Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 APS] by czorny
po świętach idzie w podkład:jerk: a do tego błotnik i drzwi..
-
[B5 APS] by czorny
zywica
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
305 zł rejka jeszcze nie na aucie a już robi robote:jerk: jak z wykonaniem tej oslony?
-
[B5 APS] by czorny
no więc własnie o tym mówie ---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ---------- jeszcze troche pogłaskamy i będzie dobrze, na dziś starczy:ad:
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
teraz elektryka
-
[B5 APS] by czorny
ale nie przy liftowym zderzaku szarpnij sie jeszcze o spwaniecie dokładek z zderzakiem, bedzie znacznie lepiej:wink: Myślalem o tym, ale wystarczy, że gdzieś zatre czy przywane i szpacjel się czasem pęknie i będzie d*pa, chyba, że konkretnie na włokno coś radzisz?
-
[B5 APS] by czorny
ale nie przy liftowym zderzaku
-
[B5 APS] by czorny
przednia i tylną a gdy schnie żywica, biorę się za czyszczenie gwintu:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
przetłoczenie jest w poliftach czorny - sam się z tym bawisz? dokładnie, tak:wink:
-
[B5 APS] by czorny
niee, przetloczenie zostaje, po prostu wyżej wkleiłem zdjęcie zderzaka gładkiego us, bo takie miałem pod reką
-
[B5 APS] by czorny
oglądam, czytam, to żeby uzyskać taki odcien to lada wyzwanie... a tymczasem:
-
[B5 APS] by czorny
wyjmij sobie kanape chwyć od dołu i pociągnij ku dołowi i do siebie wtedy Ci wyskoczy Dziś robiłem generalne porządki wnętrza i kanapa wyleciała a pod nią dwie 5 zł po byłym właścicielu troche smieci jakiś kolczyk i inne pierdoły. Przy okazji przyjrzałem się tym boczką i próbowałem właśnie tak zrobić jak piszesz bo widać te zaczepy tylko nie wiedziałem jakiej siły moge użyć, a jak jest później z zakładaniem? zakładamy od góry i też ze sporą siła w dół żeby zaskoczyło? zakladanie od góry, zahaczasz u góry przykładasz do "sciany" i ku dołowi wsuwasz:decayed: ---------- Post dopisany 20-12-2012 at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2012 at 21:16 ---------- myślę o tym czerwonym kolorze na moje bbsy CH, tylko teraz jak sprecyzować kolor, co myslicie?
-
[B5 APS] by czorny
wyjmij sobie kanape chwyć od dołu i pociągnij ku dołowi i do siebie wtedy Ci wyskoczy
-
[B5 APS] by czorny
damy radę, nie chce szpachlować będę się bawił żywicą
-
[B5 APS] by czorny
Max wymienił, to czemu ja nie mam wymienic mój zderzak(ten co mam na aucie) jest do wywalenia, slizgi mam na blachy i jest cały poszpachlowany, stąd ta decyzja:wink:
-
[B5 APS] by czorny
coś się dzieje, w garażu cieplutko, to modzimy zderzak liftowy na gładko! cel:
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
:jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk: oby kopnął na pierwszego strzała:decayed:
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
ja tam latam na hidach w liftach od maja, miałem kilka kontroli, przyczepili się do kier USA, a na bixie od Gwertego przeszedłem przegląd bez sprysków i samopoziomu, także, jak jest dobrze ustawione i jest normalny misiek to nie ma czego się bać
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Dzięki wielkie:wink:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
kolega ma w a3(2006r) własnie takie radio, to gra nieziemsko, jeszcze musiał bym coś dokupic pod wzmacniacz: wiem, że concert od a3 bez rzeźby nie podejdzie, od czego jest najbardziej kompatybilny?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
bardzo ładnie prezentuje się ta konsola 1din, aż mi sie odechciało 2din:decayed: jaka jakość z tego emulatora?
- A4 b5
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
śnieg mogłeś ogarnąć:bag::bag::bag::bag::bag::bag:
-
A4 b5 sedan Biała perła by Soba
tak jak mówi duffy, felgi 18', 17 bedzie mała, 19 zaś nie komfortowa, ja latam na gwincie FK Automotive, nie narzekam:wink:
-
A4 b5 sedan Biała perła by Soba
tylny zderzak troche ulep, przód mnie sie podoba, też rezany, zderzaki liftowe itp jakie plany?