero Lipa jakaś!!!!
co za pomysł ci do głowy wpadł, wystarczy go tylko podgrzać bo się zawiesił
-
[ALL] Zamykanie drzwi z pilota-niefabryczny alarm
Może być padnięta pompka centralnego zamka lub coś ci nie styka, ja w sowim audi miałem problem z zamykaniem, bo też kupiłem piloty podłączyłem i działało OK przez tydzień, później spaliła się pompka centralnego i auto przestało się zamykać z pilota a kluczykiem OK, sprawdzałem raz jeszcze instalację i okazał się że spinki szybko złączki są do kitu i na krótko z lutownicą przerabiałem i od tego czasu odpukać jest OK natomiast od paru dni mam inny problem: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=241559.0
-
[B5 ADP] Problem z wycieraczaki, kierunkowskazami, światłami, mijania, kontrolkami...
aku dobry, manetka wymieniona jakiś czas temu, a kontrolka wiem że gaśnie po odpaleniu ale tu sieci cały czas i daje sygnał dźwiękowy przy zapłonie a jak jest w baku paliwo to powinna się tylko zapalić się przy zapłanie (bez dźwięku) i później wskaźnik dalej się nie rusza[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 22:51_________________________________________________Dodatkowy problem jest taki że jak auto jest zimne to po włączeniu świateł obroty spadają i samochód gaśnie. Do tankowałem go dzisiaj i dalej jest to samo rezerwa świeci wskaźnik nie rusza
-
[ALL] Brak śnieżynki przy temp na wyswietlaczu w zakresie < -5 stopni C
W moim modelu jak jest śnieżynka to klimy nie włączysz i też wyświetla się w podanym przedziale
-
[ALL B5] CO SADZICIE O TYCH LAMPACH DEPO ????
Spoko, robiłem kiedyś zakupy u tego allegrowicza i powiem ci że towar który sprzedaj jest OK (ale jak się goście opisują ori to ORI). Sam bym kupił takie lamy z ORI (jak by ktoś miał proszę o kontakt na PW)
-
[ALL B5] Jak poprawić moc przedniego oświetlenia - Night Breaker, czy się to opłaca??
Czyli watro kupić te żarówki czy polecacie coś innego, może podrzuci ktoś konkretnego linka z allegro
-
[B5 ADP] Problem z wycieraczaki, kierunkowskazami, światłami, mijania, kontrolkami...
Problem polega na tym iż w moim audi po przekręceniu zapłonu automatycznie włączają się wycieraczki (wajcha jest w pozycji 0) i świeci i piszczy kontrolka od rezerwy (a bak jest 1/2 pełny), natomiast większe cyrki zaczynają się po odpaleniu silnika: nie działają kierunkowskazy, ledwo co świecą światła mijania (żarzą się) przy włączeniu długich załącza się tylko prawa lampa i świeci lewy kierunek, nie działają też awaryj ki. Na desce świeci się kontrolka od lewego kierunku, rezerwy, żarzy się kontrolka od przeciwmgielnych tylnich świateł. Czytam na forum o takich usterkach ale nie znalazłem tematu- wątku który opisuje mój problem. Czy ktoś z forumowiczów może mi w tym pomóc, w poniedziałek oddaję auto do warsztatu i mam mało czasu na ustalenie awarii i wolał bym sam spróbować zlokalizować tą usterkę bo wiadomo za "szukanie" się płaci i pewnie nie będę miał auta przez jakiś czas?! Proszę o pomoc pozdrawiam wacek_l[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 22:29_________________________________________________I nie napisałem że falują mu obroty i jak nie dodam mu trochę gazu to auto zgaśnie?!
-
[ALL B6] Dolna listwa drzwi.
Ja też potrzebuje takie listwy tylko ze do sedana B5?? Jeżeli ktoś ma takie to proszę o kontakt I CO Z TYMI ZAMIENNIKAMI- istnieje coś takiego bo na allegro cena mnie przeraziła 400zł
-
[ALL B5] Pytanie o różnice między 1.6 ADP a AHL
będą te fotki
-
[ALL B5] Wyciek ubytki płynu chłodniczego, mokra podłoga, brak ogrzewania?!
płyn nie ma smaku, nie jest tłusty, nie śmierdzi zostawiłem auto u mechanika i ma zlokalizować ten wyciek. Mówi że że jak auto jest na lpg to nagrzewnice słabiej grzeją, a poza tym ona już trochę ma więc jest też trochę zakamieniała, co też wpływa na temp. On ma też zagazowane audi i że to normalne że ucieka trochę wody bo jest powiększony obieg itd i ze on też dolewa na jakiś czas. a że pod dywanikiem to nie z nagrzewnicy tylko możne być pozostałość z zimy bo z nagrzewnicy toi by tego więcj było. I nie prawdą jest to że jest płyn który się wlewa do układu i ze jak klimatyzację się sprawdza ultrafioletem tak też można zrobić z wodą, nie mogę tego wątku znałeś ale któryś z użytkowników komuś tak doradzał
-
[B5 AEB] Wzrost i spadek temperatury
co to oznacza?? i Jaki to ma wpływ na temp, czy od tego może zależeć to czy dmuchawa wieje ciepłym powietrzem, bo u mnie jak dam na 30C to wcale za ciepło z kratek nie wieje?? Pytam bo też mam problem z ogrzewaniem: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=203172.0
-
[ALL B5] Wyciek ubytki płynu chłodniczego, mokra podłoga, brak ogrzewania?!
Słuchajcie ale czy opisane objawy wskazują na nagrzewnice?? Bo chciałby to potwierdzić 100% zanim udam się do warsztatu, bo nie chciał bym ze by się okazało że to jednak nie ona, i jak ktoś zna koszty związane z tą usługą to podajcie proszę bo chciał bym wiedzieć czy mnie nie wyrzeźbi?? Podjadę dzisiaj do mechanika i zapytam jego po zdanie i cenę usługi
-
[ALL B5] Wyciek ubytki płynu chłodniczego, mokra podłoga, brak ogrzewania?!
Płyn chłodzący ma zapach, smak, jest tłusty i jeśli to on jest pod dywanikiem czy fotelem to masz nagrzewnice do wymiany!!! Nie, po prostu jest mokro, nie tłusto, nie pachnie a lizać tego nie będę?? Jeśli to nagrzewnica jaki to może być koszt wymiany w oklicach nowego sącza, czy możecie polecić fachowca??
-
[ALL B5] Pytanie o różnice między 1.6 ADP a AHL
Nie zazdroszczę koledze w mojej wcześniejszej furze też motor padł "tłok się złamał" i takiego syfu narobił też próbowałem reanimować ale więcej z tym problemów bo to nie takie hop siup no ale motor miał ponad 400 tyś km
-
[ALL B5] Wyciek ubytki płynu chłodniczego, mokra podłoga, brak ogrzewania?!
A po czym to sugerujesz można ją w jakiś sposób sprawdzić, zanim zacznie się demontaż, bo na forum czytałem ze nie jest to łatwa i szybka sprawa, więc nie chciał bym robić sobie nie potrzebnego problemu. Jak sprawdzić czy poszła nagrzewnica??
-
[ALL B5] Wyciek ubytki płynu chłodniczego, mokra podłoga, brak ogrzewania?!
uszczelka nie rozumiem wyciek w którym miejscu?? która uszczelka??[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 22:40_________________________________________________Gdyby było przez lpg to raczej do środka by nie ciekł??
-
[ALL B5] Wyciek ubytki płynu chłodniczego, mokra podłoga, brak ogrzewania?!
płynu nie czuć, a szyby faktycznie czasem parują?? A czy to znaczy że muszę ją wymienić??
-
[ALL B5] Wyciek ubytki płynu chłodniczego, mokra podłoga, brak ogrzewania?!
Mam problem ostatnim czasem zauważyłem że ubywa mi płyn chłodniczy, średnio na 500km zbiornik?! Zauważyłem też że po ostatnich zimnych dniach moje ogrzewanie nie działa prawidłowo, jak ustawiam klima tronik na 30stopni to dmucha max jak 19- po prostu takim chłodnym powietrzem i co gorsza pod fotelem kierowcy jest wilgoć?! I mam problem bo nie wiem co to może być czy to nagrzewnica cieknie czy możne jest jakaś inna przyczyna, dodam jeszcze że silnik grzeje się prawidłowo i dobrze trzyma temperaturę, termostat i pompa wody były wymieniane z rozrządem w zeszłym roku. Pod autem nie widać żadnych plam z wody- czyli leje się do środka pod fotelem pasażera sucho? Cały dzień szukałem wątków na ten tema ale nic konkretnego nie znalazłem POMOCY[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 21:30_________________________________________________dodam ze poziom oleju jest Ok, nie ma białych nalotów na korku i zbiorniku, nie widać żeby coś kapało czy ciekło po silniku- brak śladów wycieku?? Znalazłem kilka podobnych tematów został tam wymienione jakieś trójniki za głowicą, czy o ringi były za ciasne ale goście nie pisali nic o tym czy lało im pod fotel i nie było wzmianki o niskiej temp nagrzewania??
-
[B6 AMB] Ubytki płynu chłodzącego
cz mogę prosić o komentarz i pomoc http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=203172.new#new
-
[B5 AHU] Ubytki płynu chłodniczego
Możecie mi pomóc: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=203172.new#new
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
Czytam tego posta już któryś raz i wydaje mi się ze nie podołam z elektryką żeby się tak fajnie włączały czy jest ktoś kto może pomóc z okolic Nowego Sącz w podłączeniu tego mechanizmu ja na razie kompletuje cześć do mojego A4 zestaw od pana "tadzia" model 1 http://allegro.pl/xenon-hid-spryskiwacze-reflektorow-model-i-i1376930686.html zbiornik: http://allegro.pl/zbiorniczek-spryskiwaczy-audi-a4-99-01-i1468469267.html I kable gdzie tkwi cały problem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No ładna, teraz się dopiero prezentuje
-
[ALL B5] Awaria włącznika świateł długich wersja z tempomatem
Czyli rozebrać do części pierwszych wszystkie blaszki wyczyścić przesmarować wazeliną, czyli nie ma możliwości żeby on był w inny sposób uszkodzony i coś porostu się styka ze sobą i sam to naprawie?? a nie będę miał problemów ze złożeniem tego bo szczerze ci powiem ze mocny w tych tematach nie jestem i chyba najgorsze jest to ze żeby to sprawdzić czy dobrze to poskładałem wszystko trzeba na poskładać podłączyć i w razie problemów jeszcze raz rozbierać?? Bo nie mogę przekręcić zapłonu gdy będę miał ściągniętą kierownicę bo błąd poduszek wyskoczy