Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kozak_patryk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. uszkodzenie pamięci wewnętrznej rom sterownika brak osprzętu /nie związany z sprzętem
  2. Po wymianie sprzęgła na nowy kompl LUK . Bierze wysoko tak samo jak szybciej dlaczego tak jest jak u was w 1.6 jest..
  3. Witam jestem posiadaczem drugiej a4 b5 dla kobitki moja a4 szybciej idealnie się zmieniało biegi paluszkiem a w tej jest problem .. Wiec tak 2 i wsteczny coś słabo wchodzą ..... Druga sprawa nie chce nowego tematu zakładać był generalny remont kompl sprzęgła uszczelniacz na skrzyni bo ciekło u góry jak wchodzi ten wybierak i oczywiście nowy olej biegi zmieniły się trochę ale nie jest igła i druga sprawa sprzęgło po wymianie łapie u góry tak na starym przy zakładaniu stylu skrzyni jest tłoczek i poszedł płyn jest i tam odpowietrznik zrobiliśmy odpowietrzenie ale nie wiem czy dobrze ale łapie cały czas wysoko ..Prosiłbym o waszą pomoc w sprawie sprzęgła i tych biegów ...
  4. sprawdzałem i nie ma tam żadnej wody ani nic nie ma jak tam wpłynąć pierwsze co zapala się esp a po drugie nerwy puściły i silikonem objechałem obudowę nie ma jak wpadać woda a ten przekaźnik za co jest odpowiedzialny i gdzie on jest
  5. Witam potrzebuje waszej pomocy mam już dosyć chce to zeli minować definitywnie.. Więc tak 3 ,4 razy w roku już zrobiło i zawsze tak samo zawsze po takiej sytuacji myje samochód przejeżdżam 5km odstawiam samochód po czasie jak wsiadam . Odpalam wyskakuje komunikat ESP FAULT SEE OWNER'S MANUAL KONTROLKA ESP się włączą wyłącza się licznik tak jak by był zgaszony podświetlenie sam na maxa się podświetla po czasie licznik się włącza wtedy brak wspomagania wspomaganie włącza się jak licznik się włącza światła gaszą włączają wentylator tak samo ... Obstawiam że gdzieś woda się dostaje .... To pewne zawsze po myciu się to dzieje potrzebuje waszej pomocy podeśle błędy bo mam skopiowane jeśl ktoś chce
  6. Czy znajdę coś na temat regeneracji wybieraka skrzyni biegów na forum a4 pilne
  7. kozak_patryk odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    bo mi się chce pfff
  8. kozak_patryk odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    pfff
  9. kozak_patryk odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Danka danka nie nie
  10. kozak_patryk odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    potwierdzam. potwierdzam jeszcze do tego trząsłeś się jak galareta ale najważniejsze, że nic wam się nie stało Ps. dobrze, że moja niunia dała rade wyciągnąć Cie z tego rowu:wink: Dała rade tylko dla tego że ją masz podkręcone.....ale odchodziła ładnie od mej adzi i Jeszcze raz dzięki
  11. kozak_patryk odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    józek zgadza się zgadza ja w szoku kilkanaście razy obszedłem samochód
  12. kozak_patryk odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Wiem wiem cały czas o tym myślę ....masakra
  13. kozak_patryk odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    wladi jedna mała ryska i delikatne wgniecenie i jedna ryska przy takim czymś szok nic więcej się nie stało to jest nie samowite

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.