Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czorny_07

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czorny_07

  1. dokładnie, lewa strona się zgadzała
  2. moja reakcja mniej więcej taka:
  3. bo lewą też musisz mieć od lifta to wtedy taka kostka jest, do czerwono czarnego idzie tylko zielono czerwony, tak sie kable nałożyły, że wygląda jakby były razem:wink:
  4. jazda, mam myszkę e5 z auchan, jestem niepokonany
  5. Ale można robić z taczki Gramy dzisiaj, czy jeszcze "konserwacje" robisz? konserwacja trwa cały weekend kaju
  6. śmieszny jesteś... za to co wpakowałeś miałbyś 6 lat młotrzego
  7. pozostaje tylko czekać na b5b ostrów wielkopolski
  8. nie mogę się napatrzyć :slina: czekam na efekt finalny, gratki za upchanie tego, mega
  9. fotki takie, nie chciałem pruć sobie instalacji
  10. teraz pozostaje czekać tylko na pikczers z serii a tak na poważnie, to jak go tak posadzisz, to wyskakuje przez zamkniete okno z zazdrości
  11. :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:
  12. taka sytuacja ładnie to wygląda, bo zdjęcie tego nie oddaje, czy szpachla + lakier?
  13. jak siądze będzie grubo, 8mm to na konkrecie, muszę pomyśleć o rolowaniu ta blacha co jest pionowo nad kołem wyszła na zewnątrz, i zrobiło sie wiecej miejsca:wink: ustrzel jakiś pikczers
  14. jak siądze będzie grubo, 8mm to na konkrecie, muszę pomyśleć o rolowaniu
  15. bo trzy kable bodajże czarne z zielonym paskiem, albo coś w ten desen sa od kierunków(które wcześniej były wpięte w wycieraczke), jest tam trzypinowa kostka gdzieś, do której powinieneś doprowadzić kierunki, dlatego nie hulają
  16. a co ma B6 do B5? A widziałeś jak błotnik na tyle w B6 wygląda w stosunku do B5. Bo wydaje mi się że nie, gdy byś widział wiedział byś że nie ma różnicy praktycznie żadnej ale głupoty piszesz...... co ma wygląd błotnika do doboru ET w felgach? Chodzi mi o to jak błotnik wygląda od środka a to chyba ma wielki wpływ chyba że się mylę ekspercie? btw, dystansik wleci i będzie miodzio, ja przy et44 i 8j mam zamiar upchać 20mm, zobaczymy jak to wyjdzie
  17. masz może jakiś pikczers tych rączek?
  18. daszki sobie obszyje
  19. pędzlem ---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ---------- sprayem czarny matem bolla, 4 warstwy, bardzo ładnie wyszło, nie różni się kolorem od słupków "dolnych", zobaczymy jak wyjdzie w praktyce jeszcze nie wiem czym trwale pomalować rączki, daszki chyba obszyje:naughty:
  20. i w między czasie przygotwania pod czarny sufit, ktoś malował rączki, jest coś sprawdzonego?
  21. dzięki:decayed: ---------- Post dopisany 16-04-2013 at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 20:50 ---------- no i bawię się dalej folią, tym razem pseudo USA, póki co jedna warstwa ale wydaje mi się trzeba jeszcze jedną nakleić bo jest za jasno http://img248.imageshack.us/img248/2173/usac.jpg ładnie to wychodzi, to jest żółta folia?
  22. sympatycznie, jaki dystans na tyle?
  23. ja pizgam, w środku jak nad morzem, tylko muszelek dosyp a tak na poważnie, jak do maja nie wsadzisz felgi i gwintu to już nie pogramy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.