classic90

• Paliwo

Osiągnięcia classic90

Reputacja

1. Hmm tylko teraz jak go wpiąć pod klimatronik żeby klima go widziała i pokazywała prawidłowe odczyty temperatury, konkretnie chodzi mi w którą koste i pin
  2. Witam. Mam problem z moją klimatyzacją, założyłem ją rok temu, lecz nie do końca działa jak powinna ... Elektryk zajmował się podłączeniem instalacji, lecz nie podłaczył czujnika temp. zewnętrznej. W aucie jest czujnik temperatury, lecz nie podłączony, lecz był wczesniej podłaczony do fisa, obecnie tez nie jest podłączony. Powiedzcie koledzy, którędy przewody z czujnika przed chłodnicami "wchodzą" do kabiny? Druga rzecz, w której kostce i na którym pinie znajduje się sygnał z czujnika temp. zewnetrznej ? Za wszelkie info wielkie dzięki !
  3. classic90

klimatyzacja b5

Raczej nie będzie. Chodzi Ci o klimatronik ? Jeśli tak, to nie będzie pasować, bo w 96 roku sprężarka jest inaczej sterowana niz w 98 roku.
  4. No właśnie Jacku... myślałem, że może uniknę kłopotów z immo bo potrzebę znalezienia takiego samego to wiedziałem, no cóż dzieki za info
  5. Koledzy jako, że nie znalazłem takiego podobnego tematu na forum to zakładam nowy, mój problem tyczy się tego, że posiadam licznik w moim audi po I lifcie, który jest już po niemałych przejściach: nie działa zegarek, nie podświetlają mi się wskazówki prędkości i obrotów, nie świeci kontrolka ręcznego i nie działa wskaźnik temp oleju, nie za mojej kadencji ktoś przy nim już grzebał i narobił wiecej złego niż dobrego, a co niedziwne FIS też nadaje się już do wymiany. Chce kupić nowy licznik też po I lifcie i czy będą jakieś wieksze problemy gdy podłączę ten nowy licznik? I czy ewentualnie ogarnę je sam? A może bardziej opłaca się dac obecny licznik do naprawy(o ile to jeszcze możliwe)?
  6. Przerabiałem ten temat, najlepiej wymienić całą wiązke na konsoli. U nas non stop nic nie pasowało... Ale wszystko do zrobienia. Najlepiej dac do porządnego elektryka, dać 500 zł i mieć z głowy, a zrobione jest porządnie. Pamiętaj - jedna zwara = pożar auta.
  7. Witam po raz kolejny panowie, Mam pytanie, chcę trochę udoskonalić moją niunie, żeby szybciej biegała. Mam tu 110KM i teraz pytanie: do ilu jestem w stanie podnieść maksymalnie koniki, w sensie ile może mieć maksymalnie koni po transformacji? oczywiście bez wymiany silnika I jakby ktoś się mniej więcej w cenach orientował(?) :gwizdanie: ale to nie obowiązkowo
  8. Oboje z kolegą mamy pełnego FIS'a zależy nam tylko na tym, żeby kupić licznik z audi po 00r z białym podświetleniem i tym cyfrowym zegarkiem i wsadzić je do naszych aut. Pomysł z wymianą podświetlenia może i niezły... podjąłem się tego w wakacje i najgorzej nie było a teraz jak przyszła zima i ogrzewanie itd to obrotny 4-5 tys świecą bardzo ciemno i prędkość 0-50km tak samo... w dodatku w moim przypadku jest też fis do wymiany bo przy wyższych temperaturach wszystko sie traci i mam troche powypalane niestety
  9. Hmm nikt nie wie? A może jest ktoś z okolicy kto ma biały licznik i by znalazł trochę czasu, żebyśmy mogli podłączyć go i zobaczyć co i jak
  10. Tylko problem w tym, że antena też nie jest oryginalna a ja mam avanta
  11. Jeśli możesz to będę bardzo wdzięczny
  12. Kupię nowe diody i sie tym zajmę, a na wskazówki przypadają 2 osobne diody które święcąc na przezroczystą pleksy dają nam podświetlane na czerwono wskazówki, wiem bo mam te dwie właśnie diody uszkodzone i nie wiem jak je przylutować, żeby działały.
  13. Spróbuję przelutować i zobaczymy co z tego wyjdzie, rozumiem, że jeśli nie pomoże to do elektryka? A jeszcze taka sprawa-jak ktoś przede mną się bawił licznikiem to coś pomastrował i czasem świecą a czasem nie wskazówki od obrotów i prędkości, macie może schemat jak one powinny byc przylutowane? Bo niestety moje są troche zjechane i nie da się określić stron(...) Albo jakby ktoś mógł mi zrobić zdjęcie swojego na wzór, żebym wiedział jak je tam przyłączyć.
  14. Witam W okolicach czerwca wymieniłem sobie w liczniku podświetlenie z czerwonego na białe i cały czas wszystko było dobrze. Od jakiegoś miesiąca pojawił się problem-gdy autem trochę dłużej się pojeździ(tak z godzinę), to podświetlenie na prędkościomierzu od 0 do 50 przestaje świecić... Po paru godzinach odpoczynku problem znika i tak w koło... czy macie pomysł co może być nie tak? Czy ja coś źle zlutowałem czy to wina diód? Z góry dzięki za wszelkie pomysły.
  15. Witam, mam taki problem: Jak kupowałem auto to miałem tam oryginalne(niedziałające) radio "Chorus", było przerabiane potem na nieoryginalne "Pionier" wraz z anteną bo podobno tamta była uszkodzona(...) Jakiś czas temu powróciłem do oryginału-kupiłem radio "Concert" i zamontowałem je. Radio trochę gubi fale podczas jazdy, dlatego zastanawiam się nad wzmacniaczem do anteny, żeby był lepszy efekt jak na przystało Na allegro znalazłem coś takiego i teraz pytanie-które się nadaje, czy to będzie pasowało i jeśli tak to jak mam to zamontować? http://allegro.pl/wzmacniacz-antenowy-audi-a6-05-10-4f5-035-225d-i1924151585.html http://allegro.pl/wzmacniacz-antenowy-audi-a3-a4-a6-8d5035225-i1971124380.html Z góry dzięki bardzo za pomoc