Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Witam

Wpadly nowe kola 8,5j i 10j ale sa tylko tymczasowo, mam zamiar kupic BBS RS albo LM, ale nie moge sie zdecydowac :facepalm:

oceniajcie.......:whistling:

c7fe36ec700f4e7amed.jpg

34a626e68a957da1med.jpg

d4278a25726e710amed.jpg

POZDRO

Opublikowano

nie wrzucaj fotek na tego gównianego fotosika

no co tu można powiedzieć auto urywa suty:decayed:

Opublikowano

pieknie wyglada ......:)

Opublikowano
Witam

Wpadly nowe kola 8,5j i 10j ale sa tylko tymczasowo, mam zamiar kupic BBS RS albo LM, ale nie moge sie zdecydowac :facepalm:

RS tylko
Opublikowano

LM jak dla mnie

Opublikowano
Witam

Wpadly nowe kola 8,5j i 10j ale sa tylko tymczasowo, mam zamiar kupic BBS RS albo LM, ale nie moge sie zdecydowac :facepalm:

RS tylko

i ja na RS choruje

Opublikowano

LM i czerwone dekielki:naughty:

Opublikowano

fura kozak. uwielbiam ciemne samochody ale strasznie ciezko utrzymac ten lakier mocno sie brudzi.

jak zrobiles te lampy z tylu?

Opublikowano

jakie tam et masz i jaka opona? też mnie kusi 10j na tył :kox: nie trze o amory/wachacze? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

jakie tam et masz i jaka opona? też mnie kusi 10j na tył :kox: nie trze o amory/wachacze? :eusathink:

Witam, nic nie trze....

Z tylu mam ET 25, I opone 225 40 18

a z przodu ET 40 i opona 215 35 18,

ale bede kola zmienial i wszystkie opony na 215

pozdro

Tylko z tylu mam wyrolkowane blotniki troche....

Opublikowano

Tyl kozacko siedzie, podoba mi sie w spood takie cos, jaki masz gwint? Pewnie dobija do nadkoli jak zaladujesz na poklad stan?

A tak wogole sprzedajesz te alu?

Opublikowano
  • Autor
Tyl kozacko siedzie, podoba mi sie w spood takie cos, jaki masz gwint? Pewnie dobija do nadkoli jak zaladujesz na poklad stan?

A tak wogole sprzedajesz te alu?

Witam nic nie przyciera bo rozrolkowalem blotniki maszynka, plus do tego mam odboje,

Niepamietam firmy gwintu, FK albo cos podobnego, nic bardzo drogiego.

Tak alu sa na sprzedaz, wlasnie sie licytuja....

pozdro

Opublikowano

Jest kosa... Pięknie się prezentuje... Dekory w środku bardzo ciekawie wyglądają...

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Jest kosa... Pięknie się prezentuje... Dekory w środku bardzo ciekawie wyglądają...

Dzieki

Dekory zostaly wczoraj zmienione na czarne :naughty:

pozdro

---------- Post dopisany 11-09-2012 at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany 19-08-2012 at 10:36 ----------

Kilka nowych fot :wink:

dsc0901qx.jpg

dsc0919z.jpg

Opublikowano

Tyl miazdzy:wink: po rolkowaniu nie trzeba bylo malowac?

Opublikowano
  • Autor
Tyl miazdzy:wink: po rolkowaniu nie trzeba bylo malowac?

Hej nie, ladnie grzalem lakier opalarka i nic, nawet nie pekl delikatnie nigdzie :naughty:

Opublikowano

robiles sprzet do rolowania czy jakis specjalny miales?

Opublikowano
  • Autor
robiles sprzet do rolowania czy jakis specjalny miales?

Mialem specjalna maszynke do rolowania od znajomego :wink:

Opublikowano

jeden z najładniejszych avant'ów na forum jak dla mnie :thumbup1: ale felgi RS bardziej mi się podobały :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.