Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
jeden z najładniejszych avant'ów na forum jak dla mnie :thumbup1:

Bardzo milo to slyszec, ale mi cos nie leza te kola mysle nad zmiana koloru na bialy + dystans do przodu :naughty:

tylko niewiem kto by mi zrobil vt :facepalm:

Opublikowano

gratuluje autka :thumbup1:

pieknie to wyglada w wersji black :slina:

Opublikowano

Kajtek fura klasa:kox: Jęśli koła zostaną proponuje na przód lekki dystansik by koło się tak mocno nie chowało i będzie szał:naughty:

Opublikowano
robiles sprzet do rolowania czy jakis specjalny miales?

Mialem specjalna maszynke do rolowania od znajomego :wink:

Jakies foto tej maszynki mozna na PW?

Opublikowano

post-fenderroller.jpg

hasło: fender roller w google

Opublikowano

Profi maszynka

Opublikowano
  • Autor

Dokladnie taka sama maszyna jak Kowi pokazal, nawet sie kolory zgadzaja...

Kurde jak byscie mieszkali niedaleko mogl bym zalatwic maszynke.

---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ----------

Kajtek fura klasa:kox: Jęśli koła zostaną proponuje na przód lekki dystansik by koło się tak mocno nie chowało i będzie szał:naughty:

Bardzo milo slyszec, tak dystans bedzie i to mam nadzieje zejuz niedlugo :wink:

Pozdro

---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ----------

Kajtek fura klasa:kox: Jęśli koła zostaną proponuje na przód lekki dystansik by koło się tak mocno nie chowało i będzie szał:naughty:

Bardzo milo slyszec, tak dystans bedzie i to mam nadzieje zejuz niedlugo :wink:

Pozdro

Opublikowano

Klajtek nie masz lepszej foty do tego VT:eusathink: ta strasznie mała, jeszcze żeby auto było blizej fotografa:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Kowi a co myslisz o tej nada sie ?

dsc0940ws.jpg

---------- Post dopisany at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ----------

Kowi jak bedziesz mogl zrob w bialym i zoltym kolorze :wink:

Dziex pozdro

Opublikowano
  • Autor

Dzieki wielkie chlopaki :slina:

Ale teraz to juz wogole niewiem jaki kolor, bo oba sa fajne :facepalm:

Ale chyba bialy bedzie spokojniejszy :naughty:

Opublikowano

wal żółty albo złoty :decayed:

Opublikowano

O widze chłopaki mnie wyręczyli:decayed:

klajtek.jpg

Opublikowano
  • Autor

Nom dokladnie, ale dzieki tobie tez Kowi :wink:

Chyba jednak biale :kox:

Opublikowano

z białego bedziesz za***iście zadowolony wiem po sobie :banan:

Opublikowano

złoty i do tego folią kierunki z błotników i może lampy na taki sam kolor co felg:decayed:

Opublikowano
złoty i do tego folią kierunki z błotników i może lampy na taki sam kolor co felg:decayed:

jak by felga miała rant był bym za. ale była by kopią szafy z poprzedniego sezonu, a nie o to w tym chodzi:wink:

Opublikowano
złoty i do tego folią kierunki z błotników i może lampy na taki sam kolor co felg:decayed:

jak by felga miała rant był bym za. ale była by kopią szafy z poprzedniego sezonu, a nie o to w tym chodzi:wink:

za dużo jest a4 na świecie żeby była mowa o kopiowaniu:decayed:

by musiał mieć tak samo lampy obklejone i te same felgi wtedy by skopiował, ale tu tylko połączenie kolorów takie jak ma szafa:wink:

Opublikowano

Na świecie może jest sporo ale w Polsce już nie.

Od razu widać, kiedy ktoś kogoś kopiuje:whistling:

Opublikowano
  • Autor
złoty i do tego folią kierunki z błotników i może lampy na taki sam kolor co felg:decayed:

jak by felga miała rant był bym za. ale była by kopią szafy z poprzedniego sezonu, a nie o to w tym chodzi:wink:

Doladnie jak Kowi mowi, na przyszly sezon bedzie felga z rantem o sie pomysli.

---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ----------

z białego bedziesz za***iście zadowolony wiem po sobie :banan:

No i chyba pojde w tym kierunku :banan:

---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ----------

Na świecie może jest sporo ale w Polsce już nie.

Od razu widać, kiedy ktoś kogoś kopiuje:whistling:

Dokladnie....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.