Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chciałem pokazać moja druga Audi

-1.9Tdi AJM 2001

-Przebieg 150k mil

-4x szyby w prądzie

-ogólnie bez szalu....., ale będę nad tym pracował :polew:

dsc0288z.jpg

By klajtekkk21dsc0281p.jpg

By klajtekkk21

Przód s4:

PLANY:::

-Kierownica S4 jest

-Body S4

-Grill S4 jest

-Dekory w pomarańcz z Fokusa ST jest

-Kola 19" wzór RS4 jest

-Wymiana końcówek wydechu

-Gwint

-Fmic

-Jakis wirus,może później coś się pomyśli więcej nad modami silnika :gwizdanie:

A tutaj jedna fotka mojej pierwszej Audiczki:

dsc0044af.jpg

By klajtekkk21 at 2011-10-09

Pozdrawiam :hi:

Mile widziane komentarze!!!

Opublikowano

Fajny avant :good: :good:, szkoda że bez Q, ale ten pomarańcz do mnie nie trafia :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Fajny avant :good: :good:, szkoda że bez Q, ale ten pomarańcz do mnie nie trafia :gwizdanie:

Kowi na żywo wygląda 100 razy lepiej :)))

Opublikowano

Ładny avancior :naughty:

Fajne kółko :wink4:

Ktoś Ci psikusa z kierownicą zrobił :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Ktoś Ci psikusa z kierownicą zrobił :mysli:

Taki mały błąd fabryczny :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Autko :good:

Pomarancz dla odwaznych, a ja zastanawiam sie nad alu czesanym. Ten kolorek to folia czy lakier??

Czy w tym silniku FMIC potrzebny :mysli: ale koncowki zdao by sie zmienic z fabrycznie popsutych tj krzywych :decayed:

Opublikowano

fajny avancior i dekory w srodku sa eleganckie pomaranczowe

Opublikowano

nie lepiej body rs4?? bo jakos tak mi sie widzi bardziej.Graty piekne autko i te poprzednie tez no moze poza przednimi lampami.

Opublikowano

Autko :good:

Pomarancz dla odwaznych, a ja zastanawiam sie nad alu czesanym. Ten kolorek to folia czy lakier??

Czy w tym silniku FMIC potrzebny :mysli: ale koncowki zdao by sie zmienic z fabrycznie popsutych tj krzywych :decayed:

póki nie zmieni turbinki jest tam nie potrzebny :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nie lepiej body rs4?? bo jakos tak mi sie widzi bardziej.Graty piekne autko i te poprzednie tez no moze poza przednimi lampami.

Tez mi się marzy body Rs4 ale to się zobaczy z czasem :gwizdanie:

Na razie będzie S4 bo już zdesia do przodu mam :naughty:

Autko :good:

Pomarancz dla odwaznych, a ja zastanawiam sie nad alu czesanym. Ten kolorek to folia czy lakier??

Czy w tym silniku FMIC potrzebny :mysli: ale koncowki zdao by sie zmienic z fabrycznie popsutych tj krzywych :decayed:

póki nie zmieni turbinki jest tam nie potrzebny :wink4:

Tak jak Kowi pisze, to wszystko jest w planie, ale czas pokaże

fajny avancior i dekory w srodku sa eleganckie pomaranczowe

:tongue4:

Dzieki mi się tez bardzo podoba :good:

Opublikowano

Fajny avant, wszystko git poza dekorami. Ale wiadomo, rzecz gustu.

Konieczna gleba.

Pokaz więcej fotek sreberka.

Opublikowano

No tak, dopiero teraz skojarzyłem.

Powodzenia z nowym autem.

Opublikowano
  • Autor

No tak, dopiero teraz skojarzyłem.

Powodzenia z nowym autem.

Dzięki :>

Opublikowano

eee medik te dekory robia robote fajnie pasuja

Opublikowano

Fajny avancik :) Avant + AJM :) modzić trochę trzeba :decayed:

pomarańcza w środku fajnie wygląda :cool1:

Opublikowano

Mi się podobają te dekory w pomarańczu :naughty:

Opublikowano

Pamiętam twojego srebrnego sedana. Dlaczego zmiana na TDI?

Opublikowano

ale naprawdę te dekory fajnie wyglądają :good:

Opublikowano

Sedan fajny, czemu zmieniłeś ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.