Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak i czym doprowadzić rant felgi do połysku?


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem klubowicze:naughty:

Rezałem swoje borbety, rant jest wyszlifowany papierami od 150 do 2500, chce je dopieścić i doprowadzić rant do prawdziwego lustra, próbowałem już różnymi pastami i mleczkami, ale chciałbym uzyskać wiele lepszy efekt, bo ten jest mierny, macie jakieś doświadczenie w tym temacie i sprawdzone specyfiki?:decayed:

kilka fot:

imag0210t.th.jpg

imag0209f.th.jpg

imag0208o.th.jpg

imag0146a.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nabyłem coś takiego, nada się? jestem lajkiem w kategori polerka:decayed:

dysk do polerowania 180mm 1.jpg

autosol musze nabyć na allegro, bo u nas w sklepie liczą sobie 30 zł ;O na allegro mam za to 3 tubki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kolego. to polerka do lakieru.

musi to byc filc

na przykład taki http://moto.allegro.pl/filc-krazek-filcowy-na-trzpieniu-30x50x6-i2264601188.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wykonczenie stosowałem jeszcze taką paste w sztabce koloru niebieskiego. efekt był jeszcze lepszy niz po autosolu

własnie widziałem efekt po "niebieskiej pascie" ale nie mogłem znaleźć jak się nazywa, mam w sztabce zieloną, polerowałem kiedyś felgi od motocykla, ale to maszyną:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie z niebieską jest problem, kolega mi gdzieś załatwił ale juz dojścia nie ma.

są na allegro inne w sztabce ale ich nie używałem także nie wiem jaki efekt po nich jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zdąże jutro zrobie jedną felge i wrzuce zdjęcia efektów, dzieki tomasz:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu zajmowałem się tym zawodowo. Nic nie zastąpi filcu. Ja kupowałem na metry i docinałem go do swoich potrzeb, ale tobie się to nie opłaci, więc kupuj gotowce. A paste stosowałem w sztabce (nazwy nie pamiętam) ale to są co koledzy wyżej pisali. Są dostępne na każdej giełdzie. Zielona jest na pierwsz rzut, a niebieska jest na efekt końcowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam przypadek , że felg nie dało rady wypolerowac na lustro...i były polerowane wszystkim ....

ja polerowałem szmatkami bawełnianymi nakładanymi na wiertarke i zwykła paste polerska biała i efekt był taki::

17052010r.jpg

17052010011.jpg

imgp2309.jpg

i nigdy zadnych autosoli nie kupowałem ...zwykła pasta z castoramy dała sobie rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem ze nie jest to idealnie , ale juz zaczyna robic swoja robote.....i nie uzywałem zadnych firmowych wynalazków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny_07 zastanawiam sie po co chcesz doprowadzic te felgi do lustra....zostaw tak jak jest i po sprawie...lustro lapie kazdy syf...jak popada deszcze to bedziesz miał plamki...jak kurz tez lipa...i tak bedziesz latał ze szmatka w okól samochodu caly czas...miałem polerowane fele przez rok i ciezko to utrzymac w czystości tak samo jak auto w macie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie znacie jakąś strone z allegro gdzie mozna kupic ta paste w sztabce niebieska?

dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...