Treść opublikowana przez czorny_07
-
[B5 APS] by czorny
zaczynami zbierać graty...
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
na srebnym to dopiero widać różnice
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
ładne dekory
-
[B5 APS] by czorny
z tą kozą by Cie nie wpuścili
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
- [B5 APS] by czorny
---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ---------- mieliśmy strzelić jakieś zdjęcie- [b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
slepy, naprawde robi robotę, oglądałem dziś na żywo- [B5 APS] by czorny
było miło, twoje merce rwą suty, seria na glebie, naprawde syta obu więcej zlotów na takim poziomie- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
to jednak wole odcień zębów- [B5 AJM] OGrowóz
jest wyjście z tej sytuacji Oferta - Fiat Uno - Uno sprzedane . Posiadam na sprzedaż jeszcze VW Caravelle 94 r igła Cena : 10900 zł .i Alfa Romeo 156 98 rok rosso ts full wypas- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
heh dobrze paczy:decayed: ...i wypaczył zestaw startowy na wiosnę (dziku ) [ATTACH=CONFIG]474[/ATTACH] No i wreszcie w ciągu 2-3 tygodni czyszczenie gwintu, polerka felg co by je odświeżyć i znów będzie lans przez duże L w tej czarnej buteleczce motododoktor pewnie :grin: zbiorniczek z aso? jaka cena? bo mój ma odcień starych zębów- [B5 APS] by czorny
- [B5 AJM] OGrowóz
teraz gleba i idealne spasowanie efekt finalny malina- [b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
to co w niedziele na antoninku?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ponawiam, czy ktoś się wybiera?- [B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
i pomyśleć, że mój kolor miał wyjść taki, ale pan w lakierni, widocznie myli grafitowy z niebieskiem pozazdrościć- [B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
powiem tak, najlepiej patrzeć na te lampy w okularach przeciwsłonecznych, bo dają konretnie- [B5 APS] by czorny
jakiej operacji koszt, nic nie czaje- [B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
kupisz gwint szybciej niż Ci sie wydaje- [b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
szkoda, że nie zespolone już całkiem inny ryjek co?- Wkłady lusterek zewnętrznych
ja kupowałem niebieskie od strony kierowcy, te najtańsze z allegro za 25 zł, nie odbiega wyglądem od oryginału, więc moge polecić- [B5 1Z] A4 TDi
w takim razie muszę się uśmiechnąć do jawora, o siłownik, masz ori scyzor, czy dokladany central?- [B5 1Z] A4 TDi
no ja mam to samo u siebie, przednie całe do malowania i bede chciał je konkretnie wypchać, tył też rusze , bo docelowa felga ma 9,5J, i trzeba zrobic juz pod nią plac:kox: to juz bedzie kox:kox: no mam taką nadzieje:decayed: ---------- Post dopisany 09-04-2013 at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany 27-03-2013 at 21:36 ---------- Wpadł nowy modzik, klapa podnoszona z pilota, sam miałem sie za to brać, ale wziąłem zestaw od kolegi Szymoonk:hi: o.O jak wymodzić otwieranie klapy z pilota w przedlifcie?- [B5 APS] by czorny
taaaaaaaaa:decayed: a dokładnie: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-aps-czorny-213218/index42.html#post3472440- [B5 APS] by czorny
SPSZEDANY A tak na serio... Twój post jest traktowany jako wiążąca umowa! cholera, ale wdepłem - [B5 APS] by czorny