Treść opublikowana przez czorny_07
-
Manetka fis polift
dokładnie, lewa strona się zgadzała
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
moja reakcja mniej więcej taka:
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
nigdy nie byłeś rezaczem
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
ZAPRASZAMY
-
Manetka fis polift
bo lewą też musisz mieć od lifta to wtedy taka kostka jest, do czerwono czarnego idzie tylko zielono czerwony, tak sie kable nałożyły, że wygląda jakby były razem:wink:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
jazda, mam myszkę e5 z auchan, jestem niepokonany
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ale można robić z taczki Gramy dzisiaj, czy jeszcze "konserwacje" robisz? konserwacja trwa cały weekend kaju
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
śmieszny jesteś... za to co wpakowałeś miałbyś 6 lat młotrzego
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
pozostaje tylko czekać na b5b ostrów wielkopolski
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
nie mogę się napatrzyć :slina: czekam na efekt finalny, gratki za upchanie tego, mega
-
Manetka fis polift
fotki takie, nie chciałem pruć sobie instalacji
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
teraz pozostaje czekać tylko na pikczers z serii a tak na poważnie, to jak go tak posadzisz, to wyskakuje przez zamkniete okno z zazdrości
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:
-
[B5 1Z] A4 TDi
taka sytuacja ładnie to wygląda, bo zdjęcie tego nie oddaje, czy szpachla + lakier?
-
[B5 1Z] A4 TDi
jak siądze będzie grubo, 8mm to na konkrecie, muszę pomyśleć o rolowaniu ta blacha co jest pionowo nad kołem wyszła na zewnątrz, i zrobiło sie wiecej miejsca:wink: ustrzel jakiś pikczers
-
[B5 1Z] A4 TDi
jak siądze będzie grubo, 8mm to na konkrecie, muszę pomyśleć o rolowaniu
-
Manetka fis polift
bo trzy kable bodajże czarne z zielonym paskiem, albo coś w ten desen sa od kierunków(które wcześniej były wpięte w wycieraczke), jest tam trzypinowa kostka gdzieś, do której powinieneś doprowadzić kierunki, dlatego nie hulają
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
a co ma B6 do B5? A widziałeś jak błotnik na tyle w B6 wygląda w stosunku do B5. Bo wydaje mi się że nie, gdy byś widział wiedział byś że nie ma różnicy praktycznie żadnej ale głupoty piszesz...... co ma wygląd błotnika do doboru ET w felgach? Chodzi mi o to jak błotnik wygląda od środka a to chyba ma wielki wpływ chyba że się mylę ekspercie? btw, dystansik wleci i będzie miodzio, ja przy et44 i 8j mam zamiar upchać 20mm, zobaczymy jak to wyjdzie
-
[B5 1Z] A4 TDi
masz może jakiś pikczers tych rączek?
-
[B5 APS] by czorny
daszki sobie obszyje
-
[B5 APS] by czorny
pędzlem ---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ---------- sprayem czarny matem bolla, 4 warstwy, bardzo ładnie wyszło, nie różni się kolorem od słupków "dolnych", zobaczymy jak wyjdzie w praktyce jeszcze nie wiem czym trwale pomalować rączki, daszki chyba obszyje:naughty:
-
[B5 APS] by czorny
i w między czasie przygotwania pod czarny sufit, ktoś malował rączki, jest coś sprawdzonego?
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
dzięki:decayed: ---------- Post dopisany 16-04-2013 at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 20:50 ---------- no i bawię się dalej folią, tym razem pseudo USA, póki co jedna warstwa ale wydaje mi się trzeba jeszcze jedną nakleić bo jest za jasno http://img248.imageshack.us/img248/2173/usac.jpg ładnie to wychodzi, to jest żółta folia?
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
sympatycznie, jaki dystans na tyle?
-
[B5 AFN] 98' aka "Bocian" by Raymax
ja pizgam, w środku jak nad morzem, tylko muszelek dosyp a tak na poważnie, jak do maja nie wsadzisz felgi i gwintu to już nie pogramy