Treść opublikowana przez czorny_07
-
Brak Ogrzewania
taa, wątpie, wywaliło by error na klimatroniku, a jeszcze mówisz, że jak przygazujesz to jakieś ciepło leci, z nagrzewnicą coś nie halo
-
Brak Ogrzewania
to tylko płukanie, jak nie pomoże to Ci współczuje
-
Brak Ogrzewania
zdemontuj schowek pasażera, będziesz widział silniczki, u mnie pomogło przeczyszczenie styków
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
tak zlokalizowałem skąd został wyrwany, napęd nadal mi nie kręci, czy to może być wina nie podłączonego tunera tmc? radio w ogole nie reaguje na cd eject, brakuje mi już pomysłow, płyta wsadzona na wyjętym napędzie, napis, że nawigacja będzie aktywowana(poprzednio ze nie ma plyty) plyta jest nagrywana clonecd, ale mimo wszystko powinno zakręcić, jakieś pomnysły sugestie, ew zakład który to naprawia?
-
[B5 APS] by czorny
Jak zobaczyłem PWL to samo pomyślałem Niebieską a3 Trzeba by wiosną jakiegoś spota zrobić, bo z Arturem to już chyba z pół roku się zbieramy xD coś zmontujemy
-
[B5 APS] by czorny
mi zostało dość farby z malowania, więc ja nie będę bazy kupował:wink:w kontakcie
-
[B5 APS] by czorny
---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- mojego tez podziurawimy przed malowaniem, bede malował z progami koło lutego
-
[B5 APS] by czorny
i wspólne rezanko przy montowaniu
-
[B5 APS] by czorny
wybacz Ty już FZI
-
[B5 APS] by czorny
wreszcie ktoś z okolic, czym hasasz?
-
[B5 APS] by czorny
et 25, przy 9.5 będzie za syto, mój dowód za długo nie pojezdzi w portfelu
-
[B5 APS] by czorny
radio jeszcze nie wsadzone na cacy, trzeba zakodować tuner tmc i będzie banglać
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
niezły rarytas
-
[ALL B5] szerokie s4
- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
v8:whistling:- Montaż Navigation Plus od A do Z
Rozebralem to raz jeszcze i dynda brązowy kabel, jakby od anteny ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ----------- Montaż Navigation Plus od A do Z
no to super, bo obawiałem się, że to będzie jakiś twardzszy material, dzięki bardzo ---------- Post dopisany 16-12-2013 at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany 15-12-2013 at 21:38 ---------- wszystko fajnie, rnsd śmiga, próbowałem włozyc plyte z navi do czytnika, wchodze w navigation, klikam aus cd i nic sie nie dzieje, rozebrałem kasete napędu, nic nie wskazuje na uszkodzone/polamane, włozylem płyte przy wyłączonym radiu, już nie prosi o navi w formacie dx, pojawił się komunikat Die Navigation wird aktiviert. Bitte warten. lecz płyta w napędzie się nawet nie kręci... ktoś coś na ten temat, dodam, że nie mam jeszcze antenty GPS, ale napęd powinien raczej zakręcić płytą?- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
....- [B5 APS] by czorny
napisz do gwertego, to poda Ci dokładnie paramtery takiego rezystora, mi gość dobrał w sklepie, najbardziej odpowiądajacy h7, teraz mam już skitrane w lampie i nie uśmiecha mi się tego rozkręcac:decayed:- [B5 APS] by czorny
rozmawiałem z gwertym i własnie doradził mi ten rezystor, przesłona już się nie zacina- [B5 APS] by czorny
Masz zwykłą żarówkę i tak się dzieje? Ładnie... Zazwyczaj ten przypadek spotykałem tylko kiedy była żarówka led. ale żarówkę w długich macie podpiętą, ja mam tylko puszczone kable na przesłone, a żarówka bez zasilania, i nie ma problemu:whistling: nie mam podpiętej żarówki z długich, mam tam led do jazdy dziennej, dlatego zastosowałem ten rezystor i bangla jak należy- Montaż Navigation Plus od A do Z
Panowie, czym ładnie uciąc dół od navi z a6?- AUDI A4 1.8t+ Rwd Avant nowe zdjęcia:)
większość komentujących nie jeździ seryjnymi autami, to jest forum, każdy ma prawo skomentować i wyraźić swoją opinie na temat twojego auta, skoro założyłeś o nim temat.. a o godzinach spędzonych przy aucie i na forum chyba nie masz co dyskutować- [B5 APS] by czorny
rezystor imitujący żarówkę h7, przez to nie ma przepięc i zasłona opada za każdym razem No właśnie bo ty masz led h7 na dzienne w miejsce długich. Bo jak jest normalnie żarówka to ten problem nie występuje. Jakich parametrów ten rezystor, uważaj bo on się będzie mocno grzal najpierw podłącz i obserwuj co się dzieje bo ta izolację to bankowo roztopi. ---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:32 ---------- Nelson co ty tam masz jeszcze za graty do sprzedania? Pompa, wtryski? spokojnie, będziem obserwować- [B5 APS] by czorny
coś wymyślę, najpierw musze je spolerować - [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--