Treść opublikowana przez czorny_07
-
Jak i czym doprowadzić rant felgi do połysku?
nabyłem coś takiego, nada się? jestem lajkiem w kategori polerka:decayed: autosol musze nabyć na allegro, bo u nas w sklepie liczą sobie 30 zł ;O na allegro mam za to 3 tubki..
-
Jak i czym doprowadzić rant felgi do połysku?
Czołem klubowicze:naughty: Rezałem swoje borbety, rant jest wyszlifowany papierami od 150 do 2500, chce je dopieścić i doprowadzić rant do prawdziwego lustra, próbowałem już różnymi pastami i mleczkami, ale chciałbym uzyskać wiele lepszy efekt, bo ten jest mierny, macie jakieś doświadczenie w tym temacie i sprawdzone specyfiki? kilka fot:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
http://sick-stickers.pl/ na pewno znajdziesz coś dla siebie
-
00' AFN -klubowa koza
Wprost do listwy pod deską rozdzielczą gdzie jest 12v stałe, dość grubymi przewodami co by w razie przetwornicy czy lodówki mi z auta ogniska nie zrobiło. heheh, uważaj, bo ja własnie miałem już pokaz pirotechniki pod deską rozdzielczą, musiałem wymieniać pół wiązki a co auta, fajna opcja, dużo daje kierka, ja mam felunek 16x9j i ładnie się prezentuje, ale brakuje mi jeszcze gleby, zajrzyj w mój temat Lubie komfort więc felga max 16". A auta zbyt zglebić nie mogę bo mi dojazd do domu nie pozwala. ja mam na oponie 205/55/16 i komfort jak najbardziej zachowany
-
00' AFN -klubowa koza
Wprost do listwy pod deską rozdzielczą gdzie jest 12v stałe, dość grubymi przewodami co by w razie przetwornicy czy lodówki mi z auta ogniska nie zrobiło. heheh, uważaj, bo ja własnie miałem już pokaz pirotechniki pod deską rozdzielczą, musiałem wymieniać pół wiązki a co auta, fajna opcja, dużo daje kierka, ja mam felunek 16x9j i ładnie się prezentuje, ale brakuje mi jeszcze gleby, zajrzyj w mój temat
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
:facepalm:
-
Klimatronic nie zapisuje ustawien, brak pozycji LO I HI
08.1 (G92) Potencjometr silnika klapy regulacji temperatury, ciągła przerwa, *08.1 (zobacz poniżej) 15.7 Klapa powietrza, czasem blokowana *08.1 Silnik klapy regulacji temperatury nie może być dłużej sterowany automatycznie, tylko ręcznie ktoś może miał z podobnym problemem styczność?
-
Felgi jak oceniacie ich stan?
rozstaw 5x120, uzyjesz adapterów?
-
Klimatronic nie zapisuje ustawien, brak pozycji LO I HI
Witam, czy jakiś przekaźnik jest odpowiedzialny za zapisywanie ustawień climatronica, miałem wyciągniety około tygodnia, po czym włożyłem klimatronic nie ma wartości LO i HI, moge zjechać recznie do 00.0 stopni i do oporu w górę, po przekreceniu stacyjki ustawia 22 stopnie i nawiew na przednia szybę, coi zrobić, żeby wrócić do LO I HI, oraz do zapisywania ustawień? z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam
-
[B5 APS] by czorny
doprowadzenie felg, do ładnego stanu, ranty już zrobione, teraz polerka, fronty planuje czarne, rant w polerkę, zmajstrowałem z sąsiadem maszynkę do felg, mianowicie mam wycentrowany dystans z rozstawem 5x112 na silniku ładnie się kręci, a reszta przychodzi sama
-
[B5 APS] by czorny
po spięciu przyszedł czas na wymianę wiązki wnętrza i nie przewidziane koszta:/ Czy myślicie, że moge załozyć wiązke półliftową pod fisa itp?
-
[ALL] coming home ze skody superb
HEHEHE miałem to samo napisac w nowszych wozach nie ma jakiejś lampki pod budą, można by takową dorezać
-
[B5 APS] by czorny
trafiły się za naprawde okazyjną kase, zawsze można sprzedać, póki co męczę je na warsztacie, opony to 225/45/16 Cent do centa aż zbierze się renta =D
-
[B5 APS] by czorny
Jako, że zbliża się sezon wiosenny, zakupiłem fifki po okazyjnej cenie do swojego woza 16x9J felgi na warsztat, marzą się w pełnej polerce
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
wepnij się w lampke w podsufitce :gwizdanie:
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
Z C5 podejdą do B5 z tym samym skutkiem?
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
no i musze przyznac, ze w TYM przypadku efekt jest powalajacy
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
efekt nie jest powalający, ale już przedmówcy mówili o gwincie kole, no i przydało by sie więcej elementow w sbombie, typu lusteka itp tak czy owak gratuluje dobrej roboty
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
masz termokurczliwego stickera? bo wygląda zacnie jak to zrobić krok po kroku hehe
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
dlaczego combi wygląda lepiej na szerokiej stali niż sedan
-
[B5 APS] by czorny
PRZEPRASZAM ZA POMYLKE SEBASTIAN! folia leży nie obklejam "zmiana koncepcji" na clear
-
[B5 AAH] propozycje zabudowy Car-Audio bagażnika A4 B5
w projektach troche tego jest moim zdaniem temat zbędny... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=140.0
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Własnie chce miec tak samo jak ten pan to opisał:P tylko że w B6 a nie wiem jak to ogarnąć :gwizdanie: Przypuszczam, ze możesz wpiąć się w odopowienią kostke, ja poprostu poprowadziłem dwużyłowy kabelek do lampki w podsufitce, chwila roboty
-
[B5 APS] by czorny
taaa, już zamowiłem folie a ta b6 fajna fura
-
[ALL B5] Felgi do oceny
felunek całkiem niezły, tylko brać