Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 APS] by czorny
jedna recepta, zmien dziewczyne:polew:
-
[B5 APS] by czorny
hahaha, z takim teren mogłeś kupić patrola, albo allroada:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
ale koza:banan: bynajmniej miałeś dekle audi
-
[B5 APS] by czorny
nie wiem, pali mi 9 - 11 L, zależy od humoru:decayed: ---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 14:07 ---------- 160 mam na 4 biegu To ja się nawet nie wypowiadam, żeby wam szkoda nie było :polew: Żarty, żartami, ale wydaje mi się, że jak większa felga to więcej pójdzie tylko po prostu się wolniej buja. Bynajmniej tak jest w moim przypadku. tak jest, tylko jak już wspomniałem potrzebuje autostrady ---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:07 ---------- moc kalkulatora:grin:
-
[B5 APS] by czorny
160 mam na 4 biegu to nic nie zmienia, bo żeby przyspieszyć na piątym biegu o 30km potrzebujesz pasa startowego:kox:
-
[B5 APS] by czorny
we wrzesniu targam angola:decayed: ---------- Post dopisany at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ---------- podwójna turbina, podwójny problem:decayed: ---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ---------- no nie jest tak kolorowo:decayed: nie odczułem wielkich zmian w przyspieszeniu, tylko i wyłącznie na vmaxie:wink: Który wynosi..? 170:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
czułbyś się conajmniej jakby Ci dwa gary nie paliły:decayed: kolega ma 1,8T niebo, a ziemia:wink:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
K wire do Diagnostic wiring, a reszta wolna, rzekł Maks:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
no nie jest tak kolorowo:decayed: nie odczułem wielkich zmian w przyspieszeniu, tylko i wyłącznie na vmaxie:wink:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ostały mi 2 przewody z zółtej wtyczki pin 5 - time, i 20 diagnosis wiring z niebieskiej wtyczki 32 pin zostały mi 3 wolne zyly mianowicie: pin 32 ESP, pin 25 - K wire, pin24 -Terminal 31 (load earth) z zielonej 32 pin zostało mi: 2,4,5,8,9,15,14,17,21 2 -Transponder 1 5 -W wire 8 -External buzzer 9 -External gong 15 -Oil level / temperature 17 -Transponder 2 21 -ABS
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany, kto ogarnia fisa? ostatni post:wink: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-adp-oem-xenon-gwint-19-mods-in-progress-213218/index9.html#post2988656
-
[B5 APS] by czorny
przejściówka wyrezana, napotkałem dwa problemy: 1. świeci mi kontrolka i piszczy, auto z kluczykiem(immo?), ale z racji ze mam przedlifta auto odpala i jeździ, jaki myk zastosować, żeby nie świeciło i nie brzęczało? 2. świeci mi kontrolka AIR BAG, przy starym i nowym liczniku, z mojej winy bo nie odłączyłem ako? da sie to usunąć kompem? //edit doczytałem, że trzeba na któryś pin podać masę, tylko na który?
-
[B5 APS] by czorny
haha, ja już jestem w d*pie, kabelkomania
-
[B5 APS] by czorny
przypuszczam, że takich gratów jest więcej:wink: ---------- Post dopisany 16-08-2012 at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany 12-08-2012 at 23:59 ----------
-
[B5 APS] by czorny
nie mam gazu:decayed: 8L w trasie, koło 10 miasto:facepalm:
-
[B5 APS] by czorny
Skoda Superb ---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ---------- nie, wystarczy przylutować dwa kabelki, w moim przypadku, bo nie chciałem ryć w ori instalacji
-
[B5 APS] by czorny
burdelówa
-
[B5 APS] by czorny
U mnie ganiają niebiescy i zieloni i jakos nie ma problemow. Musisz tylko prawo znać a prawo mowi, ze jesli przy kontroli mozesz "naprawić usterkę", która powoduje zabranie dowodu i to zrobisz to nic nie mogą zrobić. dlaczego nie wiedziałem tego tydzień temu:facepalm:
-
[B5 APS] by czorny
ja jednak mam obawy, nie wiem w jakich okolicach mieszacie, ale u mnie na dzielni ganiają ostro:facepalm:
-
[B5 APS] by czorny
kwestia reuglacji linki ---------- Post dopisany 05-08-2012 at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany 28-07-2012 at 14:00 ---------- no i już gwint + polskie drogi:jerk:
-
Panel klimatronika czy będzie pasować? PILNE PILNE PILNE
całkiem możliwe, ale po co się bawić w takie rzeczy, jak lepiej kupić klimatronic do swojego rocznika w tej samej cenie
-
Panel klimatronika czy będzie pasować? PILNE PILNE PILNE
nie będę się spierał, masz większe doświadczenie pewnie ale wydaje mi się, żeby hulał
-
Panel klimatronika czy będzie pasować? PILNE PILNE PILNE
ja bym to podpiął
-
Panel klimatronika czy będzie pasować? PILNE PILNE PILNE
tak
-
[B5 APS] by czorny
Po co się oszukujesz.. Drugiej okazji nie będzie a jak Ci powiem, że najbardziej wredny niebieski idzie wkrótce na emeryture? Gorzej jak pójdzie na emeryturę ten niedołęga z PKS'u to nie będzie miał Ci kto w d*pę wjechać, żeby mieć znowu powód do wymiany klapy coś sie znajdzie, nie znasz się na ostrym hamowaniu ręcznym, gdzie nie ma świateł stopu?