Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. po świętach idzie w podkład:jerk: a do tego błotnik i drzwi..
  2. zywica
  3. 305 zł rejka jeszcze nie na aucie a już robi robote:jerk: jak z wykonaniem tej oslony?
  4. no więc własnie o tym mówie ---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ---------- jeszcze troche pogłaskamy i będzie dobrze, na dziś starczy:ad:
  5. teraz elektryka
  6. ale nie przy liftowym zderzaku szarpnij sie jeszcze o spwaniecie dokładek z zderzakiem, bedzie znacznie lepiej:wink: Myślalem o tym, ale wystarczy, że gdzieś zatre czy przywane i szpacjel się czasem pęknie i będzie d*pa, chyba, że konkretnie na włokno coś radzisz?
  7. ale nie przy liftowym zderzaku
  8. przednia i tylną a gdy schnie żywica, biorę się za czyszczenie gwintu:decayed:
  9. przetłoczenie jest w poliftach czorny - sam się z tym bawisz? dokładnie, tak:wink:
  10. niee, przetloczenie zostaje, po prostu wyżej wkleiłem zdjęcie zderzaka gładkiego us, bo takie miałem pod reką
  11. oglądam, czytam, to żeby uzyskać taki odcien to lada wyzwanie... a tymczasem:
  12. wyjmij sobie kanape chwyć od dołu i pociągnij ku dołowi i do siebie wtedy Ci wyskoczy Dziś robiłem generalne porządki wnętrza i kanapa wyleciała a pod nią dwie 5 zł po byłym właścicielu troche smieci jakiś kolczyk i inne pierdoły. Przy okazji przyjrzałem się tym boczką i próbowałem właśnie tak zrobić jak piszesz bo widać te zaczepy tylko nie wiedziałem jakiej siły moge użyć, a jak jest później z zakładaniem? zakładamy od góry i też ze sporą siła w dół żeby zaskoczyło? zakladanie od góry, zahaczasz u góry przykładasz do "sciany" i ku dołowi wsuwasz:decayed: ---------- Post dopisany 20-12-2012 at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2012 at 21:16 ---------- myślę o tym czerwonym kolorze na moje bbsy CH, tylko teraz jak sprecyzować kolor, co myslicie?
  13. wyjmij sobie kanape chwyć od dołu i pociągnij ku dołowi i do siebie wtedy Ci wyskoczy
  14. damy radę, nie chce szpachlować będę się bawił żywicą
  15. Max wymienił, to czemu ja nie mam wymienic mój zderzak(ten co mam na aucie) jest do wywalenia, slizgi mam na blachy i jest cały poszpachlowany, stąd ta decyzja:wink:
  16. coś się dzieje, w garażu cieplutko, to modzimy zderzak liftowy na gładko! cel:
  17. :jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk: oby kopnął na pierwszego strzała:decayed:
  18. ja tam latam na hidach w liftach od maja, miałem kilka kontroli, przyczepili się do kier USA, a na bixie od Gwertego przeszedłem przegląd bez sprysków i samopoziomu, także, jak jest dobrze ustawione i jest normalny misiek to nie ma czego się bać
  19. Dzięki wielkie:wink:
  20. kolega ma w a3(2006r) własnie takie radio, to gra nieziemsko, jeszcze musiał bym coś dokupic pod wzmacniacz: wiem, że concert od a3 bez rzeźby nie podejdzie, od czego jest najbardziej kompatybilny?
  21. bardzo ładnie prezentuje się ta konsola 1din, aż mi sie odechciało 2din:decayed: jaka jakość z tego emulatora?
  22. czorny_07 odpowiedział(a) na bernardo8 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    :slina:
  23. śnieg mogłeś ogarnąć:bag::bag::bag::bag::bag::bag:
  24. tak jak mówi duffy, felgi 18', 17 bedzie mała, 19 zaś nie komfortowa, ja latam na gwincie FK Automotive, nie narzekam:wink:
  25. tylny zderzak troche ulep, przód mnie sie podoba, też rezany, zderzaki liftowe itp jakie plany?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.