Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. tak Tylny u mnie 100zł Przemyśl jesteś najdroższy na rynku ---------- Post dopisany at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ---------- tak Git, nie będę sam, a co z blachą? coś się wymysli, jak założe zderzak, bede wiedzial, gdzie najlepiej siedzi rejka ---------- Post dopisany 02-01-2013 at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany 31-12-2012 at 00:00 ---------- jutro ląduje na aucie
  2. wrzucaj liftową
  3. czorny_07 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    ja też mam zrobione dopały z normalnych długich, bix + normalne żółte długie, wysylaj lampy do qwertego to Ci ladnie zrobi, polecam
  4. ładna opcja, ja to musze swoją doposażać, Tobie wystarczy gwint i koło:jerk:
  5. tak
  6. nie przypominam sobie, zeby u mnie byly taki nity
  7. dziwnie masz pomocowaną tę chłodnice
  8. z racji tego, że ostatnio wymodziłem gładki zderzak, zrobiłem małe fotostory, którym chce się z wami podzielić co będzię nam potrzebne? żywica: ja użyłem takiej: włókno szklane: szpchla z włoknem szklanym: do tego: -pędzel -rekąwice -papier ścierny -krata browarów 1. pędzlem nakładamy warstwę żywicy, a na to kładziemy żywice, "operacje powtarzamy około siedmiu razy, tyle wyszło u mnie, do gładkiego! 2. nakładamy warstwę szpachli, do równego, najlepiej troche nadmiaru, żeby było z czego skrobnąć, na strone przetłoczenia nakładamy więcej i grubiej o te 3 - 4mm i wyszło mi coś takiego: 3. bieżemy klocem z papierem ściernym u mnie był to o gradacji 150, zaczynamy jechać od seryjnego przetłoczenia w strone naszej szpachli, dzięki temu zacznie się wyrównywać, jak widać na zdjęciu powyżej, nie jest idealnie równo, dlatego przeciągamy wzdłuż całego przetłoczenia zderzaka sznurek, ew jaki drut, i do tego miejsca szpachlujemy, później pozostaje mozolne szlifowanie, do skutku, warto głaskać bo na podkładzie wszystko wyjdzie.. po wygłaskaniu wyglądało to tak: tak wyszło to u mnie, należy pamiętać, że przed nałożeniem podkładu musimy zaokrąglić krąwędź naszej szpachli tak jak jest to po bokach może komuś się przyda, nie wstawiałem zdjęć ze szlifowania i nakładania szpachli, bo to było by bez sensu, chętnie odpowiem na pytania w wątku, życze powodzenia w rezaniu i jeszcze małe vt auta michal_s87 ps. to moj pierwszy DIY, więc proszę o wyrozumiałość i uwagi:naughty:
  9. jak skończysz to daj info co i jak
  10. jak to ogarnąłeś, bo ja do końca nie wiem co zrobie ze swoją tablicą
  11. dokładkę będziesz spawał ze zderzakiem? nie, bo planuje 59 - 60 cm i ew strace dokładke ---------- Post dopisany at 00:53 ---------- Poprzedni post napisany at 00:52 ---------- jape zakleiłem żywicą, a resztę szpachlą z włoknem szklanym, troche browara we krwi i rzezbi się, że aż miło
  12. białe nie będą dobrze leżeć, polerka srebro, jak mówi kaju
  13. lift ---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ---------- troche zabawy było, ale jak widać do zrobienia:decayed:
  14. Można powiedzieć że Individual Nie było w ofercie jasnego grafitu więc najpierw poszedł ciemny a to lekko popruszone srebrnym no i wyszło coś takiego nieziemski
  15. grafit robi robotę jakiś kod koloru?
  16. zmien lakiernika..... bo ma malo doswiadczenia w malowaniu..... dropsone dobrze rzecze:decayed:
  17. z foli uzyskasz ew półmat, tak sądze
  18. myślałem o połysku, ale folia nie odda takiego połysku jakbym chciał, więc raczej mat:kox:
  19. dach będzie czarny, chyba obklejony, a nie malowany plastidip czy folia? Ja mam juz poltora roku folie i sie trzyma b.dobrze folia folia, jaki arkusz był potrzebny 126cm x 200cm starczy? nie pamietam juz ale ja bralem wiekszy bo szly lustra tez folia, koszt foli 250zl plus 250zl robocizna, polecam wal odrazu folia slupki i te trojkaciki male ja słupki lustra, trójkąciki mam w macie:grin:
  20. dach będzie czarny, chyba obklejony, a nie malowany plastidip czy folia? Ja mam juz poltora roku folie i sie trzyma b.dobrze folia folia, jaki arkusz był potrzebny 126cm x 200cm starczy?
  21. dach będzie czarny, chyba obklejony, a nie malowany Dobry pomysł ,zawsze można wrócić do ori koloru wtedy. otóż to
  22. ale z Ciebie dowcipniś.. już rozebrana:facepalm:
  23. dokładka jest chropowata, maluje ją podkładem uzupełniającym/wypełniającym czy jak to się tam nazywa na dwa razy, wychodzi gładki i ładny
  24. dach będzie czarny, chyba obklejony, a nie malowany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.