Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] coming home ze skody superb


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

zdecydowalem sie na zalozenie tego typu coming home bo ja moge decydowac kiedy chce go zalaczyc, i nie musze czasami ryrac niepotrzebnie aku :tongue4:

opis znaleziony na forum vw tak ze nie bede przepisywal wszystkiego, podaje poprostu linka jest tam wszystko, jak to dziala w orginale/schematy/opisy czesci.... wszystko co potrzebne

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=14&t=434996

zmian jakich dokonalem to zalaczanie z osbnego przycisku (użyłem taki od alarmu)

tak to dziala:

coming home

jezeli chodzi o to gdzie sie wpinalem, to niestety moje auto wyjechalo z fabryki bez halogenow :confused4: i wszystko bylo dokladane przezemnie razem z instalacja itp... i ja zrobilem na zwyklym przekazniku, takze prawie wszystkie kable podpiolem przy przekazniku...

pare fotek...

zdjcie0534o.th.jpg zdjcie0535j.th.jpg zdjcie0536t.th.jpg zdjcie0537e.th.jpg zdjcie0538.th.jpg

koszt jaki ponioslem...

- przekaznik 456 ze skody ok 50zl

- gniazda pod przekaznik i wtyczka do guzika ok 20zl

- guzik od alarmu - mialem w domu ale mysle ze tez ok 20zl trzeba dac

- troche przewodow - mialem w domu ale ok 10-15zl trzeba liczyc

- no i oczywiscie troche swojego czasu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to wyrezane tez u siebie z tym ze ja robilem sam od podstaw wszystko. Sygnal sterujacy biore z centralki alarmu i zasilam swiatla mijania bo hallo niestety brak :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to działamy ;)

ty tylko teraz lipa troche z tymi 456, bo jakis ciul wystail za 100 i teraz wszyscy tyle chca..... szukaj zeby ktos Ci najlepiej z calego auta wyciagna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ...... dres :hi:

HEHEHE miałem to samo napisac :kox:

w nowszych wozach nie ma jakiejś lampki pod budą, można by takową dorezać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko to troche inaczej dziala....

tzn jak?

tak ze mozesz aktywowac go kiedy ty chcesz..... pozatym nie o to chodzi jak kto zrobil u siebie.... tez moglem kupic przekaznik ze 5zl i tez bym to podpiol i by dzialalo.... dlatego w temacie jest napisane coming home ze skody superb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko to troche inaczej dziala....

tzn jak?

tak ze mozesz aktywowac go kiedy ty chcesz..... pozatym nie o to chodzi jak kto zrobil u siebie.... tez moglem kupic przekaznik ze 5zl i tez bym to podpiol i by dzialalo.... dlatego w temacie jest napisane coming home ze skody superb

no za 5zł to powodzenia. no ale jak u siebie bym to podłączył pod przycisk to jest to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko to troche inaczej dziala....

tzn jak?

tak ze mozesz aktywowac go kiedy ty chcesz..... pozatym nie o to chodzi jak kto zrobil u siebie.... tez moglem kupic przekaznik ze 5zl i tez bym to podpiol i by dzialalo.... dlatego w temacie jest napisane coming home ze skody superb

no za 5zł to powodzenia. no ale jak u siebie bym to podłączył pod przycisk to jest to samo

jak Cie to bardzo interesuje to mam tak zrobione w innym samochodzi... cakowity koszt ok 7,5 ale przeciez mozna nie zakladac ori podstawki pod przekaznik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z podtrzymaniem jak podpiąć ten przekaźnik za 5 zł żeby podtrzymał światła np 30 sekund po zamknięciu ?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi gdzie się podłączyłeś z sygnałem otwarcia drzwi?? tzn - po otwarciu drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w slupku przy nogach kierowcy, jest watek o zakladaniu podswietlenia nog sa tam fotki i opis gdzie pojawia sie minus i gdzie mozna sie podpiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie się tam podłączyłem ale nie wiem dlaczego pojawia się też tam minus po wyłączeniu zapłonu (zapala się lampka w kabinie) i jest też od razu minus. i przez to trochę to głupio mi działa...

Wyłączam światła, wyłączam zapłon, (zapala się lampka) daje sygnał długimi i światła już świecą (praktycznie bez otwarcia drzwi) chyba ze poczekam aż lampka zgaśnie dam sygnał długimi i wtedy otworze drzwi to się zapalają z otwarciem drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...