Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Podsiwtlenie zapalniczki i popielniczki..

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Ostatnio chcialem sprawdzic czy dziala zapalniczka, wcisnalem ja do końca i..., reakcja byla taka ze zgaslo mi podswietlanie popielniczki i zapalniczki :angry: oczywiscie zapalniczka nie zadzialala :) Znalazlem post jak sobie poradzic z tymi podswietleniami ale niestety kiedy probuje go otworzyc mam jakis server error. Prosze o odświeżenie tematu.

Pozdrawiam

Artur :a4fan:

:th: :audi:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

popielniczka jest na zatrzask. po prostu mocniej pociagnij i wyskoczy. po odpieciu kostki przy zapalniczce jest zaroweczka. problem jest w tym ze zarowka jest wlutowana w obudowe i nie barodzo da sie ja sama wymienic. koszt takiej lampki to podobno okolo 15 zl w aso. byc moze ze w twoim przypadku po prostu spadla kostka albo obudowa zaroweczki

Opublikowano

popielniczka jest na zatrzask. po prostu mocniej pociagnij i wyskoczy.

Jak wysuniesz popielniczkę i wyjmiesz wkład zobaczysz tam takie dwie blaszki które trzeba wcisnąć najlepiej długim płaskim śrubokrętem i dopiero wtedy wyciągać popielniczkę razem z zapalniczką (nic na siłe :no: i łatwe to nie jest :slina: ) ale jeśli na raz padło ci podświetlanie i zapalniczka proponuje najpierw sprawdzić bezpiecznik :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ooo u mnie nie ma posdswietlanej popielniczki chyba :foch: a zapalniczka jest podswietlana;/

Opublikowano

ooo u mnie nie ma posdswietlanej popielniczki chyba :foch: a zapalniczka jest podswietlana;/

Popielniczka jest podświetlana z tej samej żarówki co zapalniczka

Opublikowano

Tylko ja ma zapalniczke w innym miejscu niz popielniczke bo to 99 rok :a4fan:

Opublikowano

A to zmienia postać rzeczy :notworthy:

  • 2 lata później...
Opublikowano

Ja mam dziwny problem związany z popielniczką :confused4: Mianowicie zamontowałem tą żaróweczkę która ją podświetla lecz gdy wyłączam światła i gaszę silnik, a nawet jak zamknę autko na centralny to zapalniczka nadal świeci...

Pomóżcie!!!

  • 2 lata później...
Opublikowano

koledzy mam wersje 97 rok i podświetlenie mi nie świeci skąd tą żaróweczke a może ktoś na forum sprzedaje lub może załatwić z aso

Opublikowano
koledzy mam wersje 97 rok i podświetlenie mi nie świeci skąd tą żaróweczke a może ktoś na forum sprzedaje lub może załatwić z aso

żaróweczka w aso bodajże 19zł, ja kupiłem w kim świebodzin, napisz do nich maila, to Ci wyślą ;)

KIM - Dealer Volkswagen

Opublikowano

aj tam troche lutowania i tez da sie wymienic sama zaroweczke :)

Opublikowano

dzięki wielkie za pomoc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.