Treść opublikowana przez stomi
-
Wakacje w Chorwacji
W jaki sposob szukacie kwater, sa jakies sprawdzone strony?
-
Sezon rowerowy 2019
Co tam masz za oponki? Zestaw fajny, ja śmigam z przyczepką qeridoo2 (bliźniaki) + fotelik na rowerze
-
Kamera wewnętrzna wifi
Witam, Panowie zastanawiam się czy jest możliwość zakupu kamery którą będę mógł kontrolować mieszkanie podczas mojej nieobecności. Wymagania jakie stawiam to: - możliwość podglądu przez net - ma to nie być nic instalowanego na stałe szpecącego mi chatę, dodatkowo po przeniesieniu mógłbym ją wykorzystać do kontroli dzieciaków. - rejestracja ruchu najlepiej w jakiejś chmurze. - przyzwoity obraz w nocy Myślałem o czymś takim https://yi.pl/yi-home-camera-1/?attribute_kolor=Biały&gclid=CjwKCAiAodTfBRBEEiwAa1haulOhXYgb5_-7oUk0UHeqyBsFvxQq3X5MrUI0IjYqFZJA0ZOWiBSJCBoCn0IQAvD_BwE ale nie mam o tym pojęcia, a chciałbym kupić coś porządnego. Co jest warte zakupu?
-
Tacierzyństwo
Panowie potrzebuje kupić dwa foteliki od 10kg i zastanawiam się czy warto brać z isofixem? Nigdy z tego rozwiązania nie korzystałem jakie są konkretne jego zalety? Starsza córka ma bez i w sumie jak go spięliśmy do fotela to go wcale nie ruszamy jest na sztywno nie do ruszenia. Teraz szukam czegoś dla chłopca i dziewczynki
-
System operacyjny Android
może jakiś jeszcze tel warto wziąć pod uwagę? Dzięki za podpowiedzi ? Panowie, dobre to? https://www.x-kom.pl/p/429745-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-note-5-4-64gb-black.html
-
System operacyjny Android
No s7 chodzi mi tez po głowie, edge przydaje się do czegoś czy tylko wizualnie lepiej wyglada? Bo nie wiem którą wersje szukać.
-
System operacyjny Android
Panowie coś do 1500 polecacie? Tel dla żonki, podstawa to aparat foto dobrej jakości. Zastanawiam się nad lg g6, może być?
-
Tacierzyństwo
to u mnie młody ok 8, ale urodził się w 32tyg ważąć 2,1kg, córka jeszcze mniej.
-
Tacierzyństwo
ile młody waży? ja mam parkę, jutro też pół roku kończą ?. Tylko u mnie wraz z powiększaniem rodziny przygodę z oooo czas kończyć, przynajmniej tymczasowo?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Dzięki, jutro montaż [emoji375] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Panowie nic tym deskom się nie stanie jak tak sobie będą schly przed noc po impregnacji? Będzie ich trochę więcej. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Standardem to są przednie błotniki, a nie prawie cały samochód. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Tacierzyństwo
Kupiłem dzisiaj s maxa, jestem mega zadowolony z zakupu. W końcu zmieszczę mój dwuosobowy krążownik do bagażnika i gromadkę brzdąców do środka [emoji3]
-
Przekładka silnika a koszt ubezpieczenia
A ile drożej wychodzi Cię ubezpieczenie na taki silnik powyżej 2 litrów że rozważasz taka opcje? Rozumiem z 2.4 na 2.7tt to Ok ale na 1.8t to raczej bezsensu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Tacierzyństwo
I nawet na wieczorynke nie włączycie dla dziecka bajki w tv?
-
Tacierzyństwo
Panowie co sądzicie o zakupie xboxa kinecta dla dzieci, maja przy tym trochę zabawy? Moja najstarsza 2.5 letnia córka ogląda bajkę o jakiejś magii gdzie trzeba wykonywać takie same czynności jak dziecko w bajce i ma przy tym niezły ubaw. Próbowaliście czy nie warto bo się szybko nudzi? Korci mnie bo i ja bym pogral[emoji6]
-
Tacierzyństwo
No ogólnie mój typ do poszukiwań to s max, 2.5 mogłoby byc tylko czemu tak dużo ich jest z walniętym motorem. 2.0 diesel podobno jest Ok i na tym się skupie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Tacierzyństwo
Jaki van bo szukam teraz, coś polecasz? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pajda ale masz podobna córkę do mojej, jak bym się nie przyjrzał to powiedziałbym ze moja [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
System operacyjny Android
Tez jestem ciekawy opinii, muszę dla mamy coś kupic w tych pieniądzach Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Netflix jaki odtwarzacz
A Google chromecast dobre jest czy lepiej kupić mi boxa? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
O to prośba o namiary na Lublin i Siedlce, Białystok nie jest mi jakoś po drodze [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
Poleci ktoś warsztat do montażu instalacji w okolicy białej podlaskiej do 4.2mpi ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Laptop biznesowy poleasingowy Dell 2500-3000PLN
Mam Latituda e6440, ale spoko nie namawiam.
-
Laptop biznesowy poleasingowy Dell 2500-3000PLN
To u mnie w firmie te delle jakieś kiepskie bo daleko mi do takiej opinii. Kiedyś to były pancerniaki. Też używam do corela i cada. Prywatnego mam Acera i przy delu to jest rakieta.