Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] ZIELONE SPRĘŻYNY WEITEC CZY WARTO? JAKA TO GLEBA?


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam okazję kupić zielone spręzyny weitec AU081HA/00, moje pytanie brzmi, czy podejda ze standadowymi amorami, jaka jest gleba i jak sie na tym jezdzi?

2026129251

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz sprawne to bedzie działać, szybciej poprostu sie zuzyją zwłaszcza tył :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja załozyłem -30 przednie od 2 lat 1BA, tylne raz juz wymieniałem, ale wsadziłem również używke 1BA :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amortyzatory przód i tył 1BA+ sprezyny -30, tyle że tylne przez uzytkowanie używanych amorów po ponad roku czasu zmieniłem na kolejne takie same :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, a teraz mi powiedz jak sie na tym smiga? wygodnie twardo?

twardziej niz na 1BA, amory są miększe, najczesciej zauwaz sie to na małych zjzadach z krawedzi, jak robisz to w maire szybko to mozna dobić, ale na wszystko jest sposób, trzeba sie nauczyć tylko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego przy nowych siada -30 a przy używkach zawsze troszku więcej siądzie a co do amorków to jak bedziesz jezdzil normalnie to i z amorkami nic sie nie stanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jazda w pieciu ma jakiś wpływ?

nie

Kowi to chyba zależy bo wtedy napewno łatwo jest dobić amorka i moze sie wylac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdze non stop załadowany na takim setupie i nie widze problemów, nie dobijam, na dziurawaych drogach to i na sportowych amorach można dobić jak wskoczysz w dziure :wink4:

Taki setup pod warunkiem że amory są sprawne jest OK do codziennego uzytku :wink4: nie ma jakiś efektów przechyleń na zakrętach, mozna dobić przejeżdzając w miare wolno przez krótkie progi zwalniajace, zalezne to jest od szybkosci pokonywania tego, na samym poczatku tak dobijałem, teraz nie zdaza mi sie w sumie to :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim ostrożnie jezdzic a bedzie napewno wiele pociechy z takiego zestawiku :) ja mam 1bv komplet i jazda jest piekna autko nie ma wogole przechyłu w zakretach kazdemu polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz trzy te oznaczenia 1ba, 1be, 1bv

1ba jest to zwykłe zawieszenie

1be jest to obnizenie o -20

1bv jest to obnizenie o chyba -30 twarde sprężyny i amorki

a nie wiem dokładnie jak to tam jest w 1be

wejdz sobie w mój temat i zobacz jak mi autko siedzi i to jest ori wszystko u dołu masz linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...