Treść opublikowana przez czorny_07
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
<facepalm> przemyślałem sprawe z tymi progami, lipa strasza przy audi ;P
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Jakiego kombinowania...???? Robota prosta jak.... (nie będę pisał co mam na myśłi ;P) Zrobione z lewej i prawej strony i żadna noga nic nie zasłania. Ale oczywiście każdy robi jak uważa i nie kwestionuje tego... Bardzo mi sie podoba, świeci ciągle czy tylko przy otwartych drzwiach?
-
Tani serwer ftp
jeżeli chcesz tani i dobry hosting to polecam proserwer.pl platnosc sms/ przelew, natomiast jesli chodzi o serwer to polecam ovh z lokalizacja we francji, przekurwenie szybkie
-
[ALL] [B5]Zamiana oryginalnego radia
Zamiana na inne tez wchodzi w gre, ja po prostu wyklczylem zmiane na szerokie , kolega ma w b5 radio concert i co godfzine mu sie wyłącza ;O
-
[ALL B5] które koła wybrać ? // ANKIETA!!
zdecydowanie numer 1.
-
[ALL B5] Problem z licznikiem, dziwne zachowanie
Mi tak szwankowaly same zarowki diodowe w oswietleniu tablicy rejestracyjnej, wymienielem i po problemie
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
co mysliscie o ddokladkach zderzaków + listwy progowe w stricker bombie[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 09:58_________________________________________________coś w ten deseń
-
[ALL B6] Przednie lampy DEPO - zbieram opinie
link dobry tylko usun kropke na koncu
-
[B5 APS] by czorny
ale to juz wyzsza szkola jazdy sam tego nie ogarne, kiedyś już próbowałem.[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 07:22_________________________________________________a co myslicie o dokladkach + listwy progowe w sticker bombie?
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Shell Hellix
-
[ALL] [B5]Zamiana oryginalnego radia
Moim zdanie opłaca się naprawić radio, przy takim czymś jest dużo grzebania, jak napisał kolega wyżej
-
[ALL B5] Pasy bezpieczeństwa - Obrócone czy nie ?
u mnie w b5 przedlift tez są "skrecone" i nie lezą jak w innych autach ;o
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
co do diód nie polecam firmy led labs, na przesylke czekałem 3 tygodnie(musialem sie prosic), do tego zamiast 2 szt przyslali tylko 1.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
a jaka chemia najlepiej umyć silnik?
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.facebook.com/pages/Prawdopodobnie-najwi%C4%99kszy-talent-w-historii-programu/286488511394393
-
[ALL B6] pytanie o rozstaw śrub
Szczerze mówiąc bałbym się smigać na takich śrubach
-
[B5 AWT] Czy warto instalować gaz
cos tanio masz ta lpg, ostatnio prosilem o wycene, to za zwykla sekwencje wyliczyli mi 2500 zl do 1.6 ;O
-
[B6 AVJ] Drgania nadwozia,nierówna praca silnika...i głośny start silnika
przy podobnych objawach w 1.6, mechanik zdjagnozowal u mnie poduche, ale nie wiem która
-
[B5 1Z] Nadmuch na nogi -problem
jak masz klimatrnoic to sprawdź błędy, jeżeli nie podłącz kompa, to będzie najszybsza droga, niż majsterkowanie
-
[B5 APS] by czorny
bardzo prosto, miałem duży kawałek karbonu i nie robiłem łaczenia po prostu wyciąłem środek, a łuki podgrzewałem
-
[B5 APS] by czorny
to blisko, kiedyś sie ustawimy Dodatkowo obkleiłem sobie grill carbonem, nie chciałem malować bo jak mi sie coś odwidzi to wystarczy, że zedre folie [br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 13:41_________________________________________________co sadzicie o carbonie?
-
[B5 ASJ] S4 Skorupa
Jaka to fela na tyle?
-
[B5 APS] by czorny
Skąd jesteś? Bo ja PWL, widze FZI to blisko
-
[B5 1Z] Co myślicie o takim spojlerku?
hahhaha popłakałem sie
-
[B5 1Z] Co myślicie o takim spojlerku?
mnie sie to podoba, cena już mniej