Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. rozumiem, a teraz mi powiedz jak sie na tym smiga? wygodnie twardo?
  2. jak mam zdrowe, to ile mi pociągna, jak to sie ma do jazdy w 5?
  3. a jak to sie ma do ori amorów?
  4. Cześć, mam okazję kupić zielone spręzyny weitec AU081HA/00, moje pytanie brzmi, czy podejda ze standadowymi amorami, jaka jest gleba i jak sie na tym jezdzi?
  5. multum takich felg na allegro, wiedziałem Borbety, tu wrzucam 1 aukcje którą znalazłem http://allegro.pl/alufelgi-z-rantem-bez-opon-golf-passat-audi-18-i1982623089.html
  6. Moje były z oponami, poczta wysyła paczki tylko do 30 kg, później zostaje tylko pocztex, który jest przekurewnie drogi następnym razem tak, zrobię
  7. felgi wysłane, skorzystałem ze strony www.wysylajtaniej.pl podałem wage wymiary, czyli 2 paczki po 36 kg(owinięte gąbka i folia strech), zapłaciłem przelewem 100 zł, kurier przyjechał na drugi dzień, wszystko miło kulturalnie i sprawnie, polecam:)
  8. pewnie masz rację;p
  9. Jak wbijam na tę strone otwiera mi sie jakiś hipermarket CHYBA WWW.KURIJERZY.PL wysylales razem z oponami?
  10. Witam, mam okazje nabyć od przyjaciela sprężyny obniżające od B6(nie wiem jakiej firmy, jutro dodam), on latał na seryjnych amorkach, moje pytanie, czy podejdą do mojego B5 i czy będę musiał zmieniać amorki?
  11. Albo jestem ślepy albo to malowanie jest zj..... Pomijając kolor lakieru bo jest różnica jak cholera to i samo wykonanie tego malowania jest do bani.Za dużo cieni wyszło na błotniku. A nie malowałeś przypadkiem jeszcze zderzaka? Też jest kiepsko pryśnięty. Jak by tą farbą były cieniowane drzwi to tez by było widać tyle że na drzwiach w miejscu gdzie było odcięte. Srebrby kolor jest dość specyficzny podobnie jak wszystkiego rodzaju lakiery perłowe gdzie można dobrać kolor idealnie ale nie dobrać gradacji perły.. Co do tego srebrnego to po pierwsze nie ten odcień po drugie lakier za gęsty a po trzecie to klar za ciemny. Lakierniki kupują najtańszy materiał.Niektórzy twierdzą że klar to klar bez względu na cenę. Te tanie mają lekko żółtą barwę a te z górnej półki są idealnie białe. Sama firma (mieszalnia) dobiera lakier pod kawałek elementu z auta(najczęściej klapka wlewu paliwa) i może dobrać prawie idealnie ale lakiernik może spieprzyć to tanim klarem lub za gęsta bazą i wyjdą cienie. Ja bym tobie radził dobrać jeszcze raz te 100-200 gram tego lakieru (nie wiem czym maluje Twój lakiernik) i pomaluj to jeszcze raz . tak masz rację, samochod był puknięty, w zderzak i w błotnik, bazę kupowałem sam, to nie była tania baza, 200 gram kosztowało mnie niecałe 60zł, a co do lakieru to pewnie masz rację na wiosnę się za to biorę, efekty oczywiście zawitają na forum
  12. Moje 2 zapakowane koła z oponami ważą 37 kg, poczta przyjmuje paczki do 30kg, pozniej tylko pocztex
  13. Jeszcze, dochodzi coś takiego jak przesyłka niesortowalna, czy lepiej zapakować je w kartony?
  14. Witam, męczy mnie pytanie jak wyslać felgi 15' z oponami, waga jednej felgi to 17kgx4, jakiego kuriera polecacie? Może wyslać 2 paczki po 2 felgi?
  15. a co ma wspólnego wyciągniety klimatronic z silniczkiem nawiewu?, u mnie za kazda zmiana guzika strzalki kratek dolu wydoba sie dzwiek trytryryry przelączy się i dmucha
  16. Na pewno kupisz ledy z odpowiednim gniazdem, ogólnie nie polecam, miałem 2 komplety ledów w postojach i ciągle się paliły, w koncu wymieniłem na zwykłe i mam spokoj Także odradzam
  17. to może zrób zdjęcie swojego silnika?
  18. Ale rano jade jak dziadek
  19. nie malowałbym folii, bo jak Ci się odwidzi to sobie odkleisz, a jak polakierujesz to już będzie gorzej
  20. też mam 1,6 odpalam autko włączam nawiewy + grzanie szyby/lusterek skrobie raz dwa, dojezdzam 6km i spala mi niecałe 9 litrów
  21. W takim razie czekam na efekty po polerce(fotostory), bo z moim raczej nie da się nic zrobić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.