Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jak wysłać felgi? Jakie to koszty?


czorny_07

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, męczy mnie pytanie jak wyslać felgi 15' z oponami, waga jednej felgi to 17kgx4, jakiego kuriera polecacie? Może wyslać 2 paczki po 2 felgi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, męczy mnie pytanie jak wyslać felgi 15' z oponami, waga jednej felgi to 17kgx4, jakiego kuriera polecacie? Może wyslać 2 paczki po 2 felgi?

Najlepiej tak jak piszesz, 2 paczki po 2 felgi wyjdzie najtaniej ale i tak musisz liczyć +/- 100 zł :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze, dochodzi coś takiego jak przesyłka niesortowalna, czy lepiej zapakować je w kartony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze posyłałem po dwa koła razem i płaciłem po ok 50-60 zł/paczke, a wysyłałem Pocztexem. taniej napewno będzie gdy zamówisz sobie kuriera ze strony www.kurierzy.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocztą pakowałem po 2 felgi tyle ze waga jednej paczki wychodziło 19 kg i taka paczka kosztowała 30 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocztą pakowałem po 2 felgi tyle ze waga jednej paczki wychodziło 19 kg i taka paczka kosztowała 30 zł.

Moje 2 zapakowane koła z oponami ważą 37 kg, poczta przyjmuje paczki do 30kg, pozniej tylko pocztex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.kurierzy.pl tam masz przesylki ups max chyba do 60 kg wagi rzeczywitej wyslalem ostatnio 4x18'' za 55zł :) w jednej paczce bez kartonów osobnych. tylko ze sam drukujesz etykiety :P dla kuriera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.kurierzy.pl tam masz przesylki ups max chyba do 60 kg wagi rzeczywitej wyslalem ostatnio 4x18'' za 55zł :) w jednej paczce bez kartonów osobnych. tylko ze sam drukujesz etykiety :P dla kuriera

Jak wbijam na tę strone otwiera mi sie jakiś hipermarket :( CHYBA WWW.KURIJERZY.PL wysylales razem z oponami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze byka zrobilem ogolnie to wspolpraca portalu z ups i dhl tam sa cenniki i zasady ale tak naprawde to od kuriera zalezy czy wezmie paczke o tyle ze niby felgi mozna wysylac po 2 w paczce aleja wysylam po 4 razem i biora grunt to dobrze spakowac i trzymac sie wagi i mniej wiecej wymiarow mialem i 4 x 18 z oponami i biora polecam 55zl za przesylke to malo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi wysłane, skorzystałem ze strony www.wysylajtaniej.pl podałem wage wymiary, czyli 2 paczki po 36 kg(owinięte gąbka i folia strech), zapłaciłem przelewem 100 zł, kurier przyjechał na drugi dzień, wszystko miło kulturalnie i sprawnie, polecam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdz kumpla z firmy jakiejś, która ma umowe z dhl np i wyślij to przez firme:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj na poczcie dwie paczki po 24 kg ( fela 17 ) płaciłem po 51 zł za sztukę

Moje były z oponami, poczta wysyła paczki tylko do 30 kg, później zostaje tylko pocztex, który jest przekurewnie drogi :)

znajdz kumpla z firmy jakiejś, która ma umowe z dhl np i wyślij to przez firme:)

następnym razem tak, zrobię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamów kuriera na furgonetka.pl albo tani-kurier.pl, koła spakuj po dwa razem i będzie najwygodniej i tanio :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamów kuriera na furgonetka.pl albo tani-kurier.pl, koła spakuj po dwa razem i będzie najwygodniej i tanio :wink4:

Już wysłane :)

ps, fajny avatar :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...