-
Analiza błędłów
uszkodzenie pamięci wewnętrznej rom sterownika brak osprzętu /nie związany z sprzętem
-
sprzęgło wysoko łapie 1.6 ADP
Po wymianie sprzęgła na nowy kompl LUK . Bierze wysoko tak samo jak szybciej dlaczego tak jest jak u was w 1.6 jest..
-
Drgania lewarka podczas przyspieszania
Witam jestem posiadaczem drugiej a4 b5 dla kobitki moja a4 szybciej idealnie się zmieniało biegi paluszkiem a w tej jest problem .. Wiec tak 2 i wsteczny coś słabo wchodzą ..... Druga sprawa nie chce nowego tematu zakładać był generalny remont kompl sprzęgła uszczelniacz na skrzyni bo ciekło u góry jak wchodzi ten wybierak i oczywiście nowy olej biegi zmieniły się trochę ale nie jest igła i druga sprawa sprzęgło po wymianie łapie u góry tak na starym przy zakładaniu stylu skrzyni jest tłoczek i poszedł płyn jest i tam odpowietrznik zrobiliśmy odpowietrzenie ale nie wiem czy dobrze ale łapie cały czas wysoko ..Prosiłbym o waszą pomoc w sprawie sprzęgła i tych biegów ...
-
szukam coś na temat regeneracji wybieraka skrzyni biegów
dzięki wielkie
-
szukam speca... na forum a6 klub nikt nie pomaga
sprawdzałem i nie ma tam żadnej wody ani nic nie ma jak tam wpłynąć pierwsze co zapala się esp a po drugie nerwy puściły i silikonem objechałem obudowę nie ma jak wpadać woda a ten przekaźnik za co jest odpowiedzialny i gdzie on jest
-
szukam speca... na forum a6 klub nikt nie pomaga
Witam potrzebuje waszej pomocy mam już dosyć chce to zeli minować definitywnie.. Więc tak 3 ,4 razy w roku już zrobiło i zawsze tak samo zawsze po takiej sytuacji myje samochód przejeżdżam 5km odstawiam samochód po czasie jak wsiadam . Odpalam wyskakuje komunikat ESP FAULT SEE OWNER'S MANUAL KONTROLKA ESP się włączą wyłącza się licznik tak jak by był zgaszony podświetlenie sam na maxa się podświetla po czasie licznik się włącza wtedy brak wspomagania wspomaganie włącza się jak licznik się włącza światła gaszą włączają wentylator tak samo ... Obstawiam że gdzieś woda się dostaje .... To pewne zawsze po myciu się to dzieje potrzebuje waszej pomocy podeśle błędy bo mam skopiowane jeśl ktoś chce
-
szukam coś na temat regeneracji wybieraka skrzyni biegów
Czy znajdę coś na temat regeneracji wybieraka skrzyni biegów na forum a4 pilne
-
Spoty Kościerzyna
bo mi się chce pfff
- Spoty Kościerzyna
-
Spoty Kościerzyna
Danka danka nie nie
-
Spoty Kościerzyna
potwierdzam. potwierdzam jeszcze do tego trząsłeś się jak galareta ale najważniejsze, że nic wam się nie stało Ps. dobrze, że moja niunia dała rade wyciągnąć Cie z tego rowu:wink: Dała rade tylko dla tego że ją masz podkręcone.....ale odchodziła ładnie od mej adzi i Jeszcze raz dzięki
-
Spoty Kościerzyna
józek zgadza się zgadza ja w szoku kilkanaście razy obszedłem samochód
-
Spoty Kościerzyna
Wiem wiem cały czas o tym myślę ....masakra
-
zwykła c6 A będzię srebna LALA
dziĘki dzięki
-
Spoty Kościerzyna
wladi jedna mała ryska i delikatne wgniecenie i jedna ryska przy takim czymś szok nic więcej się nie stało to jest nie samowite