Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. <facepalm> przemyślałem sprawe z tymi progami, lipa strasza przy audi ;P
  2. Jakiego kombinowania...???? Robota prosta jak.... (nie będę pisał co mam na myśłi ;P) Zrobione z lewej i prawej strony i żadna noga nic nie zasłania. Ale oczywiście każdy robi jak uważa i nie kwestionuje tego... Bardzo mi sie podoba, świeci ciągle czy tylko przy otwartych drzwiach?
  3. jeżeli chcesz tani i dobry hosting to polecam proserwer.pl platnosc sms/ przelew, natomiast jesli chodzi o serwer to polecam ovh z lokalizacja we francji, przekurwenie szybkie
  4. Zamiana na inne tez wchodzi w gre, ja po prostu wyklczylem zmiane na szerokie , kolega ma w b5 radio concert i co godfzine mu sie wyłącza ;O
  5. Mi tak szwankowaly same zarowki diodowe w oswietleniu tablicy rejestracyjnej, wymienielem i po problemie
  6. co mysliscie o ddokladkach zderzaków + listwy progowe w stricker bombie[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 09:58_________________________________________________coś w ten deseń
  7. link dobry tylko usun kropke na koncu
  8. ale to juz wyzsza szkola jazdy sam tego nie ogarne, kiedyś już próbowałem.[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 07:22_________________________________________________a co myslicie o dokladkach + listwy progowe w sticker bombie?
  9. Moim zdanie opłaca się naprawić radio, przy takim czymś jest dużo grzebania, jak napisał kolega wyżej
  10. u mnie w b5 przedlift tez są "skrecone" i nie lezą jak w innych autach ;o
  11. co do diód nie polecam firmy led labs, na przesylke czekałem 3 tygodnie(musialem sie prosic), do tego zamiast 2 szt przyslali tylko 1.
  12. a jaka chemia najlepiej umyć silnik?
  13. http://www.facebook.com/pages/Prawdopodobnie-najwi%C4%99kszy-talent-w-historii-programu/286488511394393
  14. Szczerze mówiąc bałbym się smigać na takich śrubach
  15. cos tanio masz ta lpg, ostatnio prosilem o wycene, to za zwykla sekwencje wyliczyli mi 2500 zl do 1.6 ;O
  16. przy podobnych objawach w 1.6, mechanik zdjagnozowal u mnie poduche, ale nie wiem która
  17. jak masz klimatrnoic to sprawdź błędy, jeżeli nie podłącz kompa, to będzie najszybsza droga, niż majsterkowanie
  18. bardzo prosto, miałem duży kawałek karbonu i nie robiłem łaczenia po prostu wyciąłem środek, a łuki podgrzewałem
  19. to blisko, kiedyś sie ustawimy Dodatkowo obkleiłem sobie grill carbonem, nie chciałem malować bo jak mi sie coś odwidzi to wystarczy, że zedre folie [br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 13:41_________________________________________________co sadzicie o carbonie?
  20. Jaka to fela na tyle?
  21. Skąd jesteś? Bo ja PWL, widze FZI to blisko
  22. hahhaha popłakałem sie
  23. mnie sie to podoba, cena już mniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.