Jump to content
IGNORED

[B5 ADR] Podsiwtlenie zapalniczki i popielniczki..

artim
 Share

Recommended Posts

Witam

Ostatnio chcialem sprawdzic czy dziala zapalniczka, wcisnalem ja do końca i..., reakcja byla taka ze zgaslo mi podswietlanie popielniczki i zapalniczki :angry: oczywiscie zapalniczka nie zadzialala :) Znalazlem post jak sobie poradzic z tymi podswietleniami ale niestety kiedy probuje go otworzyc mam jakis server error. Prosze o odświeżenie tematu.

Pozdrawiam

Artur :a4fan:

:th: :audi:

popielniczka jest na zatrzask. po prostu mocniej pociagnij i wyskoczy. po odpieciu kostki przy zapalniczce jest zaroweczka. problem jest w tym ze zarowka jest wlutowana w obudowe i nie barodzo da sie ja sama wymienic. koszt takiej lampki to podobno okolo 15 zl w aso. byc moze ze w twoim przypadku po prostu spadla kostka albo obudowa zaroweczki

popielniczka jest na zatrzask. po prostu mocniej pociagnij i wyskoczy.

Jak wysuniesz popielniczkę i wyjmiesz wkład zobaczysz tam takie dwie blaszki które trzeba wcisnąć najlepiej długim płaskim śrubokrętem i dopiero wtedy wyciągać popielniczkę razem z zapalniczką (nic na siłe :no: i łatwe to nie jest :slina: ) ale jeśli na raz padło ci podświetlanie i zapalniczka proponuje najpierw sprawdzić bezpiecznik :hi:

ooo u mnie nie ma posdswietlanej popielniczki chyba :foch: a zapalniczka jest podswietlana;/

Tylko ja ma zapalniczke w innym miejscu niz popielniczke bo to 99 rok :a4fan:

Ja mam dziwny problem związany z popielniczką :confused4: Mianowicie zamontowałem tą żaróweczkę która ją podświetla lecz gdy wyłączam światła i gaszę silnik, a nawet jak zamknę autko na centralny to zapalniczka nadal świeci...

Pomóżcie!!!

koledzy mam wersje 97 rok i podświetlenie mi nie świeci skąd tą żaróweczke a może ktoś na forum sprzedaje lub może załatwić z aso

koledzy mam wersje 97 rok i podświetlenie mi nie świeci skąd tą żaróweczke a może ktoś na forum sprzedaje lub może załatwić z aso

żaróweczka w aso bodajże 19zł, ja kupiłem w kim świebodzin, napisz do nich maila, to Ci wyślą ;)

KIM - Dealer Volkswagen

aj tam troche lutowania i tez da sie wymienic sama zaroweczke :)